Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 172
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 095
На мен никога не ми пристигат поръчките в обявените срокове и не се притеснявам от това.  Peace

# 91
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Моята кутия от LF е в пощата вече, мисля, че в началото на декември я пратиха.

# 92
  • Враца
  • Мнения: 271
На мен от черния петък нищо не ми е пристигнало, нито от Lookfantastic, нито от HQ. Само праткатката от feelunique, за която споделих на предната страница, а тя е от преди черния.

# 93
  • Мнения: 1 095
От потвърдителния мейл за изпращане:
Повечето пратки пристигат в планирания срок. Ако не сте получили поръчката си до тогава, не се притеснявайте, чащото забавяния се получават постоянно. Молим ви да изчакате 21 календарни дни за Европа
Скрит текст:
Most items arrive within the estimated delivery time. If you have not received your item in this time, don't worry as delays do occasionally occur. We ask you to wait 14 calendar days for UK, 21 calendar days for Europe

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Аз си получих пратката с продуктите на Керастаз от Hq hair. Бях пуснала поръчката до превозвач. От сайта я бяха разделили на две, явно е зависило от наличността.
Сега очаквам и шампоаните на Керастаз от промоцията на Lookfantastic. Те са до България. Някой вече да ги е получил?

# 95
  • Враца
  • Мнения: 271
Аз днес вече писах на lookfantastic за липсващите пратки от черния петък. 21 дни минаха и не получавам нищо. Пратките нямат проследяващ номер и не знам как ще видят до къде са стигнали.  newsm78

# 96
  • Мнения: 231
damma, аз също чакам от черния петък от LF. И на моя мейл пишеше до 9.12 , и в пощата ходих 3 пъти да питам. Обикновено не ми се бавят и друг път на черен петък съм поръчвала. Но миналата година една поръчка ми се забави , писах им и предложиха да ми я пратят отново. Тогава се учидих, че дойде за 1 седмица . И при мен минаха 21 дни. Но пък ме е страх ,че ако пак им пиша , да не ми сложат бан. Нали всички поръчки ми седят в профила. Имаше преди такива сайтове , които не искаха да доставят до БГ , защото постоянно връщат пари и пратки се бавят или губят. Лощото е ,че бях поръчала подаръци за близките ми за  Коледа и най- вероятно няма да ги получим дотогава.

# 97
  • Враца
  • Мнения: 271
Явно има забавяне при всички. Не знам с какво пътуват тези пратки по един месец от западна Европа, пеша да беше ги донесъл някой вече  Thinking вече ми се уби всякакво желание за пазаруване; аз също имам подаръци за Коледа в пратките  Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 3 048
И аз днес писах на LF за моята пратка. много се забавиха този път.

# 99
  • Мнения: 3 048
На вас какво ви отговориха от ЛФ за неполучените пратки от ЧП?  На мен ми пишат да им отговоря, ако не е получена от някой съсед и в същото време имейл адреса е do not reply  newsm78

# 100
  • Мнения: 1 095
За една поръчка ми пишат, че ще ми я изпратят пак. За други две трябва да се попълни декларация на ръка и да се прикачи в сайта. Аз предполагам, че и теб това са попитали.

# 101
  • Враца
  • Мнения: 271
На ме също ми пишат да потвърдя адреса и че не е при някой съсед. За другата, която е изпратена няколко дни по-късно ме молят да изчакам още няколко дни. Днес ходих до пощата да проверя отново дали не са пристигнали и служителката ми каза, че в момента се бават доста пратки и не е само при мен проблема. Най-вероятно ще дойдат по-късно.

# 102
  • Мнения: 231
На мен LF  днес ми отговориха ,че за България молят да изчакаме 30 дни, а не 21, тъй като имали наистина забавяне в нашата държава и да им пиша след 27.12. Според мен са станали предпазливи да не връщат току така пари или да правят замени Според мен забавянето е от БГ пощи , защото имам от други европейски сайтове неща с тракинг номер - за 3 дни виждам ,че са в БГ и после чакам още 12 БГ пощи да ми донесат известие.

# 103
  • Мнения: 1 378
И аз чакам две пратки от ЛФ - една от 30 ноември и от 3 декември. Наистина доста се забавиха. Не съм писала още, понеже го отдавам на забавянето като цяло на пратки, но мисля другата седмица вече да го правя, ако не дойдат  Crossing Arms

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Досега колкото поръчки имам от ЛФ винаги са се бавили страшно много. Затова и спрях да поръчвам от тях, но сега се изкуших с промоцията на Керастаз. Трета седмица вече минава и нищо не е пристигнало, да не говорим, че за два шампоана ми разделиха поръчката на две и кой знае дали и двете ще пристигнат.

Общи условия

Активация на акаунт