НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 110

  • 98 815
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 735
До следобеда си бях ок, но бяхме на детски рожден ден та си похапнах от всичко Embarassed
От утре отново.Но бях гладна следобеда, де.

# 706
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Момичета, много ви благодаря за отделеното време и съвети! Много са ми полезни наистина!
Записвам си като ученичка. Joy Joy Joy
Имам доста въпрости, но още чета темата и все пак се надявам да открия отговорите на някои от тях там.
Cioccolata, бобови поне не ям, най-много 10 пъти годишно, та това ще ми е най-лесното да изключа. То няма какво да му изключвам. Mr. Green
Най-трудно ще ми е с тестеното.
И аз сега около Коледа и НГ опатках няколко шоколада и се подмладих - с пъпки.
Тази вечер изядох 5 (цифрата не е объркана!  Joy) средноголеми филета пангасиус без нищо друго и в момента съм още гладна...  Ще ям още. Имам късмет, че обожавам риба.
Аз винаги ям много до късно вечер, дори се храня в леглото, защото дори леко да съм гладна, не мога да заспя изобщо. Joy Не знам как е възможно да се храня последно в 8 примерно, като си лягам към 1-2. newsm78

# 707
  • Мнения: X
А защо не добавиш и неутрални зеленчуци към рибата?
Иначе и мен сладко не ме блазни, но тестото..
И въпреки това от раз изключих хляба, колкото повече ВГХ хапваш, толкова си по - гладна. Без 1 филия мога, с 1 не.

# 708
  • n/a
  • Мнения: 3 341
За много години!
За едно нахранване помагат зелените, надземни зеленчуци.
Зелени салати, айсберг, карфиол, броколи (може и да са ле-
ко сготвени последните две) с добавяне на краставица. Са-
мо протеин, даже и да е мазен достатъчно, не оставя също-
то засищащо усещане в повечето случаи, особено в начало-
то на прилагане на режима.

# 709
  • Мнения: 54 883
Аз също не мога без салата. От пресни зеленчуци, не консервирани.

# 710
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Sisi, защото няма кой да ги прави. Едвам смогвам с едно точно тригодишно, отскоро прилично вербално, неходещо на градина, и едно шестмесечно, и една хипофункция.  Mr. Green При все че има и кой да ми помага, но ми е много зле от болестта...
Още проучвам какви храни да включа, какви рецепти да правя, не сме минали на режим. Аз по принцип си ям така риба по много, мнооого обичам, за разлика от домочадието. Не знам как ще накарам мъжа си да яде риба, все едно отрова му давам.
А и като се замисля, ям по много пъти дневно, само че винаги оставам леко гладна, никога не се натъпквам, то затова съм все гладна. Нали това бил правилният начин да се храни човек, аз не го правя умишлено, просто така съм свикнала, а и все нямам време сега. Mr. Green Вкъщи е някаква лудница.

# 711
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Ние тук похапваме, докато се заситим.  Peace Честно казано с месо и салата не успявам да се "натъпкам" и не ми е тежко, както след баница, примерно.

# 712
  • Мнения: 4 712
Добро утро  bouquet
Аз от понеделник съм на режима.
Хапнах снощи малко печен слънчоглед, това го броя за моя грешка, но другото беше наред.

Африканчо
, има и тема с рецепти, аз там лятото доста гледах. И наистина, със салата е друго. Поне мен повече ме засища.

# 713
  • Мнения: 7 791
африканчо, пангасиуса не става за ядене, отглежда се в голяма мръсотия, пусни си гугъл и разгледай клипчетата

Честита нова 2017!
 santa2 santa2 santa2

# 714
  • Мнения: 6 347
Да, уви, пангасиус и тилапия не са добър избор. Макар че вече и сьомгата се оказа, че не била добър избор... ooooh!

# 715
  • In transit
  • Мнения: 12 002
Аз затова май само на замразена скумрия карам.

# 716
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
О, да, знам.
За норвежката сьомга пък толкова много се изписа, че била пълна с живак, та чак норвежкият посланик даваше опровержение в пресата.  Статиите бяха преводни, от западни медии и не знаеш дали е истина, или търговска война. Риба тон също - пълна с перолни деривати...
То тогава какво да се яде, скумрия освен. Дайте съвети.
Аз мога само на риба да карам, толкова много обичам, ама пък скумрията много мирише, на мен не ми пречи, ама на другите...  Laughing

# 717
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Пастърва от бг-развъдници. При това и цената е приемлива.
Особено хубава е сьмговата пастърва. От известно време я
предпочитаме. Има ги в Лидл.

# 718
  • Мнения: 388
Бръммммм, за много години!  Hug
Взех си отпуск между празниците, голяма грешка - навън студено и аз какво, какво да правя - изпекох света, ей тва направих.  Погачи, сладкиши, да не изброявам, че ми става лошо. Това, че стрелката на кантара рязко зави вдясно е ясно, че се разширих във всички посоки и това е ясно, но че сутринта станах с болки в ставите /върнаха се, %:№@?" им/ ме втрещи.  ooooh!
Сега, хайде главо отначало!   #Crazy

# 719
  • Мнения: 6 735
Добър ден, момичета  Grinning
Вчера пекох опалянките, много вкусни станаха, по-скоро при мен стана един блат като палачинка, защото се разпльокаха в тавата.Мажа си върху блата заквасена сметана и си хапвам, много е вкусно.Въпроса ми е какво количество от опалянките изяждате на хранене?

Общи условия

Активация на акаунт