Искам да кажа ... (93)

  • 56 470
  • 749
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 12 473
Да де..(((
Няма нужда да тичам на ехо, тя се вижда и с просто око.
А и установих, че е голям кеф цял ден да лежиш..
Даже ММ се разчисти и започна да готви..))

# 391
  • Мнения: 22 529
Excuse me, отиди на лекар.

Излизахме с дъщерята, исках да обиколя за боти, чанта...нищо не си харесах. 
Само нов парфюм харесах и мисля да поръчам. Simple Smile
Ще ми е коледен подарък.

# 392
  • Мнения: 14 394
Ние се накъртихме. Взеха ни мерки за прозорците, аз изчистих от гадното зелено една врата. Доволна съм.

Сега се оправяме да излизаме с приятели. Чистосърдечно си признавам, че бих предпочела да си лежа кротко на дивана...


По въпроса с майките - с моята съм много близки. В същото време ни отне години, за да се научим да комуникираме като хората. За важните неща сме бетон, но за ежедневни неща много се дъвчехме. Аз не обичам някой да ми дава акъл, тя пък обича да дава акъл, ама и да я слушат и често настава драма. Аз се озъбя, тя се разсърди, после, обаче се оправяме. Но се понаучихме - аз гледам да съм по-мека, тя да има вяра в преценката ми и да ме оставя да правя своите грешки. Много я обичам  Heart Eyes

# 393
  • Мнения: 39 738
Тарти, тоя тутманик ще го сънувам! Сега разгледах рецептата.

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 19:43 от mariat

# 394
  • Мнения: 3 662

По въпроса с майките - с моята съм много близки. В същото време ни отне години, за да се научим да комуникираме като хората. За важните неща сме бетон, но за ежедневни неща много се дъвчехме. Аз не обичам някой да ми дава акъл, тя пък обича да дава акъл, ама и да я слушат и често настава драма. Аз се озъбя, тя се разсърди, после, обаче се оправяме. Но се понаучихме - аз гледам да съм по-мека, тя да има вяра в преценката ми и да ме оставя да правя своите грешки. Много я обичам  Heart Eyes
Почти същото е и при мен, хем без нея не мога, хем като е наблизо само се караме и ми е едно смотано всеки път. Май имам нужда от професионална помощ Joy

# 395
  • Мнения: 3 609
Здравейте,

Включвам се от Пампорово. Днес беше чуден ден, започнал с кафе навън, после барбекю си правихме пред къщето, голямо плюскане (замина ми диетата ама като се върна в София, започвам най най-сериозно, Алечка ме надъха с нейните резултати). Качихме се до кула Снежанка. Тук си е доста хладно, а скрие ли се слънцето си е направо студено!

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/1366 … ?efg=eyJpIjoidCJ9


https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/149 … 2&oe=58877B9A


# 396
  • Мнения: 10 679
И аз така с мама. Преди малко й звъннах. Скоро ше има рожден ден и се пада да е през седмицата. Тя като почна да бърбори, ама едно приповдигнато, казвам - гости ли имате? Тя - неее, ама се зарадвах, като видях че ми звъниш, аз оня ден говорих с детето. Той не ми е казал така или иначе. Домъчня ми малко - забързани в напрегнатото ни ежедневие звъня само през уикенда и тя явно чака... Оф, разплаках се даже..

# 397
  • Мнения: 14 394
Коте  Hug
Аз с моята се чувам всеки ден, а през деня си пишем по месинджъра  Laughing Малко е патологично сигурно от страни, но сме приятелки и си говорим доста за различни неща.

# 398
  • Мнения: 22 529
Майка ми зимата живее с нас, за да гледа децата. Иначе просто няма.начин с мъжа ми да се оправяме, като и двамата сме на работа.
Малкия.не съм го пуснала на ясла, така че си е постоянно в нас.
Имаме си търкания, караме се, сърдим се...но.все ни минава.

# 399
  • Мнения: 10 679
Аз се изнервям когато сме повече хора, даже и гости с преспиване не обичам. С удоволствие посрещам, ама ако може да си тръгнат и да не спят у нас, също и не обичам да спя в някой, предпочитам да пътувам и да се прибера или на хотел.

Като се е налагало да гледа детето мама идваше и наистина си е рахат - готвене, простиране, сгъване на прането, миене на съдове и изцяло занимание с детето. Но тогава всяка дума ставаше искра и тя чувствителна и аз и се дърпахме за нищо. Като си иде и като ме налегнеше пране, миене, играчките тръгваха из цялата стая. Още не се е прибрала, а вече ми липсваше. Голяма помощ си е, спор няма Simple Smile

Купих си пуловер цвят фуксия, какъв цвят шал да си сложа. Досега такъв цвят не съм имала, черен шал не искам, а за друга комбинация в момента нямам въображение😜

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 20:08 от blackcat6

# 400
  • Мнения: 22 529
Всякакъв шарен шал ще му подхожда, стига да има и цвят като на пуловера в него.

Аз днес си купих 1черен пуловер и страхотна, много авангардна жилетка.

# 401
  • Мнения: 10 679
Коригирах Мира, фуксия бил. Търся комбинации, но се оказва, че такъв шал нямам, а в това студено време Задължително трябва да имам шал, че си взех еднл яке, което не е затворено до брадичката, т.е. ще ми е студено.

# 402
  • Мнения: 4 785
О, ние след като си взеха бебка, се отдадохме на палачинки с приятели, разходка и пр. - рефрешнахме. Ама трябва да я взимаме по-малко, че ще отложим децата още ви казвам  Crazy И това при положение, че днес беше бебе мечта, представям си да беше кисела и да беше ревала цял ден... алеле майко  Wink
Шегувам се, всяко нещо си има позитивите и негативите в крайна сметка  Simple Smile Иначе е много сладка, не мога да й го отрека.

С майка ми често се сдърпваме, но с нейния характер просто няма как да е. Иначе си се обичаме  Wink Чуване се един-два пъти седмично в общия случай, понякога по-често, ако има някакъв "казус".

# 403
  • Мнения: 1 525
И аз не обичам да имам гости с преспиване. Не обичам и аз да оставам.
Искам да си спя в моето легло. И да си ползвам моята баня.
Свикнала съм да не се съобразявам с други хора.
Обичам сутрин да стана и да нямам ... гости. И вечер ми е добре така.
Имало е един-два случая да остане някой у нас. Е, нямала съм търпепие да затворя вратата.

... мама идваше и наистина си е рахат - готвене, простиране, сгъване на прането, миене на съдове и изцяло занимание с детето. ... Голяма помощ си е, спор няма Simple Smile

Е това за мен е кошмар.

# 404
  • Мнения: 10 679
Същата съм и аз Алеиса, тогава имахме каране защото мк беше прередила шкафовете. Тя ги чистила и разместила и не запомнила кое как е, та го наредила как би й било удобно 😆 Сега като се сетя направо за глупости, но аз съм си такава, много лесно избухвам и сравнително лесно ми минава и това за близки се отнася, с по-далечни съм по-търпелива и внимателна.
Аз съм дева, мама скорпион, ММ и той скорпион.

Общи условия

Активация на акаунт