Искам да кажа ... (94)

  • 50 821
  • 769
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 7 396
Уф бе, Жаки, само аз не знам от кое "село" си и кой е хотела....айде светнете ме де  Heart Eyes

И аз не знам. И на никой фейса нямам  Crossing Arms

пп. Пък и за плевенската среща никой не ме кани  Mr. Green



Аз имам само на Алечка Simple Smile Аз не го крия,ма и никой не го искал.

# 121
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Значииии Захирова, няма се разберем така! Я се върни и прочети първото и единствено условие за бгмама сбирка- да отбия кърмачето!   baby_neutral

Сега видях Рая_Никол какво е писала, моля, моля аз се писах професионалистка, затуй не ве изворява Зумбата, пък ти си ме наредила до тез дет нищо не правят  hahaha Сериозно, уж на някаква профи зумба се записах, пък инструктора уникален, пък сертификати, чудеса и накрая даже не съм чак толкоз изворена при положение, че година и половина не съм се мръднала.
Отпадна кангодгъмпа за днес....петък е моят ден! hahaha

# 122
  • Мнения: 3 609
Е кво??? Отбивай го. Ще зачакаме, не е проблем. Но аз съм много ЗА тази си идея...намирам я за гениална.
И аз имам фейсбук, имам там Екс, Алина...и още някой..кой, кой??? Ако някой ми го иска, а засега желаещи няма..давам го

# 123
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 228
Марипоса, умният телефон ли ти поправя думичките в поста Laughing

За вечерна сбирка - ОК. Ходила съм и пак ще ходя. Ама чак за уикенд не знам дали е добра идея...

# 124
  • Мнения: 8 972
Може семейна сбирка. Такива сме си правили в отчетната тема  няколко. Избираме някое централно място, (че да е удобно и от София и от морето и от Пловдив и околностите) и хубав хотел и резервираме за пвтък и събота за целите семейства. Децата играят, родителите се веселят, пият, хапват. През деня ходим на разходка до близка забележителност, град или нещо интересно.

# 125
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм "за" всякакви сбирки - вечерни, нощни, с преспиване, с мъжове, без мъжове, с деца, без деца...Идвам и бременна, и с кърмаче, хич не ми пречи.
Само тая проклета хрема да се махне, че не се издържа #Cussing out

Светалчо, пратих любимия за сушени смокини. Той рече да вземел и малко сиренце и прошуто, че ако не ме излекуват, поне той мезе за виното да имал hahaha Никакво разбиране не срещам, никакво Crossing Arms

# 126
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Искам да кажа... Браво на Белинда и семейство! Поздравления!!!  Hug
С което излизам на открито и спирам само да ви чета- воайорски!

Аз също сериозно се замислям за трето!
И започвам нова стара диета- тази на Ипократис. Отказах окончателно цигарите и като бонус си имам няколко излишни см по талия и ханш. А съм чревоугодник, с мъж кулинар. Борбата ще е тежка.

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 05:58 от Umma

# 127
  • Мнения: 5 374

Аз имам само на Алечка Simple Smile Аз не го крия,ма и никой не го искал.

Аз пък от тукашната група имам само на Джули, мамата на Ени, но за сметка на това повечето ми знаят страничката. Hug

# 128
  • Мнения: 870
Много либерални тия гаджета, на кино с приятел  Rolling Eyes, при мен няма такъв филм.
Къв ще е филма ? Wink

# 129
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 884
А аз имам в листата си във фейсбук доста хора от форума. От тази тема - при предишното разменяне на профили имам добавени някои потребители - едни останаха, други се махнаха, нищо ново. Зависи кой какво цели с тези приятелства.  Grinning
И качествени приятели съм спечелила, и виртуален шамар съм получавала.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 7 396
Umma, каква е тая диета на Ипократис?

# 131
  • Мнения: 870
Във Фейса имам точно 83 приятели, 4 от тук са станали такива. Peace

# 132
  • Мнения: 9 487


Аз имам само на Алечка Simple Smile Аз не го крия,ма и никой не го искал.

Е аз как ти гледах снимките от кръщането на малката? И мен ме имаш.  Crossing Arms

# 133
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да кажа... Браво ан Белинда и семейство! Поздравления!!!  Hug
Благодаря, да ти се връща Hug Wink

# 134
  • Мнения: 39 553
От Мамите имам само Катето като приятел във фейса на ММ. Аз- нямам.
Даун, като говорих за София имах в предвид следното- забързания начин на живот, големите разстояние до училище, лекар, детска градина, работа и всичкото това в трафик и с много психопати по улиците. Наистина ще ме е страх да си пусна детето само да отива на училище.
За спорт- най ме бива в бързото ходене. Имам проблемни колена, кръст и вече за нищо не ставам. У дома с кростренажор се забавлявам. На времето не беше така. А иначе гирички, степер, въже, лост за набирания... така си отлежават.
Аз се навечерях- тиквички със сметана, копър и чесън. Нали боря високо кръвно, та сега ще се умирисваме.
А утре сутрин почвам да пия и ябълков оцет. Някой да знае още бабински лекове?

Общи условия

Активация на акаунт