Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

  • 52 222
  • 424
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 364
Браво Ела, много се радвам за теб, ще мислиш само за хубави неща, представи си го и ще се случи.  Hug Кога се предвижда трансфера?

Ади, стискам палци да няма запушване, това всъщност е хидротубация, нали.

blue ocean, на фетална морфология те преглеждат с 4D ехограф и се вижда дали има аномалии при развитието на плода или всичко е нормално.


# 121
  • Мнения: 91
Ехаа, на 4D сигурно бебето се вижда съвсем истински. Докато преглеждат, ти имаш ли възможност също да го видиш в реално време?

Ади, успех и от мен, стискам палци за добър резултат!

# 122
  • Мнения: 364
Идвам само да кажа, ще имаме момчета, днес ги видях, всичко е наред!

# 123
  • Мнения: 253
Мила Ела, страхотни новини, желая ти успех!  Praynig

Ани и тук те прегръщам, само така с положителна настройка!

Ади, мина ли изследването?

Блу, при вас как са нещата, иначе на тези прегледи всичко се вижда.

# 124
  • Мнения: 364
Благодаря Криси, изживяването да ги видиш е невероятно, всичко става реалност...

Ади, как си, има ли вече резултати?

# 125
  • Мнения: 174
Благодаря ви, Ането и Криси.  Hug
Ще видим трансфера кога ще е, приемам лекарства по определена схема.
Ани, две момченца, срахотна новина, таткото сигорно е на върха на щастието.
Криси и ти си добре, нали?
 

# 126
  • Мнения: 364
Ела, стискам палци мила, всичко ще е наред.  Praynig

Блу, сега видях въпроса ти, да и двамата ги видях в реално време, изживяването е несравнимо.

Как са нещата при вас?

# 127
  • Мнения: 253
Честит празник, мили дами!  bouquet
Нека този ден и месец помогне за да се озарят лицата ви с усмивки! Simple Smile

# 128
  • Мнения: 174
Здравейте, имам добра новина, утре ми предстои трансфер. Моля се чудото да стане.
Криси и Ани, всичко е наред при вас надявам се.
Блу и Ади, има ли развитие при вас?

# 129
  • Мнения: 364
Браво, Ела, много се радвам за теб!
Надявам се всичко да мине добре и положителен резултат, стискам палци, аз имам цели шест в момента!  Hug

# 130
  • Мнения: 91
Ella1, надявам се да се е получило при теб. С мойте бегли познания, каква точно манипулация е това?
Ние най-накрая направихме спермограмата и резултатите са добри. От една страна се радвам но от друга явно проблема е при мен. Така че тепърва ще правим изследвания.
Бъдещите мами как сте, добре ли се чувствате?

# 131
  • Мнения: 253
Мила Ела, с цялото си сърце стискам палци да видиш двете чертички, само спокойно.  Praynig
Блу, това е много добра новина, нямате мъжки фактор, един дерт по-малко.

# 132
  • Мнения: 174
Благодаря ви, наистина дано да се е получило. Трансферираха ми две петдневни ембриончета, към терапията ми се включиха и селен, антиоксидант, аспирин протект. Не знам, вие кажете, трябва ли да усещам нещо по-специално?

# 133
  • Мнения: 91
Успех отново, Ела - вярвам, че всичко ще е наред.  Hug А какво значи точно петдневни ембриончета?  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 364
Ела, няма нещо специално, може придърпване да усетиш, но не е задължително. Знам колко е трудно  чакането, мисли положително и се разсейвай.   Hug

Блу, при ин витро, практиката е  трансфера да се извършва на 3 дневни или 5 дневни ембриони, брои се от деня на оплождане на яйцеклетката.

Общи условия

Активация на акаунт