Секс с приятел? Възможно ли е?

  • 10 837
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
Единият от двама ви ще пати яко, и понеже провидението има чувство за хумор, този път това вероятно ще си ти...
Никога не е ''просто секс'', винаги се усложнява, размътва, разкървавява...
Не си струва.
Тц, евтинко ''удоволствие'', ще се привържеш, той ще се ''отвърже'', ще ревеш...
Ай, няма нужда...
Ще реши, че си му длъжна с нещо, понеже му се пускаш без ''ангажимент'', няма да се държи с теб така както си свикнала, и това ще те нарани, отблъсне.
Ще се вкараш в множество филми и ще хлътнеш по пикльото.
Тцъ...  Лоша идея.
Я вземи поразпитай, по-опитни твои дружки как завършват такива истории...
С рев, съжаления и драми.
Твърде интимно занимание е това, да се слага в графа - синтетична, и да се очаква, че няма да се ''изроди''.
Бъди умна. Мисли в адванс. Wink

Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 02:28 от Nautillus

# 31
  • Мнения: 1 540
Привет, момичета! Търсих във форума и наистина има подобни теми, но някак си не намирам решението в тях.
Имах връзка с мъж, който познавах много преди това. Връзката ни продължи около 1-2 месеца, но поради няколко извънредни случки спрямо доверието, се разделихме. Решихме да си останем приятели и си излизаме понякога, забавляваме се, втори като нас няма в това отношение, но аз вече нямам чувства към него, а за него не смея да твърдя същото. Той ми предложи освен да си излизаме и да се виждаме понякога за секс (а с него секса си беше повече от удоволствие  Laughing), но си мисля, че така нещата ще се влошат много повече. Неговите чувства дори и вече да са изчезнали (предполагам и силно се надявам), се страхувам да не се върнат отново. Или да не се скараме и да приключим с приятелството, понеже на мен наистина ми е добре с него и не искам да го губя като приятел. Ако приема, колко е възможно после пак да си останем същите и да не си развалим взаимоотношенията? Междувременно се появи един мъж на хоризонта, който ми взе акъла, но си мисля, че няма да се получат нещата. Е, дами, какво бихте ме посъветвали? Да приема или да оставя нещата така и да чакам следващия кандидат за принц?  Simple Smile
Аз без да чета други коментари бих те посъветвала да опиташ с другия мъж,но и  да запазиш приятелството си с този.Другия,ако не отговори на очакванията винаги можеш да прекараш времето си приятно с приятелчето.Все пак,ако е ок с това да правите секс и в същото време да сте си както преди проблем не виждам.

Общи условия

Активация на акаунт