Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

  • 52 139
  • 424
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 663
Alexandra_M, стиснати палци и от мен! Правилно сте решили, да изкарате спокойно празниците и после заредени с нови сили да успеете!

# 346
  • Мнения: 174
Честит празник, мили момичета! Дано Свети Николай Чудотворец, сътвори повече чудеса!  Praynig
Браво Алекс, вярвам, че ще успеете!
На мен ми стискайте палци, утре с бебка ще се гушкаме!

# 347
  • Мнения: 87
Благодаря на всички за подкрепата и аз се надявам всичко да потръгне! Дано новата година ми донесе повече късмет от тази!

Ела, много хубава новина. Чакаме да се похвалиш. Как мина раждането?  Hug

# 348
  • Мнения: 663
Alexandra_M, точно така, положителната нагласа оказва голямо влияние. Знам, че е трудно, но ако можеш се  съсредоточи все едно си на мисия. И мъжът ти трябва много да те подкрепя, а не да е изнервяш фактор, че като почнат да ти играят хормоните...

# 349
  • Мнения: 1 680
Здравейте! Понеже се колебая още в коя клиника да направим опит, направо ще ви попитам: има ли двойки с тежък мъжки фактор, които са успяли в "Св.Лазар"? Според вас ембриолозите и апаратурата им на добро ниво ли са? Дали прилагат МАКС? Ще бъда благодарна, ако някой ми отговори

# 350
  • Мнения: 364
puh4e05, ние успяхме там с много тежък мъжки фактор и аз с един яйчник следствие на хиперстимулация при друг лекар в друга болница. Клисурска е голям специалист и работи с най-добрата апаратура. Гарантирам, защото преди да почнем при Лачев, направихме проучване.

# 351
  • Мнения: 1 680
Благодаря за отговора! Вече се чудех дали имат пациенти,  понеже никой не пише

# 352
  • Мнения: 364
На мен не ми остава много време.  Двамата порастват и става все - трудно. Видях, че ще имат отворени врати в болницата. Можеш да разгледаш. Личните впечатления са най-важни.

# 353
  • Мнения: 364
Здравейте, мили момичета! Честита Баба Марта, нека женския месец да ви е на късмет!  Hug

# 354
  • Мнения: 663
Поздрави и стиснати палци от мен.
Алекс, как са нещата има ли развитие?

# 355
  • Мнения: 158
Здравейте момичета! Може ли да ми кажете, тези които са правили инвитро при д-р Лачев и по точно ЗЕТ, следяха ли ви прогестенора преди и по време на трансфера, за да се види кога е готова лигавицата на матката?Благодаря!

# 356
  • Мнения: 364
Здравей,  Primavera555, дебелината на лигавицата  се следи преди трансфера за да се прецени дали са подходящи условията за ембриотрансфер.

# 357
  • Мнения: 158
Здравей Ани! Да, това е така, ясно ми е, но в други клиники се следи преди трансфера, преди приема на утрогестан, прогестерона да е под 1-ца.
 А в деня на самия трансфер прогестерона да е висок, има си стойности, при които е добре.
 За това питах някой ако му се е случвало това в св.Лазар, ако може да сподели, ще съм му много благодарна.

# 358
  • Мнения: 364
Не са ми пускали допълнително хормони.
На  ехографския преглед се прецени, че лигавицата е добра за трансфер.
Други да кажат как е било при тях.

# 359
  • Мнения: 158
Ок, много благодаря. Дано и други се включат.

Общи условия

Активация на акаунт