Отговори
# 30
  • Мнения: 5 820
   Кои таксита наричате зелени?

# 31
  • Мнения: X
Мразя компания ОК. Живея близо до летището, и всеки път когато искам да се прибера от летището до вкъщи ми правят мизерии, не искат да ме качват, сърдят се и са груби. А няма как да се прибера иначе, освен с такси.

Аз пък само на супер свестни шофьори съм попадала от тази фирма, а съм ги ползвала, защото стоят пред летището. Излизам и се качвам при първия свободен. Да не говорим,че за жълти стотинки осъществяват услугата.

# 32
# 33
  • Мнения: X
Мразя компания ОК. Живея близо до летището, и всеки път когато искам да се прибера от летището до вкъщи ми правят мизерии, не искат да ме качват, сърдят се и са груби. А няма как да се прибера иначе, освен с такси.

Аз пък само на супер свестни шофьори съм попадала от тази фирма, а съм ги ползвала, защото стоят пред летището. Излизам и се качвам при първия свободен. Да не говорим,че за жълти стотинки осъществяват услугата.

 Зависи от маршрута. Моето разстояние е няколко километра, сметката е към 4 лв, няма как да го вървя пеша, а градски транспорт натам от летището просто НЯМА. И като чуят къде искам да ме закарат винаги се започва едно пазарене, сумтене, отказ да ме возят, псуване и какво ли не. Отвратителни са. Ами съжалявам, ама като ми е 4 лева сметката няма да им дам 10, нито ще се съглася да минат през Дружба, за да ме закарат до кв. Левски.

# 34
  • Мнения: 5 820
   Как така един шофьор ще ви псува, затова че правите сметка за 4.00 лв.? Ако искате, ще направите и сметка за 2.00 лв. Той е таксиметров шофьор и трябва да уважава клиента, дори маршрутът му да е кратък.

# 35
  • Мнения: X
  Как така един шофьор ще ви псува, затова че правите сметка за 4.00 лв.? Ако искате, ще направите и сметка за 2.00 лв.

 Тия на летището чакат ред. Висят отпред и човек трябва да се качи на първото такси. То кара клиента и се връща обратно и пак се нарежда. Те искат да карат до Обеля, Люлин, Божурище, Надежда, или поне до центъра, за да правят оборот. И се надяват на чужденци, които някой път поръчват такси до Боровец например. Чувала съм го от шофьори. И като знаят, че като се върнат трябва пак да се наредят и да изчакат ред, и вместо да карат някой чужденец, когото да излъжат с парите или да им пусне бакшиш трябва да карат мен до "Левски", дето е от другата страна на пистата и сметката ще е 4 лв. извидяват от яд и в най-добрия случай просто пъшкат и сумтят гневно, а ми се е и случвало да псуват от недоволство.


 п.п. Аз за това не се качвам на тая компания, а си поръчвам такси по телефона да дойде да ме вземе от терминала.

# 36
  • Мнения: 2 681
Не знам какъв им е проблема на големите компании да поддържат чисти коли и шифьори с униформи например, които не смърдят на мърша. Особено пък ОК. Превозвач са на летището, а такива мизерни коли има, че срам да те хване

Колите и шофьорите са точно толкова смрадливи и мизерни, колкото са и клиентите.
Свързани са нещата и няма как само едната страна да е изрядна.

# 37
  • Мнения: X
Не знам какъв им е проблема на големите компании да поддържат чисти коли и шифьори с униформи например, които не смърдят на мърша. Особено пък ОК. Превозвач са на летището, а такива мизерни коли има, че срам да те хване

Колите и шофьорите са точно толкова смрадливи и мизерни, колкото са и клиентите.
Свързани са нещата и няма как само едната страна да е изрядна.

Недумай. То вярно, че всеки говори от своята камбанария, ама...

# 38
  • Мнения: 290
Не знам какъв им е проблема на големите компании да поддържат чисти коли и шифьори с униформи например, които не смърдят на мърша. Особено пък ОК. Превозвач са на летището, а такива мизерни коли има, че срам да те хване

Колите и шофьорите са точно толкова смрадливи и мизерни, колкото са и клиентите.
Свързани са нещата и няма как само едната страна да е изрядна.
Toва не го разбрах. Смрадливи и мизерни ли ни нарече? Joy
Ако ще е такава логиката, давайте да слагаме такава смрадлива и мизерна обстановка и в банките, магазините, офисите. Така де, нали клиентите на такситата са клиенти и на всички останали институции в държавата.  То вярно, че като цяло външната обстановка из държавата е подобна на тази в такситата, но нали от нас зависи да я променим (поне нея) - такситата си имат собственици.

# 39
  • Мнения: X
Жената лично го прие, явно има таксиметров шофьор в къщата. И вместо да си мисли, че нейният е от изключението, за което писахме, тръгна с рогата напред. И да, не е лесна професия да си таксиметров шофьор, но да си пътник е още по-трудно, че и си плащаш на всичкото отгоре!

# 40
  • Мнения: 5 820
   Има шофьори, които въобще не се грижат за чистотата в такситата. Както в София има такива таксита, така и в другите градове. Виждам как таксиметрови шофьори слагат багаж, който е слаган по земята, на задните седалки. После там сядат хора. Нямам думи.

# 41
  • София
  • Мнения: 38 572
Има една компания, които имат и интернет приложение, и чисти коли, и приятни шофьори.
И повечето от служителите от кол-центровете я ползват.

# 42
  • Мнения: 5 820
Има една компания, които имат и интернет приложение, и чисти коли, и приятни шофьори.
И повечето от служителите от кол-центровете я ползват.

   Тази таксиметрова компания в София ли е? Какво е тяхното интернет приложение?

# 43
  • Мнения: 718
Сподели приложението, моля.

Май с приложение е по-удобно, отколкото по телефона.. А какво ще кажете за Грийн такси?

# 44
  • Мнения: 2 681
А какво ще кажете за Грийн такси?

Измекяри. Работят на заплата и се пазарят за цената - да не било по апарата, ами еди колко си.
Приложението - всяка компания има приложение за теглене от Google app.
Разгледайте и си изберете.

Общи условия

Активация на акаунт