Кога най-рано украсявате за коледните празници?

  • 21 965
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 308
Аз съм коледофил и украсявам в началото на декември до края на януари...Ей така, да ми е цветно и весело Hug

# 106
  • Мнения: 13 236
Днес украсихме, остана само да сложим естествена елхичка на Бъдни вечер.

# 107
  • Мнения: 508
Естествена елхичка в саксия, или такава, убита? Simple Smile

# 108
  • Мнения: 55 018
Най-после днес сложих елхата. Crossing Arms
Без малко и да забравя. Mr. Green

# 109
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
Аз вчера украсих.

# 110
  • Мнения: 253
И ние вече украсихме. Толкова е хубаво и детето щастливо.

# 111
  • Мнения: 2 910
Уф бебето бута елхата и пада  ooooh! ooooh!

# 112
  • Мнения: 508
Сложете я някъде на високо.
Когато моите деца бяха малки, елхата стоеше на тоалетката в спалнята. Беше малка елхичка, но поставена така нависоко, пред огледалото и заобиколена от подаръци... Heart Eyes
Сега сме купили нова, която да стои в хола, но ми изглежда толкова мъничка така, сложена на пода Sad

# 113
  • Мнения: 2 910
Сега я сложихме на един шкаф. Допира тавана, но нищо.

# 114
  • Мнения: 253

Сега сме купили нова, която да стои в хола, но ми изглежда толкова мъничка така, сложена на пода Sad
У дома съм сложила празен кашон, бял чаршаф и елхата и така изглежда по-добре отколкото да е сложена направо на пода. Опитайте.

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 10:40 от Г. Костадинова

# 115
  • Мнения: 508
Костадинова, благодаря Peace  У дома имам много кашони и от пердетата доста остатъци, та да го замаскирам Simple Smile
А елхата ти е чудно хубава.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 932
Обикновено украсяваме някъде към края на ноември. Децата вече пораснаха и те се справят доста добре с украсата, на мен ми остава само да бутна нещо тук-там. Тази година се забавихме, че точно по това време си направихме една разходка няколко дни и не остана време. Аз също слагам елхата на нещо високо, обикновено използвам малка масичка. Две години подред правих и камина, по идея някъде от нета. Редя кашони под форма на камина, облепям с тапет с картинка на тухли и отгоре украсявам, закачам чорапи. Става много уютно, особено за апартаменти като нашия, в които вече дори и комин нямаме Simple Smile

# 117
  • Мнения: 475
Ако не се нанасяхме в ново жилище, вече да съм украсила. Crazy Така, че началото на декември. Heart Eyes

# 118
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
О,това с камина от кашони много ми допада като идея  Heart Eyes Ще си го запазя за другата година.

# 119
  • София
  • Мнения: 338
Сложете я някъде на високо.

Ние пък имаме едно пакостливо кученце, и понеже елхата ни е голяма и няма как да я вдигнем, я оградихме с ограда Laughing

Общи условия

Активация на акаунт