Секс с приятел? Възможно ли е?

  • 10 835
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
O, не  Laughing Не беше критика, а просто мнение, жалко, че така си го разбрала  Peace Малко като гузен негонен бяга  Wink Ще прескоча коментара ти и ще го напиша отново: исках да ти кажа, че сегашната ситуация няма да просъществува дълго и ако държите един на друг е по-добре да се изясните навреме със себе си и помежду си. Иначе рискувате да загубите това, което ви свързва.
А и рядко в подобна ситуация и двамата участници мислят и чувстват еднакво. Обикновено единият винаги влага малко или много повече и в един момент това се оказва проблем.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 257
Възможно е, когато и двамата сте с ясното съзнание, че нямате никакви очаквания един от друг и чувствата липсват. Мон... го е казала много добре - трябва да сте наясно със самите себе си какво искате от другия - само секс, секс с шанс да стигнете до връзка или стаена надежда за нещо повече. В повечето случаи мъжете са абсолютно способни на такива отношения, а жените които го умеят са малко. Така че, за да е успешен експеримента трябва да си абсолютно сигурна в себе си, че друго освен креватни забавления не очакваш.  Wink

# 17
  • Мнения: X
Привет, момичета! Търсих във форума и наистина има подобни теми, но някак си не намирам решението в тях.
Имах връзка с мъж, който познавах много преди това. Връзката ни продължи около 1-2 месеца, но поради няколко извънредни случки спрямо доверието, се разделихме. Решихме да си останем приятели и си излизаме понякога, забавляваме се, втори като нас няма в това отношение, но аз вече нямам чувства към него, а за него не смея да твърдя същото. Той ми предложи освен да си излизаме и да се виждаме понякога за секс
Скрит текст:
(а с него секса си беше повече от удоволствие  Laughing), но си мисля, че така нещата ще се влошат много повече. Неговите чувства дори и вече да са изчезнали (предполагам и силно се надявам), се страхувам да не се върнат отново. Или да не се скараме и да приключим с приятелството, понеже на мен наистина ми е добре с него и не искам да го губя като приятел. Ако приема, колко е възможно после пак да си останем същите и да не си развалим взаимоотношенията? Междувременно се появи един мъж на хоризонта, който ми взе акъла, но си мисля, че няма да се получат нещата. Е, дами, какво бихте ме посъветвали? Да приема или да оставя нещата така и да чакам следващия кандидат за принц?  Simple Smile
Какви приятели може да сте, след като имате проблем с доверието?
Приятелите си имат доверие за всичко.
Вие сте просто двама добри познати, които са се "разминали" за връзка, но пък им пасват иху-ахото...
Ако ти си го зачеркнала от живота си като евентуален партньор, дръж си само на познанството.

# 18
  • Мнения: 46 526
Каква беше причината да се разделите? Конкретно - доверие за какво липсваше?

# 19
  • Мнения: 2 760
В момента не сте приятели, а ловец и евентуална плячка. Съжалявам, но нещата между вас изобщо не са приятелски от негова страна.
Има два варианта - ти да не си му особено драгоценна и да е готов да рискува "приятелството" ви за еднократно или неколкократно иху-аху, както хубаво го нарекоха по-нагоре; или пък да е влюбен в теб, но да не иска да те "плаши" с показване на чувствата си и да е решил, че като предложи само малко иху-аху, ще си по-склонна да да го търпиш около себе си, докато отново блесне в цялата си прелест и те срази от либоффф.
Има и вариант три,  но там вече отиваме в дебели фантазии - от накърнено его, ако преди това ти си го разкарала, да иска да ти влезе под кожата и да те накара да се влюбиш в него.

Накратко - приятели не сте, просто прецени в коя друга графа да го сложиш  Peace

# 20
  • Мнения: 5 508
Шаййн, нормално е да те питат за годините, след като темата ти звучи като написана от 17-18 годишна, а на такива не е редно да се дава съвет тип "Да, бъдете приятели с привилегии", например.
Вие не сте приятели ... Просто на теб ти се иска да сте такива, но не сте и ти го казвам като човек, имал 1-2 такива "приятелства". Той си гледа интереса, а ти си имаш глава на раменете и би следвало сама да можеш да прецениш дали търсиш "просто секс с познат" или нещо повече с евентуалният нов.

# 21
  • Мнения: 1 156
Ще си блъскаш главата после Wink

# 22
  • Мнения: 635
Чета и не мога да повярвам, че хората градят такива "тежко-болни" отношения. Нито е приятелство, нито любов....Отношения за секс. Във възраст когато трябва да се обича и да бъдеш обичан. Sick
Толкова бездушни ли станаха хората? Толкова неспособни на обич...и толкова неориентирани какво очакват от другия пол...
Евтини отношения за евтини хора, които нямат самочувствието че заслужават повече. Да гледаш на отношенията между мъж и жена толкова цинично не е нормално за такава крехка възраст.

# 23
  • Мнения: 24
Чета и се смея със сълзи Grinning

# 24
  • Мнения: 4 841
Чета и се смея със сълзи Grinning

И ние се смеем, и ние  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 746
Чета и не мога да повярвам, че хората градят такива "тежко-болни" отношения. Нито е приятелство, нито любов....Отношения за секс. Във възраст когато трябва да се обича и да бъдеш обичан. Sick
Толкова бездушни ли станаха хората? Толкова неспособни на обич...и толкова неориентирани какво очакват от другия пол...
Евтини отношения за евтини хора, които нямат самочувствието че заслужават повече. Да гледаш на отношенията между мъж и жена толкова цинично не е нормално за такава крехка възраст.


Напълно подкрепям това мнение!

Към авторката: защо е нужно да си губиш времето и да обръщаш внимание на човек, който е излъгал доверието ти?  За какво приятелство тук може да става дума? А може би имаш още чувства към него, а споменът за хубавия секс подклажда огънчето  Wink ?
 Съвет - не го допускай до себе си отново, камо ли пък интимно, че ще си блъскаш главата после.

# 26
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Цитат
извънредни случки спрямо доверието
Загубил е доверието ти, но все още се виждаш в едно легло с него!? Че то непознатите мъже го бият по точки. С нищо не са сгафили спрямо теб и рядко биха отказали неангажиращ секс.

# 27
  • Мнения: 6 964
Според мен, ако покажеш на един мъж, че си навита да правиш секс с него без да ти предлага нищо повече, постепенно започва да губи уважение към теб и след няколко креватни изпълнения ще те възприема като лесна. И ще си развалите отношенията набързо. 

# 28
  • Мнения: X
Чета и се смея със сълзи Grinning
Няма лошо ....човек винаги може да види смешната страна на една ....тъпа ситуация.
Важното е после да не плачеш през смях.....защото тогава ще стане гадно.

# 29
  • Мнения: 46 526
Чета и се смея със сълзи Grinning
Ще отговориш ли на въпросите ми? Не се смея, нито те критикувам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт