Искам да кажа ... (94)

  • 50 911
  • 769
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 6 664
Екатерина, със сигурност има сугестопедичен по английски в Бургас, от ученик на Лозанов. Преди седмици попаднах на брошура на едно от гишетата в пощата.Ще мина в понеделник да проверя има ли ги още.

Аз малко встрани от всички подхванати теми, но понеже ми е на дневен ред. Замразявахте ли стволови клетки при раждане? По-скоро ми е важно дали имате информация за някой, който да се е възползвал реално от тях.

# 631
  • Мнения: 6 742
selleste, моята най-близка приятелка замрази стволови клетки и за 2-те си деца. Относно курса, няма да  го започвам сега, защото се обучавам в друга насока, но ми е интересно да знам.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 7 465
Не, аз не съм замразявала.
В групата на Цвети има 4-5 деца с повръщане и разстройство. В 21.30 ми каза че я болял корема. В събота вечер. Ихууууу!

# 633
  • Мнения: 6 742
Лина, дребната в неделя вечер повръща, после висока Т със силна хрема и кашлица, направо разкош Tired Явно е навсякъде, защото и в училище има много болни деца.Цвети дано се размине само с болките в корема.

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 7 465
Миналата година, горе долу по това време лежах с малката в инфекциозно, заради повръщане.Тогава беше на 6 месеца. След нея беше сестра и. Едвам отървахме болницата.Като чуя че я боли корем и ми се изправя косата.

# 635
  • Бургас
  • Мнения: 6 664
Лина, дано се разминете леко! Бих дала пробиотик в такъв случай и да се надяваме, че е леко неразположение само.

# 636
  • Мнения: 251
Преди две-три седмици,  дребен беше с повръщане. При него много бързо действие имаха свещички Вомитусхил!  Лина, дано на детенце бързо отминат болките Simple Smile
И аз не съм замразявала клетки,  просто тогава нямахме налични толкова пари! 
Утре ще правя супа от спанак.Гледах рецепта от Супичката.
Да взема и аз да се изкажа за къщите - до преди да създам семейство,  съм живяла в къща.Страхотно е!  Но....ако къщата е в града, в който живея, супер.Иначе около, до, в близост,  не съм навита. Аз не съм шофьор и някак градското придвижване ми е по-лесно, отколкото междуградското.

# 637
  • Мнения: 39 770
Искам да кажа, че децата ми пият пробиотици ежедневно. А когато има нужда дозата се засилва.
Бързо да се оправяте, че ви чакат още 2 почивни дни и да си ги изкарате спокойно ,и лежерно.

Допълвам се- нямаме замразени стволови клетки.

# 638
  • Мнения: 22 539
selleste, с първото дете беше слабо популярно, с второто вече беше в бума си замразяването на стволови клетки.
Не съм го правила по ред причини. Една от тях е, че тези клетки могат да се използват до към 5г. възраст на детето, а това никъде не го обясняват. После са за боклука. Не защото нещо им има на клетките, а защото ефектът им при по-голямо дете е точно никакъв.

# 639
  • Бургас
  • Мнения: 7 465
Пробиотици давам само при нужда. Профилактично не!

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 6 664
Ха,Сесили, благодаря за споделеното. На нито една среща и в нито една брошура не го пише този срок. Има само срок на съхранение.

Пробиотик давам профилактично преди продължително пътуване и преди летните вируси.

# 641
  • София
  • Мнения: 18 679
A откъде ти е информацията, Сесил? И аз за пръв път чувам, не че съм е интересувала много де.

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 7 465
И аз не съм се интересувала подробно. Разбрах само цената и решихме ,че не можем да си го позволим. И до там

# 643
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз искам да кажа, че нищо не давам на децата. В краен случай само прополис. Свекърва ми иска да им слага ваксини, а аз макар да не съм някаква фанатизирана против ваксините, нещо се дърпам. Не ми боледуват чак толкова много децата. Случва се, но не често и не тежко. Шестото ми чувство казва, че не е необходимо да ги тъпча с разни работи.

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 7 465
Ваксини на децата слагам само тези,които са от задължителният календар. Свекърва ти медицинско лице ли е? Какви са и доводите?

Общи условия

Активация на акаунт