Ин витро център Стефанов - тема 6

  • 63 271
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Благодаря ви момичета и дано всичко завърши със щастлив край за всяка една от нас, а за пишкането ще стискам и това е #Crazy

# 46
  • Сливен
  • Мнения: 825
Момичета значи преди 4 дена явно дявола ме бутна най накрая да се обадя за час в клиниката и ми дадоха час за 1.12 идеално понеже моята заповед е до 7.12 валидна.Ще е удължавам по медиц причини звъннах във фонда подавало се някаква молба собственоръчно написана но жената ми каза в средата на ноември да се орадя да ми каже с точност какво да направя след като подам молбата до два месеца се разглеждала от комисия и общо взето не разбрах кога ще е получа новата заповед.Поне на 1.12 най накрая ще ме прегледа Стефанов че от както ме изпрати на операцията и не съм го посещавала след нея.Но си мисля че от декември ще мога да започна подготовка с витамини и изследвания

# 47
  • Мнения: 647
Вили пожелавам ти много късмет и да ни зарадваш с положителен тест.

# 48
  • Мнения: 85
Вили пожелавам ти много късмет и да ни зарадваш с положителен тест.
благодаря ти трудно е много особенно с това лежане вечу ме боли всичко най вече гърб но и това ще мине с много добър резултат

# 49
  • Мнения: 1 191
sladkatakaka1988 хайде стиснати палчета, днес и за теб!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 50
  • Димитровград
  • Мнения: 692
И така днес ми беше трансфера и вече съм в хотела и лежа Simple Smile Върнаха ми 2 ембриончета и замразих 5 Heart Eyes Като отидох минах преглед, чаках изследванията защото доки се съмняваше да не съм направила хиперстимулация, но за моя
голяма радост изследванията бяха добри и преминахме към действие. Сега остана чакането до теста baby_neutral. И най-вече помоща от Бог Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 581
Стиснати палчета и дано видите заветните  EFP stork-boy stork-girl

# 52
  • Мнения: 56
Здравейте, ще се подготвяме за инсеминация. Моите изследвания са ОК, чакаме и тези на мъжа ми Simple Smile Не знам защо, но ми е много притеснено...не зная какво следва, какво се прави ... Може ли да ми дадете малко инфо, ще съм ви много благодарна Simple Smile

# 53
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Момичета изписаха ми всеки ден фраксипарин 0,3 но като се загледам в готовата инжекция виждам че има все едно 2 деления от линийката въздух. Да го махам ли или така да го слагам newsm78

# 54
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Vermud4e благодаря за палчетата Hug

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
За фраксипарина аз слагам от 0,4 и махам въздуха, въпреки че пише да не се маха за да не се изгуби част от лекарството. Доста се рових и четох и установих,че някои го махат,други директно слагат инжекцията явно не е проблем.

# 56
  • Мнения: 288
Роси, ако искаш пиши на лични за инсеминацията да не спамим темата! Сладка, от толкова яйцеклетки само 7 ли останаха? Иначе палчета и от мен!

# 57
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Ами да само 7 стигнаха развитие до 5ти ден и Натали каза, че са прекалено хубави за да ги унищожавам и ги замразих петте, а 2те са в мен и се опитват да се вкопчат и да не се пуснат baby_neutral Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 442
Аз махах въздуха от фраксипирина,  не че не станах нахапана като от комари и след теста си останах на аспирин протект. Дано и ти,  инак в един момент всичко кърви,  а при мен след направен серклаж  се изненадаха,  че шииката  много кърви. Ако искаш пусни изследване за тромбофилия,  аз нямах,  но започнах да го слагам до де др доктор не ми каза да го спра.

# 59
  • Мнения: 85
На мен ми извадиха само 5яйцеклетки 4 се развиха на 3 ден ми върнаха 3 зи другата нищо не казаха сигурно не е била много хубава

Общи условия

Активация на акаунт