Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

  • 52 291
  • 424
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 118
Момичета, влизам да ви разкажа по-подробно какво се случва при мен. От направената спермограма на мъжа ми стана ясно, че показалите са лоши. След това решихме да повторим спермограмата, за да сме сигурни в резултатите. За съжаление показателите отново бяха същите.  Той се потисна много, а аз не знам как да го утеша. Много съм напрегната и разстроена и аз.  Sad

# 226
  • Мнения: 91
Привет и от мен. За съжаление и аз влизам в темата с лоши новини. След направените ми изследвания се разбра, че тръбите ми се запушени. Направо съм съсипана, все си мислех, че може проблемът да е по-незначителен и всичко да се оправи набързо. Май съм наивна оптимистка, а реалността е друга..  Sad Ариел, ти обаче не унивай. Ако беше разбрала, че проблемът е при теб, а не при мъжа ти, уверявам те, че щеше да ти е в пъти по-гадно.  Sad

# 227
  • Мнения: 253
Момичета, спокойно, разбирам ви, но не се отчайвайте. Като се знае къде е проблема, вече може да се търси решение.

Ариел, има ли възможност да подобри показателите с диета, лекарства? Какво казаха Лачев и Клисурска?

Блу, при теб лапарото не може ли да помогне, както при Ади?

# 228
  • София
  • Мнения: 7 645
здравейте, искам да попитам в клиниката прави ли се цветна снимка с пълна упойка, колко струва тя и може ли да се запази час за сравнително кратко време за процедурата

благодаря  bouquet

# 229
  • Мнения: 174
Здравейте, мили момичета!
Ариел и Блу, съжалявам, много е гадно, на мен като ми казаха диагнозата направо бях в шок! Не знаех какво да правя, но мъжът ми застана плътно зад мен, Ариел подкрепяй го във всеки един момент.  Hug
Блу, не си наивна оптимиска, не е толкова фатално, виж мен, успях с донорска яйцеклетка!
Успех от цялото ми сърце ви желая!

Brayda, най-добре се обади в болницата и ще получиш цялостна информация.

# 230
  • София
  • Мнения: 7 645
обадих се, не правят цветна снимка, а само хидротубация, благодаря и успех на всички  bouquet

# 231
  • Мнения: 157
Блу, Ариел.. моля ви - бъдете позитивни, дори да ви е трудно. Аз също, когато разбрах, че тръбите ми са запушени, го приех тежко, но в последствие нещата се оправиха, когато д-р Лачев отпуши едната ми тръба  и разбрах, че имам шанс за естествено зачеване. Тъй че спокойно, попаднете ли на специалисти, ще се оправят нещата.  Hug

Прегръщам ви https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9b/05/92/9b0592d238eb6 … a674082b125f1.jpg  Hug

# 232
  • Мнения: 91
Благодаря ти за подкрепата Адриана.. надявам се всичко да се оправи. Чувствам се по-добре от думите ти и няма да позволявам на отчаянието да ме обзема!! Поне съм намерила добър специалист, другото - времето ще покаже!

# 233
  • Мнения: 364
 Блу, няма да униваш, при ин витро даже понякога махат тръбите. Как си с резерва и хормоните?
Стискам палци  всичко да се оправи!
Ариел, ние също сме с много тежък мъжки фактор, но успяхме. Имат най-добрата апаратура, Клисурска и Лачев са страхотни и знаят как да работят с нея, в нашия случай това е основно.  Hug

Brayda,  хидротубацията се смята за неинвазивен метод и се вижда всичко, докато цветната снимка си е облъчване.

# 234
  • Мнения: 174
Спокойно Блу, аз съм с нефункциониращи яйчници и пак стана.
Просто се довери на Лачев, знаеш, че в медицината 2+2 не прави 4.
Ади, вие вече опитвате ли?

Brayda, защо ще се облъчваш, като може и по друг начин?

# 235
  • Мнения: 253
Блу, лапароскопски много неща може да се оправят, медицината доста е напреднала. На мен ми правиха лапаро по време на бременност и премахнаха и другата тръба, така че по- ведро.

Brayda, и аз се чудя защо ти е тази цветна снимка, предполагам, че за фонда, но за там и лапароскопското изследване работи.

Ади и Ариел, как се развиват при вас нещата?

# 236
  • Мнения: 157
Привет, момичета. При мен положението засега е същото. Продължаваме с опитите за естествено забременяване и то все по-често, въпреки жегата хи-хи.  luvbed А дано скоро има резултат от всичките ни усилия!  stork-boy

# 237
  • Мнения: 174
Ади, само така мила, с любов нещата се получават. Все пак взимате  ли някакви  ако не лекарства, стимуланти?

Криси, как си, в кой месец си вече?

# 238
  • Мнения: 156
Здравейте, интересувам се как стои въпроса със записване на часове в Свети Лазар?
Ще ви бъда благодарна за всяка информация.

# 239
  • Мнения: 91
Виолета, обаждаш се на посочените телефони в сайта и директно си записваш час за консултация. Ето ти линк- http://www.st.lazar-hospital.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0% … %D1%82%D0%B8.html  Peace

Общи условия

Активация на акаунт