Септемврийски бебета 2016

  • 37 761
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 5 411
Винаги ми е било чудно как успявате да бутате такава огромна количка?
Нямам нищо против избора на количка,но на мен ми прилича на танк.
 Rafleziq, късно даваш зеленчуковото пюре.То се води обяд.До 13.00 трябва да го дадеш.След три часа следобеда вече отиваш в следобедната закуска.

# 661
  • София
  • Мнения: 420
Винаги ми е било чудно как успявате да бутате такава огромна количка?
Нямам нищо против избора на количка,но на мен ми прилича на танк.
 Rafleziq, късно даваш зеленчуковото пюре.То се води обяд.До 13.00 трябва да го дадеш.След три часа следобеда вече отиваш в следобедната закуска.
Много лесно. Ако знаеш колко са маневрени и ЛЕКИ.  Wink Поне моята де. Simple Smile

# 662
  • Мнения: 584
Елате да бутате нашата  Mr. Green ! Количката е лекичка, към 17кг, ама бебките натежават.
Но нищо, фитнес за мама. Laughing

Да ви споделя нашия хит за обяд тези дни: спанак и  картоф с бял морков ( спанака и картофа са пресни, белия морков от пюре) и спанак, тиква и картоф.
Мноооого се хареса, даже и на мен.  Mr. Green

Иначе картофа го намачквам с вилица и после го пасирам с останалите неща. Не ми се е получавал лепкав, но може и от сорта на картофа да зависи малко.

И ние си имаме зъбчееееее! Случайно го видях, защото нямаме никакви симптоми!   Crazy А г-цата със симптоми няма още нищо!  Crossing Arms

# 663
  • София
  • Мнения: 420
Моят син и венците не му са побелели дори. Обаче моите първи зъби каро бебе са пораснали на 1г и 3 м, така че и да се забавят няма да е проблем. Mr. Green

Днес яде картоф с тиквички, брей че вкусно и аз облизах купичката  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 584
О, аз хич не се притеснявам. На племенницата също първия зъб й изби на 1,3 г. Когато, тогава. Надявам се само да не е мъчение за бебетата и за нас.  Peace

# 665
  • София
  • Мнения: 5 411
Картоф и тиквички яде вчера.
Днес тиква и ще я запозная с броколи.
Следобед ще дам малко каша,за да види,че и такова чудо има Grinning
и все забравям да ви поздравя:

# 666
  • Мнения: 123
Сега разбрах, защо аз давам каша сутринта, а бг мамите давате кашата в следобедната закуска. Мама е рускиня, като малка съм яла кашата сутринта не след обед. И под общото наименование "каша" тук в България може много неща да се изброят. А поне в моето семейство кашата  за голям човек е овесена, от елда /гречка/, от гриз / манка/ и още няколко не толкова известни видове се съчетават с краве мляко и захар. За бебе в случая правя смляна овесена в момента с плодово пюре, което ако не се хареса понеже е купешко допълнително правя някаква комбинация в домашни условия смесвам с купешкото и пробвам. Обикновено ако ми харесва на мен и малкият го яде.


ЧЕСТИТА БАБА МАРТА мили мами и бебета сладки Simple Smile Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss

# 667
  • София
  • Мнения: 420
Да, да... Няма време с малчовците да се поздривим! Честита баба Марта, момичета! Simple Smile Здрави и щастливи, и бебчетата също! Simple Smile

# 668
  • София
  • Мнения: 420
О, аз хич не се притеснявам. На племенницата също първия зъб й изби на 1,3 г. Когато, тогава. Надявам се само да не е мъчение за бебетата и за нас.  Peace
Точно, нека всичко минава леко! Simple Smile 

# 669
  • София
  • Мнения: 420
Ох, аз не знам кога да включа още едно ядене.... Гледам всички ядете следобед, ама аз сега давам и месни пюрета и си мисля да почна сшед като го запозная с всички меса.... Ама свинско и телешко ме е шубе.

# 670
  • София
  • Мнения: 1 917
Честита Баба Марта Hug
Как приготвяте кашите-с преварена вода,с АМ или..? И първо безглутенова,безмлечна ли давате ?

# 671
  • Мнения: 584
Честита Баба Марта! Живи и здрави!   Hug (Голям заплес съм днес!)
Ние още сме си на зеленчукови, мисля от утре да пробваме месцето. Напълно заместено ядене още нямаме, но ни е време. Само дето се храним по около час, в добрия случай.
Едната е по-бърза и няма търпение сестра й да си вземе лъжичката, съответно едната реве, че й е бавно , другата, че й е бързо.  ooooh!  Joy

Valkyrie, Свинско знам, че се въвежда след годинка, така, че не бързай. Peace
За телешкото няма проблем, аз мисля да почнем с телешко.

# 672
  • Мнения: 358
Честита Баба Марта и от мен!
За количката да кажа, че е много лека и маневрена, само изглеждат като танк иначе са много удобни  Peace (е, това че случих на лошо качество е друг въпрос  Laughing)
Мока, честито зъбче  Mr. Green Малката хленчи от време на време и все си хапе устната и настървено лапа гризалките, но няма подути венци и не виждам скоро да има зъбче..

# 673
  • Мнения: 1 304
Рафлезия и моята майка е рускиня  Grinning . Ти ле беше писала, че даваш на бебето ябълка с лъжичка стъргана  Grinning  , понеже майка и леля са ми давали на мен такава и аз многосъм обичала , но аз не смея още . Днес беше по добре с пйрето от тиква , изяде 50-60 гр , сложих съвсем малко захар докато варях и малко кърма

# 674
  • София
  • Мнения: 420
Честита Баба Марта! Живи и здрави!   Hug (Голям заплес съм днес!)
Ние още сме си на зеленчукови, мисля от утре да пробваме месцето. Напълно заместено ядене още нямаме, но ни е време. Само дето се храним по около час, в добрия случай.
Едната е по-бърза и няма търпение сестра й да си вземе лъжичката, съответно едната реве, че й е бавно , другата, че й е бързо.  ooooh!  Joy

Valkyrie, Свинско знам, че се въвежда след годинка, така, че не бързай. Peace
За телешкото няма проблем, аз мисля да почнем с телешко.
Мерси, Мока Simple Smile телешкото и свинското уж били тежки и затова не ги препоръчвали за захранване. Ще го оставя свинското далеч във времето, а телешкото накрая ще е. Утре ще давам заешко. Simple Smile
А рибата - как стоят нещата с нея?

Общи условия

Активация на акаунт