Коледа 2016 -1 тема

  • 167 497
  • 761
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 984
Здравейте Simple Smile
Следващата седмица ще имаме гости и направих едни пробни коледни сладки Simple Smile
Скрит текст:

# 376
  • Мнения: 6 819
deedeetu, много красиви сладки, браво! smile3501
Ние днес с малката спретнахме едни тиквени меденки по рецепта на DiSto, много вкусни.  Grinning

# 377
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте Simple Smile
Следващата седмица ще имаме гости и направих едни пробни коледни сладки Simple Smile
Скрит текст:
Чудесни са всички сладки!
Би ли споделила от къде е купуван молда с Олаф? Simple Smile

# 378
  • Мнения: 984
От китайски сайт тип алиекспрес Simple Smile

# 379
  • София
  • Мнения: 974
От китайски сайт тип алиекспрес Simple Smile
Благодаря! Ще потърся.

# 380
  • Мнения: 770
Вчера направих пробна доза меденки. Днес ще ги украся. Ще пробвам с фондан, а някои ще рисувам. Дано се получат.

# 381
  • Мнения: 748
marchеva14 стана ми любопитно какви теста си замразила? Друг път правила ли си така сладки и дали замразяването се отразява по някакъв начин на вкуса им? Направо супер идея

# 382
  • Мнения: 77
Според мен замразяването не оказва влияние на вкуса. Много пъти съм замразявала тесто и после сладките стават супер.

# 383
  • Мнения: 4 097
Сладките са страхотни! А за тестото - никога не съм пробвала със замразено, ще опитам тази година.

# 384
  • Мнения: 6 867
Замразявала съм различни теста на маслена основа и никога не е имало проблем. Вадя от фризера и оставям в хладилника за една нощ, а на другия ден пека. Също така съм ги оставяла по 2-3-4 дни в хадилника, добре увити в стреч фолио, също няма проблем. Дори установих, че тестото за меденките, което е престояло няколко дена в хладилника е по-хубаво, защото е поело повече от ароматите.

# 385
  • Мнения: 1 906
 deedeetu, много цветни и празнични. Чудни са  Peace

А пък аз така и не успях да си купя от Лидл нищо от коледния щанд. Всичко е разграбено с изключение на есенциите  Cry Cry

# 386
  • Мнения: 69 083
Да в лидл е разграбено. Аз успях два айсинга в пакетче да взема. При нас сутринта имаше от боичките...

# 387
  • Мнения: 4 097
И аз не успях да взема нищо от Лидл, дано пуснат пак.

# 388
  • Мнения: X
Аз не видях бадемово брашно и в брошурата не го намирам.  Моля, за линк към него.
Взех си от тези формички http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=49695 - звездата
Каква рецепта ще е подходяща за тях  newsm78
Някакви маслени бисквитки.
И аз взех такава, тези дни ще пробвам и ще пиша.    Grinning


Самоцитирам се, да кажа, че правих маслени бисквитки във формата, стават лесно.
Има и снимки, ама по-късно....
Мисля, че всяко тесто за бисквитки ще стане.

# 389
  • Мнения: 4 097
Днес правих сладкиш със сладко от шипки, но от утре ще почвам с опитите за щолен и Бостънски коледни сладки.

Общи условия

Активация на акаунт