Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 107 042
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 601
Според мен Бандитка е казала, че в четвъртък са изхабили някоя друга калорийка, а не че тогава е правил СГ. Според мен вторник е пети ден въздържание. При нас по-добри резултати имаме на трети, четвърти ден от колкото на пети. Ама какво от това, като бебето не става и сме си за инвитро.

# 721
  • Мнения: 32
Е, много съм смотана....не умея да чета между редовете някак си Smiley
DucaMF напълно си права за инвитрото....и ние сме с мъжки фактор и все си мислех, че ще ми се размине с инсета, ама тц Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 283
Момичета, извинявайте, че се намесвам, но има ли някой, който да коментира резултатите от МБ?

# 723
  • Мнения: 159
Мисля че всичко е наред и при мен изглаждаше така микробиологията в Щерев ли е правена?

# 724
  • София
  • Мнения: 283
Да в Щерев Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 4 884
Ема, добре ти е, но трябва а вземаш вагинално лактобацили, защото ако още намалеят полезните бактерии, щв се появят я гъби я бактерии! Купи си гинофилус, добри са и са на много добра цена и ги слагай всяка вечер ореди лягане.

# 726
  • Мнения: 731
Благодаря ви момичета.Да при др.Арабаджи съм,но ще ми я прави Билчев.Аз правих преди време цветна снимка с ехограф изобщо не усетих болка.Дано и сега нищо не усетя ,че съм голяма паника.Ще ви пиша във вторник.Да ви питам тогава ММ ще прави спермограма и в четвъртък правихме ....до вторник са 4 дни добре ли времето.

Бандитка, аз също бях при Арабаджи и Билчев ми я прави. На мен този "доктор" ми каза, че трябва да ми махат тръбите .. Отидох при Арабаджи, видя снимката и ми каза, че няма нужда от такива неща. Един месец след това забременях от втора инсеминация при Арабаджи с един фоликул. Стискам палци всичко да е ок при вас и скоро да видиш двете чертички.. ( моите две чертички ги гушкам от 45 дни Simple Smile )

# 727
  • Мнения: 149
Идеално е времето Grin....по принцип е от 3 до   5....защо ще правите втора спермограма....как са резултатите от първата?
Не си ме разбрала,правих ЦС на ехограф.

# 728
  • Мнения: 731
Ха.. даже се сетих, че преди точно една година на този ден ми беше цветната снимка Simple Smile

# 729
  • Мнения: 846
Благодаря ви момичета.Да при др.Арабаджи съм,но ще ми я прави Билчев.Аз правих преди време цветна снимка с ехограф изобщо не усетих болка.Дано и сега нищо не усетя ,че съм голяма паника.Ще ви пиша във вторник.Да ви питам тогава ММ ще прави спермограма и в четвъртък правихме ....до вторник са 4 дни добре ли времето.

Бандитка, аз също бях при Арабаджи и Билчев ми я прави. На мен този "доктор" ми каза, че трябва да ми махат тръбите .. Отидох при Арабаджи, видя снимката и ми каза, че няма нужда от такива неща. Един месец след това забременях от втора инсеминация при Арабаджи с един фоликул. Стискам палци всичко да е ок при вас и скоро да видиш двете чертички.. ( моите две чертички ги гушкам от 45 дни Simple Smile )

С въпросния „доктор” да се внимава много!!!

# 730
  • Мнения: 765
Благодаря ви момичета.Да при др.Арабаджи съм,но ще ми я прави Билчев.Аз правих преди време цветна снимка с ехограф изобщо не усетих болка.Дано и сега нищо не усетя ,че съм голяма паника.Ще ви пиша във вторник.Да ви питам тогава ММ ще прави спермограма и в четвъртък правихме ....до вторник са 4 дни добре ли времето.

Бандитка, аз също бях при Арабаджи и Билчев ми я прави. На мен този "доктор" ми каза, че трябва да ми махат тръбите .. Отидох при Арабаджи, видя снимката и ми каза, че няма нужда от такива неща. Един месец след това забременях от втора инсеминация при Арабаджи с един фоликул. Стискам палци всичко да е ок при вас и скоро да видиш двете чертички.. ( моите две чертички ги гушкам от 45 дни Simple Smile )

С въпросния „доктор” да се внимава много!!!

От болница Щерев,  не е единствения с който трябва да се внимава много...

# 731
  • Мнения: 149
Момичета,защо трябва да се внимава и как,нали са специалисти?Вече започвам да се плаша.

# 732
  • Мнения: 158
Момичета,защо трябва да се внимава и как,нали са специалисти?Вече започвам да се плаша.

От всеки лекар има доволни и недоволни. Тези, които по някакъв начин не са доволни ще изкажат отрицателно мнение, доволните съвсем друго.  Нека потребителката която каза че трябва да се пазим от лекарите там, да каже кои и защо? Конкретно за Билчев, има много противоречиви мнения за него, преобладават май отрицателните, но той така или иначе прави ЦС, така че ще се сблъскаш с него. Важното е Арабаджи какво ще каже след това. Успех!

# 733
  • Мнения: 783
Здравейте!И на мен ми предстои тест за проходимост на тръбите при Билчев и малко ми е притеснено 😶 Утре ще се обаждам за час,исках да попитам вече миналите по този път - на посочения в страницата  телефон ли трябва да се обадя или лично на Билчев?

# 734
  • Мнения: 158
Обаждаш се на телефона посочен на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт