Искам да кажа ... (93)

  • 56 474
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 22 530
Аз нямам спомени да сме се черпили.с майка ми, когато ми дойде цикъла.

На мен ранното ставане.ми е противоестествено.
Най-добре и работоспособна се чувством ако стана към.9-10ч.
После мога да работя и до 23ч.
Но...за заплата, няма къде да се работи така.

# 556
  • Мнения: 15 107
Добро утро!
Много ми се спи. Вчера детето заспа в 8 без 10, но имахме прекрасен уикенд в Пазарджик.

# 557
  • Мнения: 39 739
Зуз, и аз говоря,(по- скоро подхвърлям) не се срамувам от нея, тя не изпитва неудобство, но някак си за мен си е все още дечко. Една драскотина да има и иска лепенка, ненавижда кръв, пищи, реве. Не, че я боли, но .... темперамент.
Sesylle, беше ли на интервюто? Как са белезите по веждите?
Пак се захващам с четенето на НАССР. Голема тъпня. Трябва да имаш кутия за продукти паднали на земята, вместо да ги изхвърлиш в коша.

# 558
  • Мнения: 18 057
Ох, толкова ми е хубаво да ви чета, ама толкова сте изписали  Crazy от сутринта не мога да смогна.
Без да съм ви чела и аз правих усукания тутманик, уникален стана, бързо го ометоха, меся естествено в пекарната де  Blush

За отношенията с майките- много си я обичам и много се разбираме и с майка ми, и с баща ми. Не помня да сме се карали, да си повишим тон...никога. Всичко са им позволявали, затова и никога не съм ги лъгала. Приятелките ми не ги пускаха, затова те лъжеха. Запомнила съм това много добре и се стремя да прехвърля тия отношения и с моите дъщери. Не са ме разочаровали и те досега. Много държа на семейните отношения, много ми я приятно да си ходя " у нашите", но нямам много време. А живеем в един град и много се упреквам затова  Cry

# 559
  • Мнения: 10 682
А сега ме подсетихте за нашето време и тези месечни преживявания - превръзки почти не се намираха и беше толкова трудно. После започнаха да се появяват под рафтовете, но не бяха кой знае какво качество, та мъка си беше по онова време.

Аз вчера почивах, днес съм отпуск и почнах баня, кухня и синът ми подава глава от стаята - Какво правиш маммооо, та не легнеш да си починеш  Joy как въобще ти идват такива идеи на главата, толкова работа да си отваряш  hahaha

# 560
  • Мнения: 6 741
Добро утро, сега се излюпих, дребоса още спи.Нали споделих, че ще е на градина за да си почина, еми не е.Снощи започна да кашля и повърна няколко пъти.Ставахме и лягахме цяла нощ Tired Вирус ли е, що ли, идея нямам.Днес ще я наблюдавам.И до новия апартамент ще ходим, че парното е свързано вече, да видим системата дали тече, уж ще идва топлото в Бургас Laughing
Относно майките, през целия си живот се дракаме, два остри камъка сме, но колкото повече остарявам взе повече на нея приличам.Голяма опора ни е на всички и само като я чуя се успокоявам.Много си я обичам и не мога да си предстая да не споделя с нея радост или тревога.Тя и мъжът ми са ми най-верните приятели.

# 561
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Аз токущо говорих с моята - "днес съм на плодове", ми казва и млъква, очаква да я питам защо. Ама тя не знае, че аз знам. Joy Работата е в това, че големият син ходи вчера да я види за рождения й ден. попита ме какво да й купи и аз, понеже бях накупила сладки неща и бонбони предния ден, му казвам, купИ й плодове някакви, които тя сама няма да си купи и нещо от рода на Бейлис. И той купил ананас, помело, розово, черно и бяло грозде, от ония големи черни сливи, пъпеш някакъв зимен сорт, два портокала, връзка банани и не помня какво още. И ликьор, който тя нарича "аероконяк" Joy -не знам какво точно е купил, сигурно Айришкрийм. Сложил всичко това в някаква кошница и тя, милата, щастлива, ще се пръсне от радост. "Наредила съм ги на масата и си ги гледам".
Та така тя празнува два дни. Joy JoyКоето всъщност й се полага, защото на 29 е родена, а е записана на 30.

На стоп съм пътувала много като млада - беше много разпространено тогава.
Стопаджии качвахме много с мъжа ми преди. Напоследък избягваме, защото последните стопаджии, които возехме, миришеха много лошо и вече не рискуваме. А и последните години към морето все пътувахме с деца в колата.
Най-хубавият ми стоп е на мотор през Стара планина. Пътувах от Казанлък за Търново, сама, две приятелки, с които бях тръгнала от Бургас, останаха в Казанлък, а аз трябваше да продължа. Чуден летен слънчев ден, чакам си на пътя и по едно време се задават 12-13 мотора, единият спря и ме попита искам ли да се кача с тях. Бяха момчета повечето, но имаше и 5 момичета, които ме навиха. Минах Шипка на мотор. Joy Тооолкова хубаво беше - чудна природа наоколо и тия весели хора пред мен и зад мен. Най-хубаво беше, като спираха малко за почивка и си приказвахме - оказа се, че са си компания и така обикалят страната в свободното си време. Даже ме поканиха да продължа с тях към Дунав, нататък бяха тръгнали, ама аз трябваше вечерта да съм в Търново, нямаше тогава мобилни телефони, да се обадиш.
Та ми е останал чуден спомен от тези хора.

# 562
  • Мнения: 18 057
Светалчо, толкова хубаво звучи мото- стопа от твоята уста, обаче ако дъщеря ми го направи, ще я очистя, честно  Mr. Green

# 563
  • Мнения: 22 036
Тя няма да ти каже, така че Simple Smile. И майка ми би ме очистила, но това не ме е спирало. Аз съм абсолщтно надарена от Бог и всички сили с прекрасно дете, което не прилича на лудата си майка. Изпитвам ужас какво ме чака, но за сега е ок. Аз на неговите години бях кръстосала България на стоп, раборих и живеех повече от половин година сама.

# 564
  • Мнения: X
Преди малко си самопоръчах коледните подаръци. Изглезих се безобразно с едни бижута с перли от Таити, но толкова отдавна ги искам и толкова много бяха намалени, че не издържах. Половинков е доволен, че съм го улеснила. Хич не го бива с подаръците и като наближат празници му е голям зор заради това. На мен, обаче ми е съвестно, че похарчих толкова за себе си. Докато ги доставят има време и мога да ги върна, ако не ми харесат, но все пак... съвеста ме гризе.

# 565
  • Мнения: 22 036
Хора, почти се нааках от страх, а живея сама от две години, а и преди съм живяла сама.

Бях в банята  и се започна едно тропане, всички сензорни лампи се включиха, а кучката полудя и пяна и излезе чак от лаене. Аз, гола, хукнах да си взема стика за голф, който ми стои до леглото за самозащита уж, но по-скоро да ми подобри суинга, докато спя  Tired. През това време успях да се обадя на приятел и на полицията и тъкмо да се изправя пред нападателите (гола, по хавлия и с голф стик в ръка) се усетих, че е Хелоуин.
 Децата си заминаха без "треат", но аз трикът си го получих.

# 566
  • Мнения: 9 493
Даун,  hahaha . Я си сипи едно вино за успокоение  Hug
Никога не съм била на Хелоуин парти ама имам мерак да се изтупкам тая вечер някъде маскирана като Харли Куин.
Янтре, дай да идем на бар! М?

# 567
  • Мнения: 18 057
Ох, Даун, и аз се хванах   Laughing
Моята довечера ще обикалят, никак не съм очарована, ама та така са надъхват лапетиите

# 568
  • Мнения: 22 036
Тотално забравих за него и наистина много се уплаших.

# 569
  • Мнения: 5 390
Па да ги беше лепнала по един стик. Twisted Evil Догодина ще те заобикалят отдалече. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт