Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 230

  • 97 448
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 220
Здравейте Hug
 Дива Hug
Злати, благодаря за трейлъра!  Hug
Очаква ни отново силен епизод!

Дръзки и красиви (Cesur ve Guzel) 2 episode 1 fragman bg sub

https://www.facebook.com/380195852002337/videos/1252817838073463/

https://www.videoclip.bg/watch/631247_drzki-i-krasivi-cesur-ve-g … -1-fragman-bg-sub

# 151
  • Мнения: 588
Скрит текст:

 
Няма нужда да казвам, че съм ....
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Дива  bouquet

То всички май сме на един хал  Wink

Ама...  Crazy чак и в Чили...  Crazy

Цитат
Наш сериал попал в десятку тренда Чили!!!



Браво на Чилиииии!!! Joy
 newsm44 newsm44 newsm44

# 152
  • Мнения: 19 815
Вай беее ... счупили сме рейтингомера май  Joy Joy Joy Вичи  Hug bouquet

# 153
  • Мнения: 45 541
Вай беее ... счупили сме рейтингомера май  Joy Joy Joy Вичи  Hug bouquet

Фенче Hug,заслужаваше си чакането! Joy

Вай бее,какво ни очаква! Laughing

Вичи Hug bouquet







# 154
  • Мнения: 19 815
Злати  Hug мани, мани ... аз и след тази серия се чудя как ще се спи, а не знам от следващата  ooooh! мнооого горещо става  Laughing Обаче какви са сладури, как се заяждат един друг, много ме кефят. Да видим кой пръв ще се предаде  Laughing
Явно не само ние сме запленени  Laughing
Цитат
Серкан Андич( публицист, блогер) : Помните, как то я говорил, что Джесур и Красавица.. это типа Аси -2016 года.. так вот.. ничего подобного! Помотрите!
Serkan Andiç @srkandic 9 мин.9 минут назад Kocaeli, Türkiye
Aslında bundan baya önce 2016 model #Asi dizisi demiştim.. #CesurVeGüzel için.. haklıymışım .. Sorun mu hiç değil ... izlenir ...
Лека, момичета!  Hug

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 22:36 от queen_fenka

# 155
  • Мнения: 6 220
Привет Hug



Фенче Hug няма кой първи и двамата се предадоха Joy Joy и потънаха 
 в дълбокото море и двамата както са като котка и мишка вървят целеустремено един към друг . Joy Joy

# 156
# 157
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте Hug
 Дива Hug
Злати, благодаря за трейлъра!  Hug
Очаква ни отново силен епизод!

Дръзки и красиви (Cesur ve Guzel) 2 episode 1 fragman bg sub

https://www.facebook.com/380195852002337/videos/1252817838073463/

https://www.videoclip.bg/watch/631247_drzki-i-krasivi-cesur-ve-g … -1-fragman-bg-sub


 bouquet bouquet bouquet





Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 23:09 от Cveti67

# 158
  • Мнения: 45 541
Цитат

Цвети Hug,Туба се е снимала и с екрания си брат! Laughing

Еркан Авджъ(Корхан) както и в Карадайъ ще яде бой! Laughing Как се изпречи с колата на пътя с/у Джесур и се кефеше! Laughing

BOMBA GIBI! BOM-BA  newsm10 newsm10

# 159
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
      Сюрприз! Тук съм! Привет, дръзки красавици! Hug

                   

   
Цитат

Цвети Hug,Туба се е снимала и с екрания си брат! Laughing

Еркан Авджъ(Корхан) както и в Карадайъ ще яде бой! Laughing Как се изпречи с колата на пътя с/у Джесур и се кефеше! Laughing

BOMBA GIBI! BOM-BA  newsm10 newsm10



  Бомба си е сериалът! Браво!

    Приятели, всички сте супер! Целувки за всички!

    Тази вечер - толкова. Изчезвам, че съм затънала в тръстиката до уши.

    Чакам превода на епизода!  Peace

                Бъдете живи , здрави, дръзки и все така красиви! Лека!


   

# 160
  • Мнения: 588
Цитат

Цвети Hug,Туба се е снимала и с екрания си брат! Laughing

Еркан Авджъ(Корхан) както и в Карадайъ ще яде бой! Laughing Как се изпречи с колата на пътя с/у Джесур и се кефеше! Laughing

BOMBA GIBI! BOM-BA  newsm10 newsm10




Мерси за снимчицата, Цвети.  Hug

Съгласна съм, че доста бой ще яде...  няколко пъти по много...  smile3521 newsm47

# 161
  • Мнения: 4 527
Здравейте, момичета в тази вълнуваща вечер

Много ми хареса серията и най-вече Сю и Джес. Но и всички останали бяха  на ниво Peace
Благодаря на Лили  smile3525 за превода он лайн
Благодаря и на всички вас за коментарите, стоп-кадрите, гифчета  - Злати, Саби, Вичи, Фенче, Дива, Боби, Цвети, Диди Hug Hug Hug Hug Hug
 Angelistic  Hug добре дошла
Заложиха се основните ключови моменти, около които ще се въртят интригите в сериала. А видяхме и зараждането на чувствата в Сю и Джес
Сега с нетърпение чакам и превода на серията

Изглежда, че серията е била интересна и за голяма част от зрителите, съдейки от рейтинга. Дано и утре да покажат подобни резултати
Привет Hug
Тази вечер рейтинга в социалните и тв  мрежи:

Social & TV Ratings

20:00 - 20:15  
1.#CesurVeGüzel  5.09  
2.#VatanımSensin  4.89  
3.#UmudaKelepceVurulmaz  3.78  
4.#Yeter  3.63 5.#CesurYurek  2.99

20:15 - 20:30
 1.#CesurVeGüzel 7.85
 2.#VatanımSensin 5.29
3.#UmudaKelepceVurulmaz
4.18 4.#Yeter 3.70
5.#CesurYurek 3.01

20:30- 21:00
 1.#CesurVeGüzel 9.12
 2.#VatanımSensin 6.78
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.23
4.#Yeter 3.91
5.#CesurYurek 3.65

21:00- 21:15
1.#CesurVeGüzel 10.17
 2.#VatanımSensin 8.03
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.46
4.#Yeter 3.99
5.#CesurYurek 3.80

21:15- 21:30
1.#CesurVeGüzel 12.01
2.#VatanımSensin 7.99
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.69
4.#Yeter 3.85
5.#CesurYurek 3.76

21:30- 21:45
1.#CesurVeGüzel 14.22
2.#VatanımSensin 6.84
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.10
4.#Yeter 3.75
5.#CesurYurek 2.91

Дано се потвърди и утре!  Peace

Ринка Hug Благодаря ти.


Фрагмана ми хареса  newsm10


Партито на екипа по случай 1 еп е било супер с настроение на макс Peace

Това изглежда е след приключване на епизода

https://twitter.com/AlvinoEua/status/796799502069985280/video/1
ето го като гифче, но е без звук


Още една снимка от партито тази вечер Peace



И фрагмана за 2 еп показва динамика, както и усещане за ревност от страна на Сю, като видя, че Джес целува адвокатката си, взе че му затръшна врарата под носа Mr. Green




Лека нощ! smile3524

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 02:11 от kanti

# 162
  • Мнения: 6 220
Здравейте Hug
Хубава серия,много андреналин,дано продължи и занапред.
Добро утро, приятели! Simple Smile Simple Smile
Нека е изпъстрен с много слънчеви усмивки, преливаща от свежи мисли и пъстро настроение! И не забравяйте, че всичко зависи от вас самите!
Вълнуващ и цветен ден, от мен!

Момичета HugБлагодаря ви за всичко.

                       

Лека ревност загриза душата и.  Joy Joy Joy

   

Много стрели ще бъдат насочени срещу Сю-брат и ,снаха и,Бюлент и майка му,
 адвокатката на Джес,  лека полека всички ще си покажат рогцата.
Може би на мен ми се стори така,че снахата е замесена с този инцидент с коня и като ,че ли се подразни ,че са спасили СЮ.С превода нещата ще си дойдат на мястото.



На 11 ноември почитаме св. Мина - покровител на семейството!
Св. Мина закриля и жените, затова на този ден трябва да се помолим пред иконата на светеца за здраве на децата ни, за радост и благополучие на домовете ни.

Хубав ден,дами bouquet

# 163
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



След прекрасната ни вечер снощи, днес започваме празнично  Simple Smile

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  Hug

Скрит текст:

А за да ни е още по-празнично в денят с 4 единици  Wink - да не забравим и нашата рожденничка  Simple Smile

Честит Рожден Ден мила Надин  Hug много да си здрава и щастлива, и все така духовита, както винаги си била!  bouquet



И нашата цветарка търси рожденничката , но... тя май все още е по чукарите Родопски  Simple Smile Simple Smile



Цитат
Gecce публикуют, новости о вечеринке в честь премьеры нашего сериала..

Первую серию смотрели все вместе!!
Команда сериала, первую серию посмотрели за праздничным столом. После просмотра, все пожелали друг другу удачи.
Туба Бюйюкюстюн и Эжже Йоренч поделились фотографиями, с вечеринки. в соц сетях.

материал подготовлен, для https://vk.com/kivanctuba
http://www.gecce.com/fotogaleri-cesur-ve-guzel-ekibi-.. …



Цитат
Премьеру Джесур и Красавица, смотрели в онлайн в Аргентине.
@cesurveguzelll 👏👏👏excellent productionBeautiful both, visual pleasure

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 08:17 от Cveti67

# 164
  • Мнения: 45 541
Добро утро! Hug Hug Hug

Вече сме на линия след прекараната интересна вечер! Laughing



Надин Hug,честит рожден ден!
Бъди много здрава,щастлива и обичана от близки и приятели!Наздраве



Боби Hug,успя да се пласираш за новия сериал! Wink

Вичи HugЦвети Hug

Честито и на именниците днес! bouquet







Приятен ден,момичета! bouquet

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 08:36 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт