Искам да кажа ... (93)

  • 56 420
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 39 554

Тва, Алина, е опасно дете. Не слуша и си прави каквото иска. Гледа ме и се хили, докато прави поредната щуротия. Тонке, ти ли каза, че лъвиците сте мноооого добрички? А? Това жена лъв е...мамата си трака.

Помислих, че пишеш за Алина от нашата тема. Бая се почудих какво ти е направила и защо се е хилила.
Иначе жените Лъвици са си много готини. От личен опит ти го казвам.  Blush

# 541
  • София
  • Мнения: 23 112
Добро утро!
Вани, не съм твърдяла, че жените лъвици сме добри. По-скоро сме опасно готини, нали Мари.   Laughing
Ай честит понеделник.  Mr. Green

# 542
  • Мнения: 22 476
Снощи си легнах в 21ч, и заспах дори.
Ако успия и децата да слагам.в толкова
..Simple Smile

# 543
  • Мнения: 22 036
Мира, ела на тренинг тук. не знам как им се получава, но най-късно в  7 са в леглата децата.

Сватя, лъвиците не са лоши хора, просто своенравни и понякога дебелоглави  Mr. Green.

Аз съм болна и гладна  Sad. Сега ще се замъкна да си напрява нещо, а и за утре за работа.

# 544
  • Мнения: 14 352
Добро утро!

Аз, след голямото ядене вчера, съм заспала в 8 на дивана. Мъжът ми ме събуди към 10 да се преместя. Помърморих му, па се преместих и скочих в 6 като млада кобила  Laughing

Пък да ви разправям каква съм муня. Отиваме в събота до Практикер да купуваме разни неща за ремонта в къщата. И докато се лутаме вътре обяснявам на мъжа ми как трябва да си купя ваничка за боядисване. И както си вървим гледам 2 ванички - по-малка и по-голяма кротко си седят насред магазина, върху някакви други неща. Грабвам малката и му викам "Ей, точно такава ми трябва". От някъде се появява един мъж и ме пита " Ваничка ли си търсите". Русият ми мозък си мисли, че е от персонала (нищо, че не е с униформа)  и отговарям положително. Човекът посяга да вземе "моята" ваничка от ръцете ми, и ми казва "Ей там до боите има". Аз, обаче, не се и я давам и му казвам "Ама на мен тази ми е идеална!". А той, със смях: "Ама тя си е моя!". Чак тогава аз забелязвам, че освен ваничките на камарата има и разни други неща. Човекът си ги струпал и си чака нещо... През смях и сълзи почнах да му се извинявам...  Joy

Та тъй, хубава седмица ви пожелавам!

# 545
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Добро утро! От 5.30 пия кафе пред компютъра  Tired Така мразя да ставам рано, а безпричинно още повече! ММ трябваше да стане и да излезе тихичко, но способностите му не позволяват това да се случи  Mr. Green Добре, че децата имат здрав сън, а кучето не лае.

Стопаджии качваме редовно с ММ, сама не смея. И на стоп сме пътували навремето. Но това 21-годишното момче... бих го закарала до някъде, но не и да му плащам нощувка. Сирак, сирак, но не е на 12. Защитени жилища за младежи, напуснали институциите, има, но са малко и е трудно да попаднат в тях.

# 546
  • Мнения: 22 036
Много съм се возила на стоп, а и сме качвали. Не е лесно за децата от институциите да излязат и да се справят. Голяма част от тях са с дефицити. Дано момчето има късмет и да намери някакво решение. 21 годишно дете от институция е корено различно от отдледано 21 годишно.

# 547
  • Някъде там
  • Мнения: 16 177
Добро утро. Няма как да стана по късно от 6,просто не ми е присъщо,обаче тази сутрин се излюпих в  5..
Поне успях до сега да си свърша повечето работа.Имам само едни договори да довърша,но тях по късно.
Да се похваля че си имам още една жена в къщи.Бях се притеснила вече, но сега ми олекна.
Децата имат някакъв проект по английски и ще им помагам,че днес са и на тренировка.Утре имат концерт по случай празника.
Времето се очертава слънчево и може и да излезем за малко.
Алечка посмях се с теб.  Grinning но на всеки може да се случи.

# 548
  • Мнения: 39 554

Вани, не съм твърдяла, че жените лъвици сме добри. По-скоро сме опасно готини, нали Мари.   Laughing

Ако си намерим кой да ни чеше по гривата в такива котета се превръщаме.  Mr. Green Не говорим за опитомяване- това си е мисия невъзможна! Twisted Evil
Зуз, честито. Я разкажи как се приема от децата/момичетата този етап. Не точно на твоите щерки, а по принцип. Искам да съм подготвена.
 

# 549
  • Мнения: 3 609
Добро утро! Hug

Ние и двамата снощи заспахме на дивана към 21:30ч. Голям кеф. Само се преместихме по някое време на спалнята. Иначе сутринта се събудих свежа лимонка!  Crazy

Каква жена имаш вкъщи Зуванка?! newsm78 Напоследък, в стремежа си да изчета всичко, чета на  диагонал.

Аз май ще се разболявам, гърлото ми е едно..като възпалено и ми е едно гадно ама дано ми се размине.

# 550
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 228
Добър ден! Успешна седмица Simple Smile

Току-що големият ми праща клипче как се бърка смес за палачинки - закачил телената бъркалка на дрелката  Crazy Вече ги пържат с брат си. Казаха, че всичко е наред Sunglasses
Миксерът ми е развален, та... синковецът обеща да го оправи.

...Ако си намерим кой да ни чеше по гривата в такива котета се превръщаме.  Mr. Green Не говорим за опитомяване- това си е мисия невъзможна! Twisted Evil
...
Потвърждавам Twisted Evil

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 7 396
Добро утро!
Днес ще водя децата на парти за Хелоуин, което е от 4 и не пуснах Цвети на градина. Сега съм с две деца и болен мъж в къщи.
Зузанка, мен майка ми ме заведе да ме почепи мелба по този случай. Ама беше толкова отдавна, че мелбата я даваха в едни метални купички. Simple Smile Помните ли ги?

# 552
  • Някъде там
  • Мнения: 16 177
Mariq  не мога да кажа за останалите момичета как е,зависи от характера и темперамента на детето ми се струва,но мога да кажа как се прие при нас и защо мисля че се е приело така.Аз от много малки говоря за тези неща с тях,предвид това че сега повечето съзряват много рано.Някъде след първи клас започнах да им обяснявам,по простичко обаче какво представлява цикъла и за какво е нужен.Никога не съм се срамувала да кажа пред тях че ми е дошло,да им поискам превръзка или да ги изпратя да ми купят.Обяснението ми беше че за да имат бебе когато пораснат трябва да им тече по малко кръв всеки месец,което не е опасно и е задължително за да са здрави.Извинявам се за образните обяснения  Grinning но така го обясних на тях.И явно периодичното ми говорене на тези теми е помогнало.На Вили и дойде за пръв път,точно един ден преди матурата в седми клас.Реакцията беше..Това пък намери кога да ми дойде.. Grinning,съвсем спокойно и равнодушно спрямо самия ц,повече я притесняваше как ще си сменя пр. по време на изпита. Grinning.
Дани днес,най спокойно влезе сутринта при мен и ми каза: мамо, мисля че ми дойде най-накрая.Никаква паника или притеснение.
За това моят съвет е да им се говори за тези неща от малки.

# 553
  • Някъде там
  • Мнения: 16 177
О да,ще се черпим и ние,за това което толкова го чакаме.И с Вили се почерпихме.
Помня ги и аз металните купички,и котешките езичета в мелбите.Мммм  Grinning
Лина,ако и твоя мъж е като моя когато е болен не ти завиждам.

# 554
  • Мнения: 3 609
Ay, каква съм невежа...  Blush Чак сега схванах!!!
Аз образно си представих една жена + у вас и си викам..брех!!! Свят-шарен!  Mr. Green
А съм вече на две кафета...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт