Тествайте новото пюре Nestlé Gerber Пуйка

  • 7 857
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Малката е на 1г.4 мес., много злоядо. Храната от детската кухня не я яде, хапва малко от мойте манджи или бурканчета пюрета и каши. От зеленчуците в месните пюрета не харесва броколи, спанак, карфиол и грах. Повече й допадат моркови, картофи, капия, домати, ориз и дори кус-кус. Ще можем да извършим дегостацията и да напиша отзиви.

# 16
  • Мнения: 38
Бих комбинирал пуешкото месо с пащърнак и морков.
Дъщеря ми тъкмо навърши 6 месеца и се радвам, че можем да се включим в тази кампания. Успех на всички бебоци!  newsm30

# 17
  • Мнения: 3 199
Бих добавила пюрето от пуйка към картофи и моркови или ориз и броколи. Може да се сложи копър или магданоз  feeding

# 18
  • Мнения: 3 546
Към пуешкото месо аз бих добавила печена и хубаво обелена червена чушка, картофче и в зависимост от възрастта на детето малко настърган лук.  Мммм моят мъник ще си оближе всичко. Може и морков да се добави, но на моят бръмбар му омръзнаха, почти във всички пюрета има морков.

Иначе има много варианти и с ориз + домати, и с ориз + броколи, с пащърнак някак не ми се връзва, но на някой може и да му харесва.

# 19
  • Мнения: 1 432
Бих добавила картофи и броколи.
Подправки не може за бебета, нали?

# 20
  • Мнения: 6 028
С какви зеленчуци и подправки бихте комбинирали пюре Nestlé Gerber® Пуйка?
Бих комбинирала с картофено, морковено, спаначено.
Имам малък кръщелник, които не яде какви да е пюрета, а само определени. Ще се радвам, ако му хареса това и има възможността да го опита.

# 21
  • Мнения: 2 614
Бих комбинирала пуешкото с картоф, домат и морков. Моя син основно на Гербер пюрета яде, така че съм убедена че това ще му хареса също.  Laughing Laughing

# 22
  • Лясковец
  • Мнения: 765
може би с тиква,морков,ориз или картофено пюре

# 23
  • Мнения: 1 283
Бих комбинирала със спанак, ориз броколи и картофи.

# 24
  • Мнения: 574
С картоф, морков и броколи или
Картоф, морков и грах.
Може да добавя и лук.

# 25
  • Мнения: 1 156
Определено с картофче.

# 26
  • Мнения: 471
Комбинация със сладка царевица и картофено пюре или с броколи и ранни моркови.

# 27
  • Мнения: 874
С моркови и грах Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 505
Имам близнаци..ако това пюре безкрайно злоядото ми момиче го яде,ще ви нацелувам.А иначе,младежа няма да го откаже-100%.Бих смесила със всичко,стига да яде!..но най ми се връзва с оризче и картофче.

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Бих комбинирала с броколи, с картофи, с тиква, като цяло с повечето зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт