Вече знаем пола и празнуваме - за АПРИЛ ще пазаруваме

  • 46 632
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 111
Ще ти сложа щъркел. Моите са Gynazol и Lomexin. Колебая се дали да не изчакам втората ФМ, за да питам да ги слагам ли.

# 196
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 683
Fluomizin и Canesten са моите. Второто е реално клотримазол крем. Аз ще ги слагам, засега имам голямо доверие на лекарката, не е имало проблеми, а пък ме притеснява вече да стоя със сърбеж. Благодаря за щъркела Simple Smile

# 197
  • София
  • Мнения: 18 680
Аз също съм слагала глобули с втората бременност. По спомени - през устата не се пиеха противогъбични, глобули може.

# 198
  • Мнения: 1 111
То може, въпроса е, че на първата ФМ ми казаха да не слагам нищо преди 20 седмица. Тогава имах само дрожди от кандидата. Аз реално от понеделник ще съм 20-а седмица... Следващата ми фетална е чак на 21-и обаче Sad

# 199
  • Мнения: 454
Ааа, какви са тези болници и болни?!? Я бързо всички да се оправяте. Аз от както спрях да чета по нета май ми е по-добре. Имам ново хоби- здравословно готвене Grinning Чудесен повод да стана 100 кг.

# 200
  • Мнения: 1 111
Ааа, какви са тези болници и болни?!? Я бързо всички да се оправяте. Аз от както спрях да чета по нета май ми е по-добре. Имам ново хоби- здравословно готвене Grinning Чудесен повод да стана 100 кг.

Yes sir!

Подсети ме: споделете как се движите с килограмите. Аз не съм никак доволна и много ме е страх, че пак ще кача много Sad Вече съм +2.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Току що си върнах закуската  Sick Чудя се дали не е заради папаверина,..... макар че го пия вече седмица.

# 202
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 683
Ами на мен също ми забрани лекарката да си самопредписвам разни неща ( явно е имала такива случаи ) . Каза, че не всички са подходящи просто, та затова тези ще ги започна.

# 203
  • Мнения: 454

[/quote]
Yes sir!

Подсети ме: споделете как се движите с килограмите. Аз не съм никак доволна и много ме е страх, че пак ще кача много Sad Вече съм +2.
[/quote]
Аз също съм + 2 кг, а преди да забременея качих достатъчно килограми Sad

# 204
  • Мнения: 301
Момичета, гледаха ми бъбреците и пикочния мехур с ехограф и докторът каза, че всичко е нормално! И той каза, че имам много шавливо бебче  Laughing
Утре ще пускам урина за микробиология да видим и там как са нещата. Днес ще пия много течности, че вчера бях много зле с водата... Оставам в болницата и утре. Биха ми папаверин с нош па, много боли това бее #Crazy
Иначе днес се чувствам по-добре  Heart Eyes
Благодаря на всички за подкрепата  Hug bouquet

# 205
  • Мнения: 226
Аз съм 4,5 плюс , все едно по 1 на месец, не са чак толкова много  Wink още 10 да кача  пак добре,аз съм 175 висока

# 206
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 683
Диди, сигурно, защото е мускулно, затова боли. Браво за добрите новини. Хайде, да минава и заминава, търпение  Hug

# 207
  • София
  • Мнения: 18 680
Манха, да не те подведа, не помня в коя седмица съм слагала глобулите, ама май вече си имах бая коремче, ще да е било след 20-та Rolling Eyes
С килограмите съм зле. Много качих първия триместър - почти 5 килограма. Тази сутрин тъкмо се мерих - 58.4 кг. Мисля, че е заради гаденето - ядях през има-няма 2 часа, без да повръщам. Сега започвам да влизам в границите на нормалното сякаш. Дано забавя качването, че иначе ще се наложи диета Rolling Eyes Манха, споко, заедно ще рупаме моркови и ябълки и ще си внушаваме, че са торти Mr. Green

Мис, гадост, съчувствам!
Диди, това е супер Hug

# 208
  • Мнения: 1 111
Аз съм 4,5 плюс , все едно по 1 на месец, не са чак толкова много  Wink още 10 да кача  пак добре,аз съм 175 висока
Коя бременност ти е? В последните месеци се качва много повече от първите. Аз до 4-и месец бях качила 500гр и послееее родих с 16кг в повече...
belinda, то аз от понеделник съм в 20-а седмица. Не знам, май ще чакам 21-и.

# 209
  • София
  • Мнения: 18 680
Това е доста индивидуално. Аз досега с двете си бременности най-много качвам в началото, после забавям, а накрая - нищо. Храня надежди, че и сега ще е така Praynig

Общи условия

Активация на акаунт