Ин витро център Стефанов - тема 6

  • 63 321
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Важното е, че сме имали какво да ни върнат Party
Сега остава чакането до 15.11 кръвен тест и след това полужителните емоции baby_neutral Hug

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 825
Течке мн хубав резултат честито и безпроблемна бремеменост и ти желая с това хубаво чхг минимум двечки Simple Smile  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 320
Течке мн хубав резултат честито и безпроблемна бремеменост и ти желая с това хубаво чхг минимум двечки Simple Smile  Hug Hug Hug
Благодаря!

# 63
  • Мнения: 288
Ех, че хубава новинааааа! Течке, честито и лека бременност до финал! Пускам палците.

# 64
  • Мнения: 320
Ех, че хубава новинааааа! Течке, честито и лека бременност до финал! Пускам палците.
Благодаря много!Успех момичета.

# 65
  • Мнения: 1 191
te4ke Честито!  Hug Лека и безпроблемна бременноста със здраво бебче (даже две  Heart Eyes) на термин!

# 66
  • Мнения: 320
te4ke Честито!  Hug Лека и безпроблемна бременноста със здраво бебче (даже две  Heart Eyes) на термин!
Благодаря! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 647
Тe4ke много се радвам.Желая ти безпроблемна бременност.

# 68
  • Мнения: 98
Te4ke, честито! Лека и безпроблемна бременност!

# 69
  • Мнения: 320
Te4ke, честито! Лека и безпроблемна бременност!
Много ви благодаря,момичета. Simple Smile Simple Smile

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Честито te4ke! bouquet

# 71
# 72
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Оххх момичета още продължавам с тая хрема и кихане, че и гърлото ми "драска" и от това ми се прикашля...направо не знам. Много ми е притеснено дали ще издържат ембриончетата ми от това напъване да се издухам, изкашлям или изкихам Thinking
Дано излезнат силни  baby_neutral baby_neutral baby_neutral Blush

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Оххх момичета още продължавам с тая хрема и кихане, че и гърлото ми "драска" и от това ми се прикашля...направо не знам. Много ми е притеснено дали ще издържат ембриончетата ми от това напъване да се издухам, изкашлям или изкихам Thinking
Дано излезнат силни  baby_neutral baby_neutral baby_neutral Blush
Аз още след пункцията имах болки в яйчниците и ужасно разстройство, което продължи повече от месец  #Crazy и бях сигурна, че след трансфера ембрионите няма да издържат на такива спазми и болки в корема, но ето че едното се закрепи. Не се притеснявай, всичко ще е наред  Hug
Аз да попитам момичетата, които сега са в процедура, прочетох че доктора ви изписва фраксипарин от 0,3. Интересува ме дали мога да заменя фраксипарина от 0,4, с 0,3, тъй като не го намирам вече по аптеките от 0,4?

# 74
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Да можеш. На мен също ми изписа 0,4 но ми казаче ако го няма мога да го заменя с 0,3. И в момента съм с 0,3.

Общи условия

Активация на акаунт