Искам да кажа ... (92)

  • 59 050
  • 802
  •   2
Отговори
# 585
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Абе вие пък къде хукнахте всички, като хуни, само деца се подмятат тук, не мога да хвана спатиите вече кое къде отиде  Wink

Упс, забравих да питам: Каква е санкцията, ако не отида да гласувам  newsm78 Слушам по ТВ, че е задължително, ама какви са последствията?
Няма санкция, изключват те от избирателния списък, но можеш при следващи избори с молба да гласуваш отново. Аз поне така разбрах.

Аз разбрах,че ако два пъти на едни и същи избори не отидеш те изключват. Ама аз ще ходя,та не съм сигурна дали съм запомнила правилно

# 586
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз взимам сърдития пубер. Много се разбирам с тях.

Лаленце, благодаря за пожеланието, обаче бавно върви оздравяването. Днес е 5-ти ден и промяната е само леко подборение, но не и на главоболието. Вече имам чувството, че главата ми и крива, така силно ме боли от едната страна.

Светалчо, продаден!
 Пращам ти го веднага. И храната ще му плащам, защото яде мнооого.

Няма нужда да му плащаш храната, само пътните му плати. Аз обичам да готвя и да има кой да яде е радост и удоволствие за мен.

# 587
  • Мнения: 22 036
Светалчо, не се наемай. Те не оценяват гурме. Количество трябва Simple Smile.

# 588
  • Мнения: 4 785
И аз се събудих с нужда да си купя парфюм и си харесах точно Ферагамо - Инканто Амити. Покрай него ще падне жертва и един Ланвин, на Tigi един балсам за приглаждане на коса, че във влажно време моята става ужасна, една мостра на нещо, което ми стана любопитно, но забравих как се казва, на колежките събрах поръчките и изобщо се напазарувах  Crazy

# 589
  • Мнения: 3 609
Мър, от къде ги поръчваш?  Hug

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Светалчо, не се наемай. Те не оценяват гурме. Количество трябва Simple Smile.


Значи той е за Янтра! Тя е по количествата  Joy Mr. Green

# 591
  • Мнения: 22 036
Мър, от къде ги поръчваш?  Hug

Аз се озовах само с тежки парфюми. Искам пак Аква и накакъв нов лек.

# 592
  • Мнения: 5 383
Кой на Ланвин, Мър?
Имала съм 5 техни парфюма, може да се каже, че съм фен.

# 593
  • Мнения: 22 036
Мър, от къде ги поръчваш?  Hug

Аз се озовах само с тежки парфюми. Искам пак Аква и накакъв нов лек.

А, да бе. Тя и сега готви по тава, а ако и моя и тръсна, не искам да я мисля.

Аз така ги виждам нещата. Мъжжките майки, взимаме девойки и ги глезим, а тези с девойки се борят с миризливи пубери и ги прехранват.

# 594
  • Мнения: 15 079
Да, с радост бих гледала едно момиченце. В такъв случай отправям оферта към Лина - вземам голямата, ако тя вземе моя, защото той искал сестричка, така че тъкмо ще се порадва на малката. Лина?

# 595
  • Мнения: 3 609
 Crazy Aз пък искам тежък, запомнящ се и много специфичен! Точно това ми се иска...да го усетя и да ме свие стомаха..от кеф! Като влюбване да е.

Този, в който се влюбих е много специфичен..

глава: нероли, къпини
сърце: тубероза, портокалов цвят
база: ванилия на шушулки, млечна пяна, пачули

Тактично го показах на моя никаквец... ама той..се направи на неразбрал.  ooooh!

Между другото, имам много работа тия дни, много и явно съм за очила, понеже вечер имам ужасно напрежение с челото, слепоочията и като си въртя очите, ме боли. Вчера отивах на една фотоепилация и викам, ще се кача на един автобус, ама не стига, че ми е гадно и криво и ме боли глава, вътре нямаше нито 1 отворен прозорец, вечерта, в час пик.. Ако бях останала с две минути повече отколкото останах, щях да припадна, със сигурност. И в някакво състояние на абсолютна отпадналост се озовавам аз на метрото на Орлов мост. Вътре имаше 3 момчета, които свиреха на две цигулки (това ми е най-любимият инстеумент на всички светове) и едно чело. Хора.. минах за 1-2 минути.., но направо настръхнах. Не знам дали ви се е случвало от нещо много приятно да ви премине една тръпка на абсолютно задоволство през цялото тяло и да настръхнете от кеф..вътрешно!  Heart Eyes
Лиричното отклонение беше, защото това търся и в парфюма. И в хората... и в живота, като цяло!

# 596
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ти пък, Даун, да не мислиш, че аз ката ден гурмета мятам. Аз си готвя най-обикновени домашни манджи, просто обичам да го правя. С количества трудно мога да бъда изплашена, щото останалият състав яде семпло, та ще има за пубера на корем, дет се вика.
Сега видях, че Белла ми завидяла - споко бе, пиле, щом майка му разрешава, води го по фиести, пък после и ти ела с него, че като ти знам годините, и ти имаш нужда от отглеждане все още. Joy
Честно казано, ще ми се сбъдне мечтата за ящно дете, моите чак късно се разядоха.
Обаче си спомних един сладък момент: като живеехме в Корея, бях научила от една рускиня рецепта за руски плюшки -това са едни много хубави кифли, ама не точно, пълнени със захар и масло. Пухкави, ароматни, фантастични. Моите много ги харесваха и често ги правех. И веднъж момчето, което живееше над нас, минавайки покрай нашата врата надушва миризмата и се спира, аз точно в този момент отварям вратата и го виждам. Поканих го вътре, турих го на масата при моите и тавата с плюшките (той беше 15-16 годишен, моите 4 и 10). Разговори няма, само ядене. После казал на майка си "сега разбирам защо на Петрови децата им са все усмихнати - ти знаеш ли какви неща ядат!"
Та, спокойно за пубера, ще го изхраним и усмихнем. Joy

# 597
  • Мнения: 22 036
Светалчо, твой е Simple Smile.

# 598
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Аз искам от Светалчо рецептата за тия плюшки  Grinning.

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Съни, това предложение е защото казах,че голямата по-лесна от малката ли?  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт