Септемврийски бебета 2016

  • 37 716
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 141
Честит 8ми Март момичета! Бъдете обичани и уважавани, здрави и весели да са ни дечицата!

Мокка права си,може и да се продължи,не се замислих за нишестето,ти какво мляко даваш? Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 5 362


Пожелавам любов и уважение  bouquet

Момичета,дайте едно рамо  Praynig.Колебая се между тези няколко столчета и не мога да избера.Дайте мнение  Praynig

https://www.amazon.de/gp/product/B00T47YT0C/ref=ox_sc_act_title_ … mid=A8KICS1PHF7ZO

https://www.amazon.de/gp/product/B017VBHJU4/ref=ox_sc_act_title_ … mid=A8KICS1PHF7ZO

https://www.amazon.de/gp/product/B0093YC5NY/ref=ox_sc_sfl_title_ … mid=A8KICS1PHF7ZO

# 722
  • София
  • Мнения: 1 914
Честит празник, момичета bouquet Да сме здрави, да сме обичани и щастливи майки Peace
Игривата слива, на мен по- ми харесват втори и трети модел, но съм сигурна, че и трите са качествени и функционални Peace

# 723
  • Мнения: 141
2 и 3 ми изглеждат по-функционални, ние взехме подобно на лорели. има 3 позиции на гръбчето. сгъва се и има голяма табла. харесва й на малечка... а и на мен ми харесва как седи тя в него  Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 420
Вие слагате ли ги малчовците да сядат вече?

# 725
  • София
  • Мнения: 5 362
Трудно е да се каже "слагане да сяда".Те са още много нестабилни.Да седи без помощ Буби може точно в рамките на няколко секунди.Играе си легнала или полулегнала в шезлонг.
Иначе,когато я държим е седнала.

# 726
  • София
  • Мнения: 420
Мда, и ние така Simple Smile

# 727
  • Мнения: 584
Честит празник, момичета! Много обич и премрасни моменти!  bouquet bouquet bouquet

Westwood, ние сме на Аптамил Пре още от болницата. Само, че като си бяхме в Бг, Пре-то, което се предлага там, ми се струва, че е друго... Опаковката е съвсем друга и пише за недоносени деца и с малки кг, а на тукашното не пише такива неща.

Слива, второто е с най-добри оценки. Аз винаги гледам и оценките.  Peace

И ние се клатушкаме на столчетата, но им е голям кеф. Едната умира да се смее като я сложим вътре.  Grinning

# 728
  • София
  • Мнения: 5 362
Мока,като че ли и аз към него клоня.

# 729
  • Мнения: 131
Честит празник,мами!!


Игривата слива,  аз поръчах и върнах третото столче на Chicoo Polly 2 in 1 в същия десен( който е далеч по-грозен в действителност),защото за мен е страшно нестабилно. Като сложа  детето в него и прави свободен ход назад 1-2 см и освен това на задните крака има колелца без спирачка. Като цяло за цената си  ми се стори голям боклук,въпреки че доста  хора  около мен го имат и са много доволни. Аз съм за дървено столче,защото е красиво и расте  заедно с детето-така ще си има дълго време собствено столче и ще може да се качва само нанего. Това ,че облегалката  може  да се регулира е голямо предимство,но има доста  лоша оценка. Ние взехме също дървено ,но на Стоке и съм много доволна-страшно стабилно е и се чисти също толкова лесно,колкото пластмасовите. Ако   клониш към пластмасовите,вземи на  Peg Perego,а не  на Чико,въпреки че са по-детски и сладки.

Моята  принцеса я слагам доста от рано да сяда  в столчето и много се радва ,въпреки че препоръките са едва след като детето може да стои самостоятелно,но друг  вариант нямам. Ако имате  столче с регулираща се облегалка,тогава може.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 362
Теса,надявах се да се включиш.Помня,че гледаше на Чико столчето.
Честно казано исках най-обикновено столче на Икеа,но то е за по-големи деца.А аз вече трябва да я слагам.За сега се храни на шезлонга.

# 731
  • Мнения: 1 304
Аз не я слагам да седи още, понеже не знамкак, на 20 сме на ортопед и ще питам, а трябва вече отдавна да съм я сложила  Sad . Горкото постоянно се надига и стои така надигнато доста време, зимния кош й повдигам малко , а тя се свива и изправя и така се разхожда надигната сама през повечето време без да я подпира нещо  Grinning

# 732
  • Мнения: 53
Весел празник и от мен, с малко закъснение Embarassed
имам една питанка- когато давам нов зеленчук обикновено 1-2 дена много не се одобрява и смесен с друг и чист и тогава досавам мляко. целта ми е да му заместя хранене и се чудя дали не го обърквам така, един ден с мляко, един без... вие как процедирате?

аз също го храня в шезлонга за сега, много не ми се разглеждат столчета, но скоро ще се наложи....

# 733
  • София
  • Мнения: 5 362
Гери,смени кошовете.Може спокойно да седи на първо ниво на коша повдигната.
Можеш да я сложиш седнала на легло,като я придържаш с едната ръка,а с другата й подаваш играчки.

Слийпи,защо искаш да замениш храненето само с пюре?Млякото си е важно за малко бебе.Като не иска даден зеленчук,предложи друг или дай двукомпонентно пюре с вече давани зеленчуци.

# 734
  • Мнения: 358
И аз се оглеждам за столчета, ама хич не знам какво трябва да търся, всичките са ми еднакви newsm78

Общи условия

Активация на акаунт