Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 окт. 2016, 16:51 ч.

На кая дата ви превеждат майчинство 2

• 92 932
  • 668
  •   1
Отговори
# 660
Здравейте , имам нужда от помощ по един въпрос, благодаря предварително. Значи бременна съм в 15 г.с и съм в болничен от 10 г.с заради болки в корема и тежката работа , която извършвах на работното си място (на изпитателен срок ми е договора 6месечен, аз съм работила 3) На 20 години съм и нямам особено много стаж , около 10-11 месеца не мога да изчисля точно. Понеже бях и студентка за кратко , но се наложи да прекъсна втория семестър. ( живот и здраве ще продължа след като бебчо се роди, поне така обмислям..) Та въпросът ми е кога трябва да почна да получавам обезщетението за бременността от НОИ . От 1-ви Май съм в болничен! Вече занесох даже и за юни болничния при работодателя си! Много ще съм благодарна , ако някой може да ми помогне да разискам този въпрос, много ме мъчи дали въобще ще взема някакви парички! (осигуряват ме на 560, но заплатата ми е по-висока на процент съм ) Реших да кажа всичко, което считам за важна информация , понеже може да играе някакъв фактор към държавата , не знам и съм много объркана! Благодаря предварително мили дами!

# 661
Момичета имате ли детски?

# 662
  • Пловдив
Здравейте , имам нужда от помощ по един въпрос, благодаря предварително. Значи бременна съм в 15 г.с и съм в болничен от 10 г.с заради болки в корема и тежката работа , която извършвах на работното си място (на изпитателен срок ми е договора 6месечен, аз съм работила 3) На 20 години съм и нямам особено много стаж , около 10-11 месеца не мога да изчисля точно. Понеже бях и студентка за кратко , но се наложи да прекъсна втория семестър. ( живот и здраве ще продължа след като бебчо се роди, поне така обмислям..) Та въпросът ми е кога трябва да почна да получавам обезщетението за бременността от НОИ . От 1-ви Май съм в болничен! Вече занесох даже и за юни болничния при работодателя си! Много ще съм благодарна , ако някой може да ми помогне да разискам този въпрос, много ме мъчи дали въобще ще взема някакви парички! (осигуряват ме на 560, но заплатата ми е по-висока на процент съм ) Реших да кажа всичко, което считам за важна информация , понеже може да играе някакъв фактор към държавата , не знам и съм много объркана! Благодаря предварително мили дами!

За месец май вече трябва да са ти превели парите,нали???

# 663
Момичета, на 8 юни ми изтекоха 2-те години майчинство и сега си пуснах 30дни платен отпуск от 11.06( включително). В нашата фирма изплащат около 10-ти заплатата, така че сега на 10 юли трябва да получа пари нали? Но колко трябва да получа, като ме осигуряват на 560?

# 664

За месец май вече трябва да са ти превели парите,нали???

Да след 15-ти превеждали , вече ще знам!

# 665
Здравейте, момичета, след изтичане на 135те дни болничен, кога ви беше следващия превод от НОИ? Благодаря предварително  за отговорите.

# 666
Здравейте, момичета!
До 14.06 бях в болничен, този от педиатъра и с това 135те дни изтекоха. Попълних декларация във фирмата, която работя и казаха че няма друго. Въпросът ми е друг. На 06.06 ми преведоха 560лв и на 20.06 още 280лв. Сета на 06.07. Са ми превели 67лв и съм така доста озадачена, каква е тая сума, за кога е и само това ли ще получа този месец? 🤔🤔🤔🤔
Ако някой може да ми каже ще съм благодарна!

# 667
  • Пловдив
Здравейте, момичета!
До 14.06 бях в болничен, този от педиатъра и с това 135те дни изтекоха. Попълних декларация във фирмата, която работя и казаха че няма друго. Въпросът ми е друг. На 06.06 ми преведоха 560лв парите за май и на 20.06 още 280лв парите до 14 ти юни. Сета на 06.07. Са ми превели 67лв годишното изравняване и съм така доста озадачена, каква е тая сума, за кога е и само това ли ще получа този месец?
Ако някой може да ми каже ще съм благодарна!

След 20 ти юли ще получиш остатъка от юни месец.До 5 ти август-целия юли

# 668
 Elfita благодаря много 🌹

Общи условия

Активация на акаунт