Картички за децата от домовете година 12

  • 30 311
  • 334
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 627
аз си написах малкото име и града под текста в картичката, а иначе пълно име и адрес само върху големия плик, който изпратих на вниманието на директора на дома.
според проследяващия номер картичките ми са стигнали в петък  newsm44

# 91
  • Мнения: 4 826
Мерси за отговорите, момичета! И аз ще добавя името си и града.

# 92
  • Мнения: 2 886
 Преди минута ми позвъни една дама, която е управител на центъра за настаняване на деца и младежи, до който изпратих моите картички. Толкова много ми благодари, че се почувствах страшно неудобно за този малък жест. Всичките ми съмнения се изпариха при думите на дамата, че иначе децата от никого не получават поздравления и за тях дори фактът, че пликът е адресиран лично до тях, и пожеланията са пак ЛИЧНО ДО ТЯХ, са от огромно значение. Дамата държи да ви предам - на всички вас, огромните й благодарности. Думите й накрая бяха: "Шапка ви свалям, момичета!"
Снежи, горното важи най-вече за теб!  bouquet

# 93
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Преди минута ми позвъни една дама, която е управител на центъра за настаняване на деца и младежи, до който изпратих моите картички. Толкова много ми благодари, че се почувствах страшно неудобно за този малък жест. Всичките ми съмнения се изпариха при думите на дамата, че иначе децата от никого не получават поздравления и за тях дори фактът, че пликът е адресиран лично до тях, и пожеланията са пак ЛИЧНО ДО ТЯХ, са от огромно значение. Дамата държи да ви предам - на всички вас, огромните й благодарности. Думите й накрая бяха: "Шапка ви свалям, момичета!"
Снежи, горното важи най-вече за теб!  bouquet
Ей заради подобни отзиви си струва! Струва си всяка минута, прекарана в избор на подходяща картичка, безпокойството какво и дали написвам точното пожелание за "моето" дете! Струва си всяка година да има такава тема! Струва си, защото ме среща с хора като вас!
 bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 94
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Момичета, имам въпрос. Какво ще стане, ако картичките ми не пристигнат, или пък ги доставят много късно?
Пуснах плика с картичките за дома, с номер за проследяване. Видях, че са тръгнали, обаче все още никаква информация за пристигането им в България.
В петък пуснах нови (обикновена доставка) - едната още в понеделник е получена в Австрия, другите две за България -  досега не са.

Ако не пристигнат, много лошо ще се получи. Ще останат деца без картички.

# 95
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
YanaDG, затова пускаме и по една празна картичка, там на място ще надпишат за децата. Има още време да стигнат не се тревожи.  Hug

# 96
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Благодаря! Дано да пристигнат, и то навреме.

# 97
  • Мнения: 211
Ей заради подобни отзиви си струва!..
Peace Hug

Яна, няма ли никакво инфо на страницата на Български пощи? Като "Пратката е получен", "Пратката е в добро състояние", т.е. движи се по трасето? Сигурна съм, че ще пристигнат!  Hug

Картичките от нас пък си стоят в Пазарджик от сутринта на 7-ми декември... Тези дни известията/поканите за получаване много се бавят в България и често моля хората да си вземат нещата без покана - която получават накрая.

Моля, ако имате връзка с ръководството там, напомнете им да проверяват в пощите и да изискват пратките. Ще дам и код за проследяване, ако трябва. Знам, че са заети.  Hug

# 98
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Доволна съм - картичките днес са получени. Тази година Български пощи мнооого приятно ме изненадаха, зарадваха ме.  Grinning

Момичета, весели коледни и новогодишни празници на всички ви!

# 99
  • Мнения: 211
Яна, радвам се, много! Догодина - пак заедно!  Grinning Heart Eyes

Моите се надявам да са получени още на 7-ми, без да са отбелязани (май извън по-големите градове не си правят труда за тази операция).  Laughing

Моите гости от България днес идват. Весели празници, момичета, здраве и мир за всички ни!  bouquet

# 100
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   Аз пратих моите картички и в същото време пратих и един колет до Бг. Колетът пристигна  преди два дни, надявам се, че и картичките вече са в Дома.
    Весели празници, радвам се, че за поредна година тази благородна инициатива ни събра и ни направи отбор!  Hug Hug Hug

    Снежиsmile3525 newsm51 smile3525, благодаря ти!

# 101
  • Nederland
  • Мнения: 856
Днес получих една много красива,ръчно изработена картичка от дома в Брацигово! Стана ми толкова мило от този жест и се надявам да съм зарадвала поне мъничко децата за предстоящите празници така, както и те мен! Heart Eyes

Весели празници, мили момичета! Бъдете здрави и се радвайте на щастливи моменти с близките ви хора! Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 8 163
Аз не съм получила потвърждение от дома, но се надявам картичките да са пристигнали и да са донесли радост на дечицата.

Огромни благодарности на Снежи и от мен! Догодина пак  Simple Smile

# 103
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
      Привет!!!

  Аз съм готова, а вие?  Hug Hug Hug

   Снежи, ти си на ход.  Wink

# 104

Общи условия

Активация на акаунт