Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

  • 52 240
  • 424
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 516
Здравейте... влизам да ви съобщя една лоша новина. След изследванията ми стана ясно, че и двете ми тръби са запушени.. Cry Толкова надежди имах, че ще се окаже нещо дребно.  Sad

Защо да е лоша новина,това не е краят което е най важното и има надежда това е важното.Търси положителното в ситуацията.На мен са ми махнати тръбите и двете,но не губя надежда.

# 331
  • Мнения: 144
Александра по-добре да знаеш, ние още сме с неизяснен стерилитет.
smyrfhe, ако е удобно може ли да кажеш, защо се е наложило премахването им? 

# 332
  • Мнения: 663
Здравейте... влизам да ви съобщя една лоша новина. След изследванията ми стана ясно, че и двете ми тръби са запушени.. Cry Толкова надежди имах, че ще се окаже нещо дребно.  Sad

Няма да се шашкаш, важното, че се е разбрало къде е проблема. Какво следва от тук нататък, ще стартирате ли ин витро?

# 333
  • Мнения: 87
Още не мога да осмисля нещата.  Sad Изпаднах в страшна депресия. Не знам какво да мисля и какво ще става.. За сега съм си дала малко период на осъзнаване на ситуацията.

# 334
  • Мнения: 34
Още не мога да осмисля нещата.  Sad Изпаднах в страшна депресия. Не знам какво да мисля и какво ще става.. За сега съм си дала малко период на осъзнаване на ситуацията.
Мило момиче ,и без тръби имаш огромен шанс да имаш дете , моли  се яйцеклетките ти да са качествени. Аз тези дни разбрах, че никога няма да мога да имам биологично дете, защото няма качествени яйцеклетките, въпреки че тръбите са добре. Не губи време, колкото по млада.. по добре.

# 335
  • Мнения: 2 673
Още не мога да осмисля нещата.  Sad Изпаднах в страшна депресия. Не знам какво да мисля и какво ще става.. За сега съм си дала малко период на осъзнаване на ситуацията.
Мило момиче ,и без тръби имаш огромен шанс да имаш дете , моли  се яйцеклетките ти да са качествени. Аз тези дни разбрах, че никога няма да мога да имам биологично дете, защото няма качествени яйцеклетките, въпреки че тръбите са добре. Не губи време, колкото по млада.. по добре.
r.s., извинявай за въпроса, но кой доктор ти каза, че няма да имаш биологично дете? Благодаря!

# 336
  • Мнения: 663
Александра, права е r.s., как си с яйчниковия резерв? Не губи време, при нас жените е от огромно значение.  Hug

 r.s., съжалявам, че са такива обстоятелствата при теб. Мислиш ли да пробваш с донорска яйцеклетка?

# 337
  • Мнения: 34
Александра, права е r.s., как си с яйчниковия резерв? Не губи време, при нас жените е от огромно значение.  Hug

 r.s., съжалявам, че са такива обстоятелствата при теб. Мислиш ли да пробваш с донорска яйцеклетка?
След 3 неуспешни опита ин витро ,при който при последния не стигнахме до трансфер, тъй като и трите яйцеклетки не се уплодиха...това е закл. , ще се включваме в донорската програма. Успех момичета, дано Бог се смили някой ден  и мъките ни свършат. Пък и съм почти на 40год. ,времето минава бързо, още не мога да го усмисля , много ми е прясно.

# 338
  • Мнения: 663
r.s., трудно е, но не изпадай в самосъжаление. Ето, има решение с донорската програма, не губи вяра.
Успех ти желая!  Hug

# 339
  • Мнения: 364
Здравейте момичета, минавам да видя как сте.  Hug
Мила Alexandra_M, ако само това е проблема, няма нищо страшно. Съвета ми е да не губиш време, с отлагане не се решават нещата.

r.s., имате ли мъжки фактор?
 

# 340
  • Мнения: 158
Здравейте! Имам един въпрос,  д-р Лачев каква поддържаща терапия след инвитро назначава,
с кринон гел или утрогестан?А следи ли се прогестерона преди ЗЕТ? Благодаря за вниманието.

# 341
  • Мнения: 174
Здравейте и от мен!
Алекс, мила, аз съм със синдрома на Търнър и въпреки това забременях, а ти за тръбите се притесняваш. Ако само това е проблема, гледай смело напред и не губи време.  Hug

Примавера, според мен са индивидуални терапиите, спрямо здравословното ни състояние. Аз нямам производство на хормони и при мен се наложи прием на естрофем и утрогестан като по-късно към терапията прибавиха  витамини и микроелементи, фраксипарин и Интралипид. Прогестерона се следи, писах ти и на лични.

# 342
  • Мнения: 364
Primavera555, това за което говориш се казва протекция на лутеиновата фаза. Аз бях на витамини и прогестерон.
 Ella1, как си мила, наближава събитието.  Hug

# 343
  • Мнения: 87
Момичета, здравейте. Ние с ММ решихме да стартираме ин витро програма. Няма смисъл да отлагаме, нито пък да умуваме много много. Само да минат празниците и започваме да действаме. Пожелайте ми успех!  Praynig Praynig Praynig

# 344
  • София
  • Мнения: 623
Момичета, здравейте. Ние с ММ решихме да стартираме ин витро програма. Няма смисъл да отлагаме, нито пък да умуваме много много. Само да минат празниците и започваме да действаме. Пожелайте ми успех!  Praynig Praynig Praynig
Успех,Александра! Стискам палчета за теб! И после да разкажеш как е минало,че и аз се интересувам от клиниката!

Общи условия

Активация на акаунт