~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 192
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 149
Аз пък смятам, че докторът си е съвсем правдоподобен образ. Има такива хора - пасивни, не се борят много видно, но с подкрепата, постоянството и любовта си печелят. Не очаквам от него да е написал писмото. Ако е той, няма да е в логиката на неговия образ, която поне досега беше: "Обичам те, искам да си щастлива, ще направя всичко за теб."
Но не мога да си представя кой го е написал това писмо.
Лошото е, че Онур я излъга.
Но пък иначе как ще избутаме до юни.
Наде, Фуркан наистина си е малко като сгъваем дърводелски метър на моменти, но това е някаква част от чара му - изглежда ненахален и ненатраплив, а внимателен и разсъдлив.

Все забравям да кажа колко ми допада хрумването с цитирането на велики личности - неуката Сонгюл произнася най-обикновени житейски истини, а професорът Халюк тутакси ги облича в академичност.
Мноого свежо, очарована съм. 
Насред лекия комедиен жанр изведнъж толкова дълбока и значима истина - че никой не е по-голям от живота и че животът е най-добрият учител.

# 481
  • Мнения: 21 201
 wavey

Всички заподозрени за написването на писмото са предвидими и прозрачни, но д-р Онур за мен е скрита лимонка.
Убедена съм, че е влюбен в Ляле като в жена, а не като приятелка, а и писмото завършваше.....ваш приятел. Thinking
От друга страна никак не ми се понрави ехидната и самодоволна усмивка на Пелинсу напускайки кабинета на Онур след като му се обясняваше във връзка с писмото, а и да остане пасивна относно сватбата не ми се вписва в изграденият й образ досега.
Не знам, обърках се, но си мисля, че адресанта, ще се окаже лице, което никой не е предполагал.

# 482
  • Мнения: 33 695
 Hug Hug Hug Hug

Планират нещо Пислика, Ерол и Бетюл.. Ма да видим какво  ooooh! Много лесно се примириха изведнъж  Tired
Според мен Пислика се усмихна, защото го изманипулира, че не е тя  Laughing
Абе май съм за доктора за писмото  Tired

Завиден семеен живот  Laughing






Дано Лалето роди скоро.. То откак беше в 3тия месец юни месец като почна сериала, взе да си кара бременност според месеците дето минават  hahaha hahaha Белким роди края на годината или началото на другата  hahaha

# 483
  • Мнения: 21 201
Вече е в 7 месец считано от Юни, но може и по-рано да роди от Февруари ако е преждевременно.
Още снимки от предстоящия епизод.
Много нескопосан корем и бяха направили на Ляле слизайки от джипа, но за самата церемония го наместиха. Mr. Green



Не нож, Laughing а ятаган направо. Joy








Онур hahaha си проспа младините с нея откакто е бременна. Joy

Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 14:26 от Neidjal

# 484
  • Мнения: 33 695
Дано скокнат малко във времето да го видиме малкия вече  Crossing Arms

# 485
  • Мнения: 21 201
Тери и аз съм нетърпелива вече за малкия Емир.
Фуркан е качил тази снимка в инста си с надпис Keramet var/Чудеса есть.

# 486
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 456
Тери и аз съм нетърпелива вече за малкия Емир.
Фуркан е качил тази снимка в инста си с надпис Keramet var/Чудеса есть.


то си е цяло чудо, че успяха да се оженят... Whistling Whistling Whistling                           

# 487
  • Мнения: 9 820
Здравейте! Hug Hug Hug


Тери и аз съм нетърпелива вече за малкия Емир.
Фуркан е качил тази снимка в инста си с надпис Keramet var/Чудеса есть.


то си е цяло чудо, че успяха да се оженят... Whistling Whistling Whistling                           

 Joy Joy Joy Joy Joy


Тази вечер са ВО и ЛНРД. Hug Hug Hug





ЛНРД - актьорът, който изпълнява ролята на бащата на Мурат - напускал сериала. Благодарил на всички и пожелал успех. Hug Wink


# 488
  • Мнения: 21 201
 wavey

NEW


Снимки от 25 епизод.
Ако не си бе харесал Сончето, Laughing едва ли чичката би омекнал спрямо Ляле.


Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 17:07 от Neidjal

# 489
  • Мнения: 33 695
Филиз  hahaha hahaha hahaha

# 490
  • Мнения: 9 820
Привет! Hug Hug Hug

НадеHug мерси за снимките. bouquet


Рейтингът от снощи. Hug

Тотал

3   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:55   00:18   5,08   12,21
22   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:30   23:32   2,49   5,86


АВ и АВС

3   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:55   00:18   4,38   10,69
11   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:30   23:32   2,85   6,85

4   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:55   00:18   4,27   10,19
14   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:30   23:32   2,54   5,98

http://www.ranini.tv/reyting


Демет с фенки и Фатма с приятелки. Wink







Приятен ден! bouquet

# 491
  • Мнения: 21 201
 wavey

Не мога да им се нарадвам, прелестни са. Heart Eyes Heart Eyes





На първите снимки все едно не са на собствената си сватба, а на фронта, Mr. Green Joy но на вторите са прекрасни. Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 13:16 от Neidjal

# 492
  • Мнения: 14 654



   Снеже Heart Eyes Heart Eyes много съжалявам са ВО Wink

Много го харесвам!
Страхувам се ,че ще го притупат ,това го могат!
Мъчно ми е ,че и преводачите ще се отчаят и едва ли ще превеждат останалитв серии Cry Cry Cry







# 493
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 149
Наде, и аз като теб - много им се радвам и не мога да им се нагледам, ще рече човек, че са ми роднини. Joy Joy
Може да не са безупречни красавци и двамата, но са толкова милички, чаровни и непринудени, че наистина ми плениха сърцето.

Много се надявам, че този сериал ще е трамплин и за двамата за нови успешни роли.

# 494
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 456
Привет! Hug Hug Hug

НадеHug мерси за снимките. bouquet


Рейтингът от снощи. Hug

Тотал

3   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:55   00:18   5,08   12,21
22   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:30   23:32   2,49   5,86


АВ и АВС

3   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:55   00:18   4,38   10,69
11   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:30   23:32   2,85   6,85

4   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:55   00:18   4,27   10,19
14   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:30   23:32   2,54   5,98

http://www.ranini.tv/reyting


Демет с фенки и Фатма с приятелки. Wink







Приятен ден! bouquet
Снеже Hug ЛНД ми хареса снощи...кройно време беше Хаят да покаже червен картон на Мурат.... Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт