До Ноември не остана, скоро ще ме гушка мама! - Тема 8

  • 31 010
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Лара, благодаря за темата, стискаме палци!
Кофичка, чакаме добри новини, всичко ще е наред Simple Smile
Надявам се да остане все пак някой да ми прави компания, аз си чакам трето раждане и пак си ме е страх Simple Smile

# 31
  • Мнения: 172
https://xedra.wordpress.com/2012/11/26/momdiet/
Хоп, една готина статия за кърменето, видях че бая се е обсъждало последните няколко дена Simple Smile Честито на обебилите се Simple Smile

# 32
  • Мнения: 969
WandaJackson, благодаря за статията!  Hug
Аз се надявам да поостана повечко, че съм с термин началото на декември и планово секцио за към края на ноември Simple Smile Та виждам, че Holl и Lunno momi4e са с мен, може би има и други мами за по-натам. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 43
Честито на всички мами Simple Smile Simple Smile много да ви радват бебоците Simple Smile И ние вече си имаме едно малко човече. Роди се на 23.10 и вече сме си вкъщи Simple Smile

# 34
  • Мнения: 80
Честито бебче, mappy ! Да ви е живо и здраво и безкрайно много да ви радва! Simple Smile

helios13
WandaJackson, благодаря за статията!  Hug
Аз се надявам да поостана повечко, че съм с термин началото на декември и планово секцио за към края на ноември Simple Smile Та виждам, че Holl и Lunno momi4e са с мен, може би има и други мами за по-натам. Simple Smile

Момичета, и моя термин е уж на 30-ти, според калкулаторите в интернет на 27-ми. Днес бях на преглед, мънишунката кротува и не дава никакви знаци още, та предполагам и аз ще си почакам още месец, но Божа работа..никога не се знае Grinning

# 35
  • Мнения: 8
Честито на всички родили мами! Да са живи и здрави бебчетата и много да ги слушате! Simple Smile
Ние останалите ще продължим да чакаме и нашите слънчица с голяма доза притеснение за предстоящото...дано всичко мине нормално и бързо  baby_neutral

# 36
  • Мнения: 66
здравейте, термина ми е на 7 но бебка изостава с две седмици и е разположена странично което незнам какво означава имам скъсена шийка 30 % което пак нз какво означава,а на мен ми писна да чакам ..... та въпроса ми е какви би трябвало да са признаците на предстоящо раждане освен контракции де примерно променя ли се цвета на кожата или нещо друго подсказващо имам чувството че ще съм бременна и декември както е тръгнало.

# 37
  • Мнения: 308
Момичета почнах да пера и гладя но вече ми е много тежко а днес съм на лекар и ще избираме дата за секциото. Знам че е рано но много искам да е към 18-20 направо нямам търпение вече... Хубав ден на всички

# 38
  • Мнения: 80
 tri6, не се притеснявай, щом терминът ти е на 7-ми му се вижда края, ако не тръгне само бебчето ще те изчакат малко и ще го предизвикат Grinning Иначе за другите неща какво казва лекаря?

holl, не си давай мн зор, аз няколко перални ги влача вече 2-3 дни.. Grinning като ми дойде музата тогава захващам да гладя малко по малко. Имаме време  Wink

# 39
  • Мнения: 1 366
Момичета, ако ви идва тежко, помолете някой да ви помогне. Айде пералните са лесни, а за гладене има баби, пък и приятелки. Аз след 4 дни раждам, и даже ме е яд, че всичко е изпрано и изгладено вече. Именно щото всичко е чисто, сега се налага да чистя самата стая всеки ден, та да не се праши всичко. Сега се усетих, че докато съм 5 дни в болницата, майка ми можеше да свърши абсолютно всичко. Ама пусто нетърпение.

# 40
  • Мнения: 1 269
Е Шоши не остана, ще разказваш после как е минало. Стискаме палци всичко да мине леко!

# 41
  • Мнения: 308
Много искам и аз някой да ми помага но майката на Мм е на работа,моята и тя почна нова работа и само като почива 1ден я юркам ама ми е жал(нали ми е майка) и ММ е всеки ден на работа и аз самичка трябва да се справя с всичко

# 42
  • Мнения: 1 366
Хол, мойта майка бачка всеки ден. И на мен ми е жал. Жената идва след работа веднъж седмично и ми помага като сготви нещо по - така, а вчера се хвана да изглади дрешките. Ако аз ги гладех, щях да гладя 2 часа и после тежки болки в кръста. Тя ги опатка за половин час, после за 10 минути ги подредихме и готово. Майка ми ми помага спогромно желание, чак и се карам да се спре, ама и аз съм същата - от сутринта досега станах, направих си кафе и фреш, после закуска, мих чинии и тави и тенджери, избързах праха навсякъде, пуснах прахосмукачка, минах с парцал, междувременно пуснах и пералня, сега ще проскам, после смятам да се търколя до магазините да си взема козметика за стягане за след раждане, после смятам да се къпя и да си поглезя телесото с малко маски и лосиончета. Не мога да легна и да скръстя ръце. Ако беба тръгне да излиза заради активната си майка, да излиза. И без това я чакам с нетърпение.

# 43
  • Мнения: 308
Хол, мойта майка бачка всеки ден. И на мен ми е жал. Жената идва след работа веднъж седмично и ми помага като сготви нещо по - така, а вчера се хвана да изглади дрешките. Ако аз ги гладех, щях да гладя 2 часа и после тежки болки в кръста. Тя ги опатка за половин час, после за 10 минути ги подредихме и готово. Майка ми ми помага спогромно желание, чак и се карам да се спре, ама и аз съм същата - от сутринта досега станах, направих си кафе и фреш, после закуска, мих чинии и тави и тенджери, избързах праха навсякъде, пуснах прахосмукачка, минах с парцал, междувременно пуснах и пералня, сега ще проскам, после смятам да се търколя до магазините да си взема козметика за стягане за след раждане, после смятам да се къпя и да си поглезя телесото с малко маски и лосиончета. Не мога да легна и да скръстя ръце. Ако беба тръгне да излиза заради активната си майка, да излиза. И без това я чакам с нетърпение.
О и аз съм така. Всичко в къщи чака на мен и ММ и допълнителни задачи ми дава принципно съм готвачка и постоянно иска различни неща за ядене разнообразно меню всяка вечер отделно всичко друго в къщи... Моята майка ми помага с голямо желание но аз се чувствам зле...

# 44
  • Мнения: 969
Аз не смея да подам на ММ пръстче, че да не ми захапе ръката  Joy Така са си устроени повечето мъже, май! Но той доста сериозно се включи в домакинството от 2-3 месец на бременността ми, след прокървявания при мен. Да, нещата стават по-бавно, но не ми пука! Трябва да пазим бебка и мен съответно, да си седи на топло, докогато може Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт