Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 106 993
  • 756
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 38
Да и аз говоря за Савовоа. Съжалявам, но ипреди 30мин се затвърди мнението ми за нея. Вече и аз съм в списъка с неуспешен опит инвитро. При положение, че имах само тубарен стерилитет тя успя да ми докара естрадиола до нива след които да не може да направи свеж трансфер, което беше изцяло от небрежност и с цел източване пари от фонда. Защо й беше да изважда 20 фоликула??? Все пак съм на 28, не на 50, не беше нужно да ме блъска с естрадиол "по схема". Второ аз бях по фонда, защо да се обръща внимание на такива като мен??? Трето защо прави прави ИКСИ при положение, че спермограмата на мъжа ми беше повече от добра??? Има и още, но не искам да продължавам. За мен това не е специалист и няма никаква човечност. За мен това един от многото меркантилни доктори в България, съжалявам, че я избрах, но така е трябвало да. А колкото до това колко човека чакат пред кабинета й, отново съм в потрес. Последния път едно момиче с огромен корем чака повече от 2 часа, това НЕ Е НОРМАЛНО!!!

# 316
  • Мнения: 963
emushoni, много съжалявам за негативния опит и резултат. Hug

За един лекар има колкото доволни, повече недоволни, нашият опит с нея е толкова различен, че няма база за сравнение. Надявам се бързо да се вдигнеш и скоро да намериш твоя лекар и клиника bouquet

# 317
  • Мнения: 38
Права си *rainbow*. Винаги има доволни и недоволни, за това и не обичам да изразявам мнение по принцип, но този път просто не се сдържах (сигурно е от хормоните Laughing ). Благодаря ти за полжеланията, ще се опитам да се оправя съвсем скоро, защото вече нямам търпение за следващ опит Simple Smile

# 318
  • Мнения: 8 532
emushoni  Hug

Аз съм при друг лекар. Но не ми е направило впечатлени да има разлика между това да си по фонда или да си плащаш сам опита. И аз имам своите недоволства. Щото клиниката ми излиза с номера, че съм на възраст, в която по-добре да е с донорска Я. Липсата на имплантация може да се дължи на много други фактори, освен качеството на Я.

Аз съм пристрастно "влюбена" в лекарката си Simple Smile Нищо, че последния път ударихме сериозен спор.

Има много неща, които е открила медицината. Обаче още повече остават тайна за нея.

# 319
  • Мнения: 142
Ехх, как няма никой при Андреева да сподели (аз не спрях да мрънкам) Wink

# 320
  • Мнения: 8 532
Гери Simple Smile усети си я ти самата. И аз не съм при нея.

# 321
  • Мнения: 402
Ехх, как няма никой при Андреева да сподели (аз не спрях да мрънкам) Wink
Гери здравей, аз съм пациентка на доц. Андреева. При нея имам правени 1 лапароскопия, 5 ИКСИ, 2 хистероскопии, 2 секцио - имам 2 прекрасни дъщери , благодарение на нея!  Живи и здрави да са ни!
След първите 2 неуспешни опита бях на ръба да се откажа и да търся вариант да продължа при друг лекар или клиника. Консултирала съм се с 2ма лекари в други 2 софийски клиники , но Андреева ми вдъхваше най - голямо доверие и не съжалявам, че продължих при нея. Когато не съм била съгласна с нея съм си казвала , питала съм я , дали не е добре да пуснеме някои изследвания , за които съм прочела тук в темата , ако сметнеше за нужно ги е пускала. Не ме е карала да правя нищо излишно, в повечето случаи аз съм настоявала да добавиме нещо към процедурите.
Вярно е , че не обяснява много , не се превъзнася , на нас поне много ни помогна и за мен е чудесен специалис!
Надявам се да ти е бил полезен отговора ми , ако имаш въпроси питай 😀.

# 322
  • Мнения: 142
Ехх, как няма никой при Андреева да сподели (аз не спрях да мрънкам) Wink
Гери здравей, аз съм пациентка на доц. Андреева. При нея имам правени 1 лапароскопия, 5 ИКСИ, 2 хистероскопии, 2 секцио - имам 2 прекрасни дъщери , благодарение на нея!  Живи и здрави да са ни!
След първите 2 неуспешни опита бях на ръба да се откажа и да търся вариант да продължа при друг лекар или клиника. Консултирала съм се с 2ма лекари в други 2 софийски клиники , но Андреева ми вдъхваше най - голямо доверие и не съжалявам, че продължих при нея. Когато не съм била съгласна с нея съм си казвала , питала съм я , дали не е добре да пуснеме някои изследвания , за които съм прочела тук в темата , ако сметнеше за нужно ги е пускала. Не ме е карала да правя нищо излишно, в повечето случаи аз съм настоявала да добавиме нещо към процедурите.
Вярно е , че не обяснява много , не се превъзнася , на нас поне много ни помогна и за мен е чудесен специалис!
Надявам се да ти е бил полезен отговора ми , ако имаш въпроси питай .

Здравей! Наистина беше полезен и много ти благодаря. Важно е да знам, че е истинско профи, от там нататък, не държа да е приказлива, само иксам да знае какво и как прави. Радвам се, че при вас всичко е с успех на финала, макар, че  трудностите не са били малко! Живи и здрави бъдете! Wink Бих искала да питам - с мъжки фактор ли бяхте? И след колко време настъпи желана бременност, по-скоро първата, щом са били две. Мерси отново!

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 12:34 от Gerigeri88

# 323
  • Мнения: 399
Здравей Гери. Ние сме с мъжки фактор и сме при Андреева, но още нищо не сме правили и не мога да кажа нищо. Наистина е обрана в това, което казва. За сега беше категорична, че трябва да изчакаме 3 месечната стимулация на ММ + още 1 месец. Вече свършиха тези 3 месеца и в понеделник бях при нея за преглед на лигавица. Питах я аз допълнителни витамини трябва ли да ориемам - каза, че може да ми изпише една канара, но няма нужда. Няма нужда и от допълнителни изследвания. Искам да кажа, че не ни товари с много неща предварително. Вие до къде сте стигнали с нея?

# 324
  • Мнения: 402
Ехх, как няма никой при Андреева да сподели (аз не спрях да мрънкам) Wink
Гери здравей, аз съм пациентка на доц. Андреева. При нея имам правени 1 лапароскопия, 5 ИКСИ, 2 хистероскопии, 2 секцио - имам 2 прекрасни дъщери , благодарение на нея!  Живи и здрави да са ни!
След първите 2 неуспешни опита бях на ръба да се откажа и да търся вариант да продължа при друг лекар или клиника. Консултирала съм се с 2ма лекари в други 2 софийски клиники , но Андреева ми вдъхваше най - голямо доверие и не съжалявам, че продължих при нея. Когато не съм била съгласна с нея съм си казвала , питала съм я , дали не е добре да пуснеме някои изследвания , за които съм прочела тук в темата , ако сметнеше за нужно ги е пускала. Не ме е карала да правя нищо излишно, в повечето случаи аз съм настоявала да добавиме нещо към процедурите.
Вярно е , че не обяснява много , не се превъзнася , на нас поне много ни помогна и за мен е чудесен специалис!
Надявам се да ти е бил полезен отговора ми , ако имаш въпроси питай .

Здравей! Наистина беше полезен и много ти благодаря. Важно е да знам, че е истинско профи, от там нататък, не държа да е приказлива, само иксам да знае какво и как прави. Радвам се, че при вас всичко е с успех на финала, макар, че  трудностите не са били малко! Живи и здрави бъдете! Wink Бих искала да питам - с мъжки фактор ли бяхте? И след колко време настъпи желана бременност, по-скоро първата, щом са били две. Мерси отново!
Здравей отново,
ние сме с мъжки фактор, ендометриоза и и непроходими тръби, т.е. проблеми имаше и при двама ни.Д-р Бъчваров успя доста да подобри СГ на мъжа ми с добавки. Успешни опити при нас бяха 3ти и 5ти. И при двата трансфера беше на 5ти ден, другите са правени на 3-ти и 4-ти ден и вярвам, че това на кой ден се прави трансфера поне за нас беше много важно.
Пожелавам ти успех в борбата , доц. Андреева да се окаже правилния избор и дай Боже скоро да се похвалиш с положителен тест!

# 325
  • Мнения: 142
Здравей Гери. Ние сме с мъжки фактор и сме при Андреева, но още нищо не сме правили и не мога да кажа нищо. Наистина е обрана в това, което казва. За сега беше категорична, че трябва да изчакаме 3 месечната стимулация на ММ + още 1 месец. Вече свършиха тези 3 месеца и в понеделник бях при нея за преглед на лигавица. Питах я аз допълнителни витамини трябва ли да ориемам - каза, че може да ми изпише една канара, но няма нужда. Няма нужда и от допълнителни изследвания. Искам да кажа, че не ни товари с много неща предварително. Вие до къде сте стигнали с нея?

Здравей. Wink Ние сме с 3% по Крюгер и леко намалена подвижност. Сега мъжът ми приема ортомол фертил плюс, за да подобри подвижността. Пускахме хормони и аз, и той, всичко е в норма. Бъчваров на прегледа каза , че нещата са ок. На мен ми предстои цветна снимка другия месец, а мъжа ми е на повторна консултация при андролога, после ще си пуска тест за преживяемост на спермитата. Андреева каза, че може да опитаме инсеминация (това се потвърди и от друг лекар). Предполагам, че след месец ще я правим. А вие как сте с морфологията? В какво се изразяваше стимулацията (тази 3-месечната)?

# 326
  • Мнения: 142
Ехх, как няма никой при Андреева да сподели (аз не спрях да мрънкам) Wink
Гери здравей, аз съм пациентка на доц. Андреева. При нея имам правени 1 лапароскопия, 5 ИКСИ, 2 хистероскопии, 2 секцио - имам 2 прекрасни дъщери , благодарение на нея!  Живи и здрави да са ни!
След първите 2 неуспешни опита бях на ръба да се откажа и да търся вариант да продължа при друг лекар или клиника. Консултирала съм се с 2ма лекари в други 2 софийски клиники , но Андреева ми вдъхваше най - голямо доверие и не съжалявам, че продължих при нея. Когато не съм била съгласна с нея съм си казвала , питала съм я , дали не е добре да пуснеме някои изследвания , за които съм прочела тук в темата , ако сметнеше за нужно ги е пускала. Не ме е карала да правя нищо излишно, в повечето случаи аз съм настоявала да добавиме нещо към процедурите.
Вярно е , че не обяснява много , не се превъзнася , на нас поне много ни помогна и за мен е чудесен специалис!
Надявам се да ти е бил полезен отговора ми , ако имаш въпроси питай .

Здравей! Наистина беше полезен и много ти благодаря. Важно е да знам, че е истинско профи, от там нататък, не държа да е приказлива, само иксам да знае какво и как прави. Радвам се, че при вас всичко е с успех на финала, макар, че  трудностите не са били малко! Живи и здрави бъдете! Wink Бих искала да питам - с мъжки фактор ли бяхте? И след колко време настъпи желана бременност, по-скоро първата, щом са били две. Мерси отново!
Здравей отново,
ние сме с мъжки фактор, ендометриоза и и непроходими тръби, т.е. проблеми имаше и при двама ни.Д-р Бъчваров успя доста да подобри СГ на мъжа ми с добавки. Успешни опити при нас бяха 3ти и 5ти. И при двата трансфера беше на 5ти ден, другите са правени на 3-ти и 4-ти ден и вярвам, че това на кой ден се прави трансфера поне за нас беше много важно.
Пожелавам ти успех в борбата , доц. Андреева да се окаже правилния избор и дай Боже скоро да се похвалиш с положителен тест!

Вярвам, че ще така! Благодаря ти много за отделеното време! Wink

# 327
  • Мнения: 399
Гери, ние сме доста по-зле с мъжкия фактор. Диагноза олигоастенозооспермия и направо ни насочиха към ИКСИ. Все пак преди процедурата, за да се подобрят показателите Бъчваров изписа 3-4 вида хапчета и инжекции Прегнил 2 пъти в седмицата за 3 месеца. Морфологията ни е 2%. След Великден да стискате палци за резултатите от стимулацията Simple Smile

# 328
  • Мнения: 142
Разбира се, резултатите ще са добри! Щом са ви насочили директно към ИКСИ, поне знаете, кое е най-правилното решение, важното е да действате, а нещата ще се случат! Пиши, когато има нещо ново Wink Успех!

# 329
  • Мнения: 399
Благодаря Hug На вас също!

Общи условия

Активация на акаунт