"Майка" (Anne) с Джансу Дере и Вахиде Перчин - всеки вторник по StarTV

  • 195 883
  • 734
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Фрагмент от 31 епизод!

https://www.facebook.com/Annedizisiofficial/videos/1853920198207332/

# 451
  • Мнения: 36 752
Здравейте момичета  Hug
Ето преведения фрагман...

https://vk.com/anne_dizi?z=video-38221602_456239479%2Fd5326233d2 … pl_wall_-38221602

Шуле казва на Зейнеп, че Мелек я обича и тя, Зейнеп не може да живее без детето, пък Шуле не можела да живее без Дженгиз...та иска замяна - Зейнеп да оттегли обвинението срещу Дженгиз, а ще й даде Мелек... #Crazy #Crazy #Crazy

Изглежда този епизод ще бъде по-интересен  Thinking Май ще стане известно, как е починал бащата на Зейнеп  Thinking

Но общо взето съм разочарована - стана типичен турски сериал...Дано в последните епизоди да се вземат в ръце....

# 452
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
И аз съм разочарована, дори все още не съм изгледала последния епизод.
Има ли инфо кога ще е финалът?
Малко в повече ми идват драмите вече, а идеята на сценаристите за майчината любов и жертва ми става вече леко извратена, особено ако Зейнеп се върже на въдицата на Шуле.

А иначе Гонджа е голяма актриса, много искам да я гледам в друго амплоа.

# 453
  • Мнения: 14 571
 Grinning

Озет к 31 серии

Смерть Синана, который отказался от своей жизни ради спасения Шуле и ее ребенка, всех разрушит. Зейнеп, которая пытается преодолеть эту трагедию, вновь должна думать о Турне. Дженгиз и Шуле в бегах, чтобы продолжать свою жизнь они идут на переговоры с Зейнеп. Зейнеп, видя то, как Турна скучает по Хасану, отказывается от своих собственных чувств. Однако семье трудно принять этот выбор Зейнеп. Дуру пытается смягчить Гамзе и скрывает от всех состояние Джахиде. Переговоры между Зейнеп, Шуле и Дженизом проходят в непростой и трудной обстановке. Шуле и Дженгиз узнают секрет, связанный с Джахиде и Турной, и готовят новый план по которому будут играть.

Зейнеп сталкивается с большим секретом, который вот вот раскроется. Зейнеп начинает допрашивать о смерти своего отца. Станет ли самый большой страх Генуль реальностью, которая, чтобы остановить Зейнеп попросит помощи у Али?

Новая серия завтра в 20:00 на телеканале STAR.




Смъртта Синан, който даде живота си за спасението на Суле и детето й, ще унищожи всички. Зейнеп, който се опитва да преодолее тази трагедия, трябва отново да се мисли за турнето. Дженгиз и Shula в движение да продължи живота си те ще преговаря с Зейнеп. Зейнеп, как виждате Турна пропуска Хасан, се отказва от собствените си чувства. Семейството обаче е трудно да се приеме този избор Зейнеп. Duru се опитва да смекчи Гамзе и да се скрият от всички държавни Jahid. Преговорите между Зейнеп Суле и Dzhenizom се провеждат в една трудна и предизвикателна среда. Shula и Дженгиз научат тайните, свързани с Jahid и турне, и да се подготвят нов план, с който да играят.

Зейнеп е изправен пред голяма тайна, която е на път да се развивам. Зейнеп започва разпит за смъртта на баща си. Ще най-големият страх Гьонюл реалност, която да спре Зейнеп помоли за помощ от Али?

Новата серия утре в 20:00 часа в телевизионна звезда.

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 15:34 от vera17

# 454
  • Мнения: 179
Заради тая маймуна грозна, Дженгиз, умря Синан.От къде го намерили тоя грозник.И майка и щяла да умре (не истинската). Значи Дженгиз какво ли не стори на Шуле и тя не се отказа от него, пък тъпата Зейнеп веднага се отказа от мъжа си и то заради дете, което не е нейно.

# 455
  • София
  • Мнения: 3 435
Привет на всички!
Аз също съм много разочарована. Ликвидираха Синан, може би най-положителния мъжки образ, а оставиха отвратителния бандит Дженгиз да се шляе невредим.  Сценаристите прекалиха с нелепи  изпълнения и не случайно рейтинга пада с всяка серия. Мамашите пишат, че ще приключат на 33-та серия, но не е ясно дали за жалост няма да продължат и втори сезон, което ще бъде провал. Ще измъчат артистите, които за мен са на високо ниво, особено малката-голяма актриса Берен. Ще се раздам да приключат този сезон и не ни мъчат по вече.

# 456
  • Мнения: 5 449
http://www.dizisi.info.tr/2016-2017-sezonunda-final-yapan-yayind … diziler-491-h.htm
Ето тук пишат кога свършват съответните сезони , по съответните ТВ сериалите. За "Майка" има въпросителни.

# 457
  • AMS
  • Мнения: 6 419
 Споделям мненията ви за сериала.
 Трябваше да го приключат до сега.
 Много тягостно стана.
 За мъжете нямам думи.
 С Дженгиз няма оправия.
 По-арогантен образ не съм гледала.
 Ама и той бил с тежко детство.
 Синан - не отговаряше на телефона на майка си,
 полицай, но извън системата.
 Али един на сто жени, но мекушав и нестабилен.
 Женските образи представят страданията и престъпленията на майките.
 А децатааааа Оооооооооох
 Колкото предпазливо и да работят с малката Берен
 и колкото да не разбират бебетата играещи Хасан,
 такива сцени с оръжие насочено пред тях е извън всякакви норми.
 Да не говорим за мизерията в която "живеят".
 Слагам снимки от следващия епизод и се надявам,
 червеното палто на Турна вече да е изгорено.









 Използвам случая да ви помоля
 да гласувате в анкетата за едно българско дете.
 Снимката е по-надолу в страницата
 и е на фона на Народния театър.
Линкът е в подписа ми >>>

# 458
  • Мнения: 258

Поредния пълнеж,сериала стана пълна боза.Тотално се отказах да го гледам ooooh! ooooh!

# 459
  • AMS
  • Мнения: 6 419




Резюме 32 еп.

Скрит текст:
Зейнеп впервые называет Генуль мамой.

Зейнеп, наконец, узнает горькую правду о своем прошлом. Она понимает, что 25 лет назад Генуль села в тюрьму без вины, чтобы защитить ее. Слово, которое она не могла произнести, наконец, находит особое место в ее сердце. Зейнеп спустя годы называет Генуль мамой.

Дженгиз в погоне за наследством Турны.

С другой стороны в это время Дженгизу не терпится завладеть деньгами. Он начинает действовать.
Джахиде, пережившая сердечный приступ, напряжена из-за происходящего в доме. Она боится операции, но понимает, что другого выбора нет. Она решается на эту операцию. Но удастся ли преодолеть ее, неизвестно.

Зейнеп удается сделать счастливой Турну, которая разлучена с братом. Но Дженгиз скажет Турне - я здесь. И снова все разрушит.

Генуль принимает решение бороться с Дженгизом.

Немного ранее Генуль сказала Дженгизу - еще раз огорчишь мою дочь, убью. Теперь она думает о том, что нужно что-то предпринять. Шуле узнает новую информацию о прошлом. Оказывается Дженгиз скрывал от нее кое-что на протяжении многих лет. Это станет поворотным моментом для Шуле. Она начинает замечать в Дженгизе те вещи, которые пыталась игнорировать. Это состояние приведет к принятию некого решения, которое изменит всю обстановку.

https://vk.com/anne_dizi?w=wall-38221602_68780

# 460
  • Мнения: 258
Божееее и Джахиде умря..... ooooh! ooooh! ooooh!

# 461
  • София
  • Мнения: 3 435
Здравейте, мили МАМИ!
Днес руските мамаши с радост съобщават, че е взето окончателно решение и сериала ще приключи с 33-та серия на 20 юни. Аз също се радвам, въпреки, че ще се разделим с прекрасния актьорски състав, но това за мен е правилното решение. Последните серии ме разочароваха, защото тъпчеха на място. В очакване на положителен край, видяхме много гадости, нереални изпълнения и ситуации. Разочарована бях от безконечните страдания на малката - прекрасна Турна, а и на всички положителни образи, от смъртта на Синан, от глупавата Шуле ( за мен много талантлива актриса) и т.н. Ще ми липсва сериала (особено първите серии), но ще съм доволна тази отрепка, престъпник и убиец  Дженгиз да си намери най-после мястото в затвора до живот. Дано всичко приключи добре, да няма повече смърт и края да е HAPPY END! Прекрасен ден желая на всички ви.

# 462
  • Мнения: 258
Привет на всички Hug Радвам се,че няма да има втори сезон,напълно безсмислено щеше да бъде.Аз също се надявам края да е добър и Дженгиз да си плати за всички злини които е причинил #2gunfire Да видим Зейнеп и Турна заедно щастливи Peace

# 463
# 464
  • AMS
  • Мнения: 6 419
 Благодаря ви за споделеното!!!

          
          Anne
                    Финал
                               Епизод 33  
                                               Фрагман 1  >>>


Общи условия

Активация на акаунт