Секс с приятел? Възможно ли е?

  • 10 825
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Привет, момичета! Търсих във форума и наистина има подобни теми, но някак си не намирам решението в тях.
Имах връзка с мъж, който познавах много преди това. Връзката ни продължи около 1-2 месеца, но поради няколко извънредни случки спрямо доверието, се разделихме. Решихме да си останем приятели и си излизаме понякога, забавляваме се, втори като нас няма в това отношение, но аз вече нямам чувства към него, а за него не смея да твърдя същото. Той ми предложи освен да си излизаме и да се виждаме понякога за секс (а с него секса си беше повече от удоволствие  Laughing), но си мисля, че така нещата ще се влошат много повече. Неговите чувства дори и вече да са изчезнали (предполагам и силно се надявам), се страхувам да не се върнат отново. Или да не се скараме и да приключим с приятелството, понеже на мен наистина ми е добре с него и не искам да го губя като приятел. Ако приема, колко е възможно после пак да си останем същите и да не си развалим взаимоотношенията? Междувременно се появи един мъж на хоризонта, който ми взе акъла, но си мисля, че няма да се получат нещата. Е, дами, какво бихте ме посъветвали? Да приема или да оставя нещата така и да чакам следващия кандидат за принц?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 379
Далечни са ми вече тези неща, но 1то, което ми идва на акъла е , че когато мъжът иска секс -значи иска секс и едва ли прави планове да те омагьоса. Те не са като жените в това отношение. Поне това е моето скромно наблюдение.  Ако мислиш, че нещата ще се влошат, а ти е скъп приятел си останете на това положение. Ако не те разбере значи той не ти е чак такъв приятел...... Само вие си знаете какво чувствате и какво крепи приятелството ви. Замисли се ако 10 души тук ти кажат да не правите секс ще ги послуша ли? И обратното? Разбери, от което ти е по-трудно да се лишиш Wink Ако пък искаш и двете( секс и приятелство) просто бъди директна и го питай с кратки и прости въпроси какво иска, как мисли и има ли чувства. Ако много много се чудиш ще се оплетеш повече.
Simple Smile Пожелавам ти да се случи най-доброто в тази ситуация за вас двамата!

# 2
  • Мнения: 24
Далечни са ми вече тези неща, но 1то, което ми идва на акъла е , че когато мъжът иска секс -значи иска секс и едва ли прави планове да те омагьоса. Те не са като жените в това отношение. Поне това е моето скромно наблюдение.  Ако мислиш, че нещата ще се влошат, а ти е скъп приятел си останете на това положение. Ако не те разбере значи той не ти е чак такъв приятел...... Само вие си знаете какво чувствате и какво крепи приятелството ви. Замисли се ако 10 души тук ти кажат да не правите секс ще ги послуша ли? И обратното? Разбери, от което ти е по-трудно да се лишиш Wink Ако пък искаш и двете( секс и приятелство) просто бъди директна и го питай с кратки и прости въпроси какво иска, как мисли и има ли чувства. Ако много много се чудиш ще се оплетеш повече.
Simple Smile Пожелавам ти да се случи най-доброто в тази ситуация за вас двамата!

 Hug Hug Много ти благодаря!  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 940
Моето мнение е да оставиш нещата така и да си бъдете просто приятели,защото най-вероятно ако приемеш предложението му,приятелството ще изчезне. А щом имаш някакви симпатии към друг мъж,защо пък да не пробваш с него.Това е мое лично мнение,все пак ти си знаеш най-добре Peace!

# 4
  • Мнения: 24
Моето мнение е да оставиш нещата така и да си бъдете просто приятели,защото най-вероятно ако приемеш предложението му,приятелството ще изчезне. А щом имаш някакви симпатии към друг мъж,защо пък да не пробваш с него.Това е мое лично мнение,все пак ти си знаеш най-добре Peace!


Дори бих казала, че ако пробвам с другия ще е много по-добре, понеже ще има някаква надежда за връзка, а не да тъпча на едно и също място. Благодаря! Simple Smile  Hug

# 5
  • Мнения: 4 841
Вие не сте приятели. Той просто иска да прави секс с теб, но понеже сте имали проблеми, е решил временно да се отдръпне, и да се прави на добър приятел, докато спечели доверието ти отново.
Това, че се забавлявате заедно не ви прави приятели. Както и това, че правите секс, не ви прави двойка. И приятелството е нещо много повече, и връзката е нещо повече. Вие просто имате някакви супер инфантилни отношения, които са разбираеми и простими ако сте в интервала 17-20. Ако сте на повече, пораснете.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Това не е нито приятелство, нито връзка, нито само секс...
На колко години сте?
Изяснете се със себе си: двамата поотделно и после един с друг.

# 7
  • Мнения: 738
Привет, момичета! Търсих във форума и наистина има подобни теми, но някак си не намирам решението в тях.
Имах връзка с мъж, който познавах много преди това. Връзката ни продължи около 1-2 месеца, но поради няколко извънредни случки спрямо доверието, се разделихме. Решихме да си останем приятели и си излизаме понякога, забавляваме се, втори като нас няма в това отношение, но аз вече нямам чувства към него, а за него не смея да твърдя същото. Той ми предложи освен да си излизаме и да се виждаме понякога за секс (а с него секса си беше повече от удоволствие  Laughing), но си мисля, че така нещата ще се влошат много повече. Неговите чувства дори и вече да са изчезнали (предполагам и силно се надявам), се страхувам да не се върнат отново. Или да не се скараме и да приключим с приятелството, понеже на мен наистина ми е добре с него и не искам да го губя като приятел. Ако приема, колко е възможно после пак да си останем същите и да не си развалим взаимоотношенията? Междувременно се появи един мъж на хоризонта, който ми взе акъла, но си мисля, че няма да се получат нещата. Е, дами, какво бихте ме посъветвали? Да приема или да оставя нещата така и да чакам следващия кандидат за принц?  Simple Smile
Ако останете "приятели за секс" другото приятелство ще се изпари.Преди години имах подобна история - сега сме само на "Здрасти" , а бяхме г/д добри приятели...
И единия от вас като си хване гадже какво става с другия...Как ще се почувства ? Simple Smile
Виж , ако не сте приятели(добри)..Само секс понякога става щом те устройва  Wink

# 8
  • Мнения: 24
Вие не сте приятели. Той просто иска да прави секс с теб, но понеже сте имали проблеми, е решил временно да се отдръпне, и да се прави на добър приятел, докато спечели доверието ти отново.
Това, че се забавлявате заедно не ви прави приятели. Както и това, че правите секс, не ви прави двойка. И приятелството е нещо много повече, и връзката е нещо повече. Вие просто имате някакви супер инфантилни отношения, които са разбираеми и простими ако сте в интервала 17-20. Ако сте на повече, пораснете.

Някои неща, написани от теб, нямат нищо общо с моята ситуация, но както и да е. Все пак не става въпрос само за мен, а и за хора, които са в подобна ситуация. На тях може да им бъде от полза твоят коментар.  Simple Smile  




# 9
  • Мнения: 24
Това не е нито приятелство, нито връзка, нито само секс...
На колко години сте?
Изяснете се със себе си: двамата поотделно и после един с друг.



Голяма критика  Grinning На достатъчно години сме. Simple Smile Нужно ли е във всеки един момент, хора да търсят начин да се направят на интересни? И този въпрос не е само към теб, Мон...! Напълно съм наясно, че щом съм си публикувала тук въпроса са възможни разногласия и упреци. Но в крайна сметка, аз не съм тук за критика, тук съм за съвет, който не се знае дали ще приема или не. Просто се допитвам до хора, които са имали такъв опит, понеже аз нямам! А и както казах в последния ми коментар, едва ли съм единствената. Хайде малко по-сериозно, че уж ме питаш аз на колко съм години, но с отговора си не ми показваш, че си по-мъдра от мен! Нищо лично, както ти си имаш мнение, така и аз си имам мнение! Лека и спокойна вечер!

# 10
  • Мнения: 11 306
BirdsFlu е права, макар и груба.

Не съм моралистка, напротив доста широко скроена съм. Обаче знам, че за да не съжалява човек трябва добре да разграничи и да не комбинира приятели, роднини и гаджета. Така няма да загуби важен за него човек.

Въобще това "просто за секс" някак е тъпо. Да му се невиди това вид аеробика ли е?


# 11
  • Мнения: 2 379
Момичето пише Секс, не Любене? Защо един мъж да може да прави Секс, а една жена винаги да прави само Любов?! Не  искам отговор, защото няма да има нищо общо с темата. Тя иска съвети и мнения за конкретна ситуация, а не нравствени наставления! Накрая май ще стане, че ще съжаляваш,че си писала  bouquet
Но пък ми е интересно, до къде ли ще се стигне и дали ще те анатемосат Wink

# 12
  • Мнения: 24
Момичето пише Секс, не Любене? Защо един мъж да може да прави Секс, а една жена винаги да прави само Любов?! Не  искам отговор, защото няма да има нищо общо с темата. Тя иска съвети и мнения за конкретна ситуация, а не нравствени наставления! Накрая май ще стане, че ще съжаляваш,че си писала  bouquet
Но пък ми е интересно, до къде ли ще се стигне и дали ще те анатемосат Wink

Благодаря за подкрепата!  Hug Аз съм свикнала и не им обръщам внимание, понеже на думи всички се правят на големи моралисти, а всъщност всеки си крие мръсните ризи. Няма лошо човек да си изказва мнението, напротив, дори е много хубаво. Но щеше да е супер, ако беше на правилното място. И пак ще кажа, че ако го погледнем от хубавата страна, то на някой объркан човек, може да му помогне.  Simple Smile
Въпреки всичко, благодаря на всички, че се опитаха да ми помогнат!  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 306
Хайде сега другите са ти виновни, че имаш грешни престави за приятелство, интимност и връзка  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 28 449
Принципно въобще не съм против такива отношения, стига и двамата участващи да са напълно наясно точно за какво става въпрос. Според теб, ако му откажеш, той ще промени ли отношението си към теб?

Общи условия

Активация на акаунт