НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 110

  • 98 806
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 69 188
Кое крема сирене ползвате за опалянките...да влетя с въпрос и аз Embarassed

# 721
  • Мнения: 4 711
Аз използвам ето това:
Скрит текст:

А като количество, аз го правя всичко като пица с 4 яйца и 1 крема сирене, половината ям.

# 722
  • Мнения: 6 735
Аз ги направих с 4 яйца и 100гр крема сирене.Ползвам на Лидл натуралното крема сирене Колдеса /синя опаковка/.

# 723
  • Мнения: 69 188
На хранинвест не е ли фалшименто....срещала съм името на фирмата по сайтове за активни потребители и не се славеше с добро име. newsm78

Лидълското е готино, но ми идва скъпичко...и е много малко като количество в опаковката. 4 яйца са доста течност, как сгъстявате само със 100 грама крема сирене Thinking

# 724
  • In transit
  • Мнения: 11 985
На хранинвест не е ли фалшименто....срещала съм името на фирмата по сайтове за активни потребители и не се славеше с добро име. newsm78

Лидълското е готино, но ми идва скъпичко...и е много малко като количество в опаковката. 4 яйца са доста течност, как сгъстявате само със 100 грама крема сирене Thinking

точно като видях снимката щях да кажа, че на тая фирма всички продукти са им от всичко друго ама не и от мляко/сметана. По-добре се ориентирайте към други марки.
Въпреки, че преди месец не знам какво ми стана и ми се дояде българско крема сирене(иначе купувам само лидълското, много е хубаво), грабнах едно...мисля, че беше на фирма Вълчев Thinking. Даже не прочетох какво съдържа. Ми като се прибрах и прочетох съдържанието се втрещих, то само някакви стабилизатори и Е-та. Опитах го, на вкус също нямаше нищо общо..едно тричаво и изкуствено, та замина към кофата.

Тета, другата седмица това лидълското ще е в ХХЛ опаковка от 300г пак за 1.89 и в нова опаковка.

# 725
  • Мнения: 69 188
А, на Вълчев маслото им е фалшиво. И него го имаше в дъното на класациите по активните потребители..та и него не го харесвам.
Мики, благодаря, и без това съм фен на Лидл. Хубаво им е Голдесата, ама много малко бе, много... Два лева за две хапки Crazy Аз ли съм скръндза Rolling Eyes
Иначе маскарпонето, пак в Лидл си мислех, но трябва да се дебне на промоция в големите опаковки, че малките и те многоооо плитки Mr. Green

# 726
  • София
  • Мнения: 488
Mikkey, благодаря за инфото за лидълското сирене другата седмица.
Веднага им разгледах брошурата, и едно беконче мернах и едни замразени малинки .... що ли ми трябваше да поглеждам Wink

# 727
  • Мнения: 4 711
Ще го имам предвид това за крема сиренето  Thinking
Аз по принцип не ям, само заради тази рецепта взех и това ми беше познато като опаковка, та от него.

А масло взимам немско, взех и от Лидл, "немско" на Пилос. Не го знам колко е немско в действителност  Thinking

# 728
  • Мнения: 2 275
честита Нова Година bouquet
опалянките стават много красиви във форми за мъфини Heart Eyes
изглеждат като бухти Wink
вместо филаделфия или крема сирене спокойно може да слагате маскарпоне
пак стават

# 729
  • Мнения: 6 735
А масло взимам немско, взех и от Лидл, "немско" на Пилос. Не го знам колко е немско в действителност  Thinking

Не е немско, българска е марката, само името му немско.
Да попитам за течната сметана, купих си такава: https://www.google.bg/search?q=%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0+%D … o1gRHT6f3d1QBM%3A на Пилос, само че никъде не прочетох растителна ли е или животинска.И каква сметана е позволена по режима?Растителна или животинска?

# 730
  • In transit
  • Мнения: 11 985
А масло взимам немско, взех и от Лидл, "немско" на Пилос. Не го знам колко е немско в действителност  Thinking

Не е немско, българска е марката, само името му немско.
Да попитам за течната сметана, купих си такава: https://www.google.bg/search?q=%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0+%D … o1gRHT6f3d1QBM%3A на Пилос, само че никъде не прочетох растителна ли е или животинска.И каква сметана е позволена по режима?Растителна или животинска?
Ааа не е така. Има два вида масло в Лидл, т.е вече май са повече(гледам, че рекламират и някакво английско май). Но има немско, има и българско. Познава се по овалния щемпел на гърба на опаковката, буквите там са на държавата производител. Немското е по 3,49лв за 250г опаковка.

Тета, ами скъпичко идва, щото и аз като го метна за закуска...ама дебна промоции. Между другото същото такова крема сирене в кутийки с друга марка наследство от когато имаше Пени( на същия немски производител, като това в Лидл) има и в Била и в момента е на 1.79лв до края на януари.
Иначе за тия опалянки може да го замените и с рикота, но там маслеността е 10-12%. Вчера взех от Лидл за 1.39лв опаковката.

# 731
  • Мнения: 69 188
вместо филаделфия или крема сирене спокойно може да слагате маскарпоне
пак стават

Танче, маскарпонето не е ли и  точно крема сирене, ама италианско Thinking

# 732
# 733
  • Мнения: 69 188
Изумявам се всеки път, когато нямали право да обявят името #2gunfire Що за малоумие. Още по-голямото малоумие е, че няма предприето нищо като реакция..

# 734
  • Мнения: 5 101
Винаги са така проучванията на Активни потребители. Хвърлят бомбата, след това 3-4 дни обикалят телевизиите и накрая в сайта им се появява таблица с марките. Така че със сигурност скоро ще разберем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт