Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 28

  • 41 817
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 191
Коконче - ще се впишете, споко. Всяко ново начало е трудно.

Болните да оздравяват!
Зази - как мина?

# 31
  • Мнения: 987
заглъхна групичката...
Пънче, Кристи, как са бебоците?!

А децата по детските градини!? Има ли сълзи!?
Ние имахме няколко нелеки тръгвания на детска съпроводени с 2-3 сълзи и разсъждения на тема: защо трябва да се ходи на детска и защо тръгваме вече по тъмно!?("ама и през нощта ли ще ходим!?!?")
 Tired

Но вече май потръгна ежедневието.. Днес даже беше в доста добро настроение като се разделяхме:)

# 32
  • София
  • Мнения: 23 165
нашето момче посвикна на градината, ама още си пита за яслата.
ама верно сутрин е тъмно, на мен хич не ми се тръгва  Rolling Eyes
носи едни "награди" всеки ден, хвалят го колко е послушен, ама като се приберем и приключва с послушното.
заспива след 12, сутрин н е му се става.
изобщо провалихме се във възпитанието  Crazy

аз чакам кристи днес да каже дали са си прибрали детето, беше споменала сряда  Rolling Eyes
пънчето да се похвали дали не са се разхождали вече навън.

# 33
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
пънчето да се похвали дали не са се разхождали вече навън.
Не сме още, нещо се забавих с климатизирането.
В събота два пъти се наложи да го извеждаме с колата та подиша малко въздух
Скрит текст:
- един път ходихме до клиниката, че ме заболя операцията - оказа се, че всичко е нормално, просто не се очаква седмица след като са ме рязали да търча като кон  hahaha и водихме детето по спешност до Вела клиник.
В неделя докато беше слънчево го подържах на отворена балконска врата, но после пропуснах два дни. Днес пак го подържах малко на отворена балконска врата. Сега се чудя как да продължа - утре мисля да увелича малко времето на отворено и до края на седмицата да го изведем, ако е хубаво времето.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 165
в тоя дъжд си стойте в къщи  
и си смени лентата най-после  Mr. Green
а, сменила си я, сега видях  Crazy

# 35
  • Мнения: 19 687
аз чакам кристи днес да каже дали са си прибрали детето, беше споменала сряда  Rolling Eyes
пънчето да се похвали дали не са се разхождали вече навън.
Тц. В събота. Ама вчера и днес ми дадоха да го кърмя пробно. Голям кеф Grinning

# 36
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Еее, супер  Heart Eyes Много се радвам, че скоро ще се гушкате у дома  Hug
Засуква ли добре юначето  Heart Eyes

# 37
  • UK
  • Мнения: 5 999
аз чакам кристи днес да каже дали са си прибрали детето, беше споменала сряда  Rolling Eyes
пънчето да се похвали дали не са се разхождали вече навън.
Тц. В събота. Ама вчера и днес ми дадоха да го кърмя пробно. Голям кеф Grinning

Ехааа супер. Спомням си с умиление тези мигове  Heart Eyes
Зази, пиши как си, когато имаш възможност  Hug
Тук хората имат по влнай-малко 3 деца. Около нас, са все с по 4 -ри и ми прави впечатление, малката разлика вэв възрастта им. Онзи ден в Лидл една мама возеше  пеленаче в количката а др и едва проходило беше с някаква каишка. Тя пазари от хладилниците прясно мляко, онова на дълъг буксир, обикаляше по др щандове  Joy от време на време си го придърпваше с повода  hahaha
Мисля, че голяма част от жените, само с това се занимават  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 1 928
аз чакам кристи днес да каже дали са си прибрали детето, беше споменала сряда  Rolling Eyes
пънчето да се похвали дали не са се разхождали вече навън.
Тц. В събота. Ама вчера и днес ми дадоха да го кърмя пробно. Голям кеф Grinning

Браво мамче, сигурно здраво яде бебчо, той е голям човек. А ти да се грижиш добре,  манджа да осигуриш.  Ех, как се радвам, събота ще е велик ден за теб и твоето момче-заедно Hug

# 39
  • Мнения: 19 687
Пънче, все едно никога не е бил на шише.

Макси, да ми е жив и здрав, вчера изяде 80 мл, днес вече опука 90. Ако не го бях спряла, сигурно още щеше да иска Crazy На мен ми се вижда много, но неонатолозите казаха, че той сам щял да си се регулира newsm78 Утре пак ще питам, че нещо не ми се връзва.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 165
Голямо момче, хапва по повече  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 19 687
Бе то хубаво, ама да не е като баща му. Снощи ми събра очите. Изяде три вратни пържоли, 200 гр задушена царевица с гъби, три филии хляб, салата с репички, двоен сникърс и каза, че е още гладен. Направих му два сандвича с мръвка и ементал, след което опука 100 гр. пържен фъстък преди лягане. Лошо няма, ама ако малкият е като него, ще ми трябва млекоцентрала Crazy

# 42
  • Мнения: 13 929
Леле Кристи как ще ги изхраниш тези мъже  Shocked Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 1 928
Кристи, тогава защо се чудиш на бузанчо, бащичко-пу-пу Joy Joy

# 44
  • Мнения: 19 687
Така си е, той кожата му е одрал. Само носът е моя (и по-добре Mr. Green).

Общи условия

Активация на акаунт