Вече знаем пола и празнуваме - за АПРИЛ ще пазаруваме

  • 42 964
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 301
Момичета, какво ще кажете за тази количка?

http://detski-magazin.com/detski-kolicki/bebeska-kolicka-tutek-g … -blue-g-8983.html

Блазнят ме цената, гумите, столчето за кола... въобще ми изглежда много добра оферта през моя лаишки поглед...
Хубава е, но защо пише, че вече не се произвежда?  newsm78

# 46
  • Мнения: 56
Здравейте върнах се от преглед терминът си ми е за 9 април вмомента съм в 16 седмица и 4 дни ..доктора каза че върви малко по големичко и отговаря на 17 седмица каза че не е на 200 % сигурен но мисли че е момиченцее ❤

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Момичета, какво ще кажете за тази количка?

http://detski-magazin.com/detski-kolicki/bebeska-kolicka-tutek-g … -blue-g-8983.html

Блазнят ме цената, гумите, столчето за кола... въобще ми изглежда много добра оферта през моя лаишки поглед...
Хубава е, но защо пише, че вече не се произвежда?  newsm78
Аз си го обясних, че вероятно защото е стар модел... в ОЛХ една обява видях на същото втора употреба за 480 лв. и мъжът ми потърсил в други сайтове и намерил това. В обявата в ОЛХ е пуснат линк към сайт, в който количката е без столчето за кола за близо 900 лв, а столчето може да се закупи допълнително

# 48
  • Варна
  • Мнения: 594
Записвам се и аз в новата тема  Simple Smile Heart Eyes
Силно се надявам и аз да разбера пол скоро, утре съм на преглед, но може пак да остане загадка. Днес правя точно 15 г.с. Коремчето все повече личи  Mr. Green дупето и то расте.. въобще пълна програма хахаха.
Няколко вечери подред се събуждам спейки по корем и направо се стряскам  Shocked Не ми е дискомфортно, което е още по странно. Отделно, от както ми се забелязва коремчето, при събуждане посреднощ (а и през деня понякога) имам силното желание да се протегна така, че да усетя разтягането в корема до степен на лека болка. Преди да забременея не съм имала такива ... нужди  Rolling Eyes Някоя от вас да е забелязала нещо подобно ?

# 49
  • Мнения: 301
Записвам се и аз в новата тема  Simple Smile Heart Eyes
Силно се надявам и аз да разбера пол скоро, утре съм на преглед, но може пак да остане загадка. Днес правя точно 15 г.с. Коремчето все повече личи  Mr. Green дупето и то расте.. въобще пълна програма хахаха.
Няколко вечери подред се събуждам спейки по корем и направо се стряскам  Shocked Не ми е дискомфортно, което е още по странно. Отделно, от както ми се забелязва коремчето, при събуждане посреднощ (а и през деня понякога) имам силното желание да се протегна така, че да усетя разтягането в корема до степен на лека болка. Преди да забременея не съм имала такива ... нужди  Rolling Eyes Някоя от вас да е забелязала нещо подобно ?
По корем не съм спала одавна, а сутрин си се протягам, но не се опъвам чак толкова много

# 50
  • Мнения: 40
Записвам се и аз в новата тема. Не успях да изчета всипко от предишната, не ми е удобмо да влизам във форума и едвам намкрам време вече за всичко.. Чесно.... А след някой и друг месец с още едно бебе как ще  се справям не знам ☺Надявам се и аз да узная пола в най скоро време  ☺

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Сега си гледам резултатите от урината и ми излизат някакви кетотела. Още не са готови резултатите от микробиологията и не знам дали е изолирано нещо.

# 52
  • Мнения: 53
Записвам се и аз в новата тема  Simple Smile Heart Eyes
Силно се надявам и аз да разбера пол скоро, утре съм на преглед, но може пак да остане загадка. Днес правя точно 15 г.с. Коремчето все повече личи  Mr. Green дупето и то расте.. въобще пълна програма хахаха.
Няколко вечери подред се събуждам спейки по корем и направо се стряскам  Shocked Не ми е дискомфортно, което е още по странно. Отделно, от както ми се забелязва коремчето, при събуждане посреднощ (а и през деня понякога) имам силното желание да се протегна така, че да усетя разтягането в корема до степен на лека болка. Преди да забременея не съм имала такива ... нужди  Rolling Eyes Някоя от вас да е забелязала нещо подобно ?
Аз също все още спя по корем - хем по корем, хем леко настрани с единия крак свит - и ми е удобно. Преди усещах дискомфорт като се въртях в леглото, но отскоро и това изчезна newsm78. А за разтягането на корема и на мен ми се иска - преди си го разтягах редовно като част от йогата и си ми беше като навик и "нужда", както казваш 😃, ноооо ги пропускам сега тези екстри.

# 53
  • Мнения: 226
miss july не се притеснявай, нормално е при бременност.Има голямо значение и от лабораторията.
На мен в едната ми излезе в урината горна граница на уробилиноген,а в друга лаборатория пише НОРМАЛЕН.
Но си спомням с първата бременност имах 2 + кетотела
Хубав ден на всички Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 18 679
Здравейте и в новата тема Simple Smile

Аз буквално за няколко дни направих страшен корем Shocked Особено вече и като съм с панталон за бременни, направо от километър ми личи, на работа вече и колегите, с които не съм споделяла, знаят и ми честитят Simple Smile Независимо от това, продължавам да спя по корем. Не чувствам никакъв дискомфорт, значи и бебето не чувства. С протягането съм точно като Теди. Всяка сутрин го правя несъзнателно, полусънена и чак като усетя лека болка, се усещам какво правя.
Утре заминаваме на кратка почивка и си мерих банския - голям смях. Кит с плувки hahaha Обаче на горния етаж съм като за списание, мъжа ми направо е в несвяст. Мисля, че и само заради това е готов да ме поддържа бременна, докато може Joy
Малкия ми син сега учи в училище по английски думичките за семейство, майка, баща, брат. Пише ги по десет пъти. От себе си добавил и думичката baby,  защото в нашето семейство имало и бебче Heart Eyes Толкова е мил, идва ми да го изям kiss

П.П. Момичета, може ли да напишете онова сиропче против запек, което хвалихте в темата, не Дуфалак, нещо Фрути...нещо си беше, че кумата ми е на зор, пък аз нали никога не съм имала точно този проблем и когато го коментирахте, не си направих труда да го запомня.

# 55
  • Мнения: 1 111
belinda, Фрутилакс. При мен действа безотказно, но аз не чакам повече от един ден, т.е. ако имам ден без изхождане на втория ден (вечер) пия, че иначе става страшно. Имам си разни екстри от предишната бременност, заради които не искам да си причинявам по-дълги пропуски.
Много са сладки децата, моя и той вчера беше написал бебе (засега на български, но и това е нещо  Laughing) и много горд ме заведе да покаже.
А за банските много добре те разбирам Simple Smile Още си спомням какъв срам брах на първото море след раждането, когато съм била горе-долу в настоящата форма  ooooh! Но пък леееко ти завиждам, приятна почивка  Hug
Теди, ако имаше проблем със спането по корем нямаше да го правиш. Ако толкова се притесняваш взимай една възглавница и я слагай под единия крак да се повдигаш малко и да не се подпираш на корема.
Мис, изчакай си резултатите и ако има нещо пусни още веднъж стерилна урина. Дано всичко е наред  Hug И аз чакам една микробиология...
Хубав петък на всички пожелавам Simple Smile

# 56
  • Мнения: 306
Запис и от мен в новата тема. Отдавна не съм се включвал. Дано всички да сте добре и бебчетата да растат

# 57
  • Варна
  • Мнения: 594
Успокоихте ме с това че не съм само аз да спя по корем и да се протягам така  Simple Smile протягането посред нощ и аз го правя несъзнателно.
Да ви кажа, голяма съм шматка. Не съм 15г.с. а 14г.с. ... Ама нищо, днес съм 14+1, минава и че съм във 15-та  Laughing
Мис Юли, не съм чела всичко подробно, но си мисля, че болката в таза която споменаваше, може да е заради ниско разположеното бебе. Просто сега ми дойде на ум и споделям.
Сега чакам за преглед, видях си микробиологията, няма нищо изолирано за моя изненада, с това течение  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 111
Болката в таза (а не кръста) обикновено е от притискане на нерви и разширяване на самия таз. Вчера питах и следящия ме АГ, каза същото. Както и че лечение почти няма, пък то след бременността минава така или иначе. Можело само да се мажа с нещо като Алгасан, което няма диклофенак за временно облекчение. Лошото е, че много от рано този път Sad
Дано не обърквам някой и да става въпрос за друго.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 594
Именно, бебето е застанало ниско, притиска нерви, и таза се разширява за да не му е тясно на бебето.  newsm78 може и грешно да мисля, само предполагам. Таза не би ли трябвало да започне да се разширява когато няма място за бебето? Т.е. към крайните месеци? Ако е по- рано, то вероятно бебчето е ниско и тялото ни реагира с разширяването от по-рано , като е по- високо само размества органи, черва и т.н.(в началото).  Зависи и да не е много тесен таза, предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт