VIP Brother 2016 - тема 9

  • 311 438
  • 4 949
  •   1
Отговори
# 4 890
  • Мнения: 2 708
А кой ги кара да готвят? Чинии ли няма???  ooooh!.
Ама то всеки от свойта камбанария си гледа. Нямам против, за теб пък може и да е нормално това. Аз казах, че за мен не е нормално.

# 4 891
  • Мнения: X
Ох, добре, най-големият проблем са пластмасовите им чинии  hahaha
Хората се веселят и са много симпатични и това е поантата.
Емануела никога не е изглеждала, нито е заявявала, че е изтънчена домакиня. Е, и?

# 4 892
  • Мнения: 14 976
Ох, добре, най-големият проблем са пластмасовите им чинии  hahaha
Хората се веселят и са много симпатични и това е поантата.
Емануела никога не е изглеждала, нито е заявявала, че е изтънчена домакиня. Е, и?
А може и да е съвсем умишлено търсен ефект. Нали са "простаците" . Според мен е нарочно , липсва им хейтът.

# 4 893
  • Мнения: 4 821
Отбор попфолк Hug. Много са хубави всичките Heart Eyes

# 4 894
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 927
Жалко, че няма воловани за вкъщи Joy
Закачката щеше да е пълна и ако Емито беше сложила някаква престилка Mr. Green

# 4 895
  • Мнения: 4 204
Големи сладури.  Hug
Миглена беше в тв предаване до късно, явно в последния момент са се събрали, след като организацията за палачинките се е провалила.
Обичам да се събирам с хора, които са с мен заради компанията ми и не намират махна на дреболии. Със сигурност могат да спретнат прекрасна маса. Вижда се , че всичко е станало на бързо.

# 4 896
  • Мнения: 14 976
Аз и друго се запитах-дали онези всичките "приятели" , които и вътре в къщата , и навън , заявяваха ,че ще си останат приятели , са се събрали поне за по кафе някъде. Фалш и демагогия.
 1dating Браво на нашия отбор , радвам им се искрено !

# 4 897
  • Мнения: 7 195
Жалко, че няма воловани за вкъщи Joy
Закачката щеше да е пълна и ако Емито беше сложила някаква престилка Mr. Green

ИСЛ???

# 4 898
  • Мнения: 2 708
През целия формат съм подкрепяла Миглена, пратила съм смс, така че някой да ми говори за хейт е някак смешно. Преди всичко трябва сам да се уважаваш, а да се яде по този начин, когато определено няма обстоятелство, което да го налага, не показва наличие на такова себеуважение. Двойният стандарт и нежеланието да сте обективни си е точно Ваш избор. Коментирах посрещането на Емануела, там Миглена е гост. Няма нужда толкоз да подскачате пред очевиден, хайде най-безобидно да го нарека, мързел.
Това, че са се събрали, мен също ме радва. Както и усмивките на лицата.

# 4 899
  • София
  • Мнения: 15 495
А кой ги кара да готвят? Чинии ли няма???  ooooh!.
Ама то всеки от свойта камбанария си гледа. Нямам против, за теб пък може и да е нормално това. Аз казах, че за мен не е нормално.
И у нас не пресипвам в чинии поръчана храна.Нали за да не мия съдове и чинии съм я поръчала.

# 4 900
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 927
Жалко, че няма воловани за вкъщи Joy
Закачката щеше да е пълна и ако Емито беше сложила някаква престилка Mr. Green

ИСЛ???
Нееее, за купона трябва да е или имитация на марка, или нещо коренно различно. Може и такава като намек за упреците за стайлинга и професията на Емануела Laughing
Скрит текст:

# 4 901
  • Мнения: X
През целия формат съм подкрепяла Миглена, пратила съм смс, така че някой да ми говори за хейт е някак смешно. Преди всичко трябва сам да се уважаваш, а да се яде по този начин, когато определено няма обстоятелство, което да го налага, не показва наличие на такова себеуважение. Двойният стандарт и нежеланието да сте обективни си е точно Ваш избор. Коментирах посрещането на Емануела, там Миглена е гост. Няма нужда толкоз да подскачате пред очевиден, хайде най-безобидно да го нарека, мързел.
Това, че са се събрали, мен също ме радва. Както и усмивките на лицата.

Това е шега с интелектуалците, както се написа по-горе. Боби преднамерено държи кашкавал, всичко е наслагано набързо и небрежно. Не е мързел, личи си отвсякъде.

# 4 902
  • София
  • Мнения: 6 195
пахистахис, според мен е нарочно. Очевидно не са започнали да се хранят и са оставили нещата така за снимката. Липсва само сосът болонез.  Laughing

# 4 903
  • Мнения: 2 708
А кой ги кара да готвят? Чинии ли няма???  ooooh!.
Ама то всеки от свойта камбанария си гледа. Нямам против, за теб пък може и да е нормално това. Аз казах, че за мен не е нормално.
И у нас не пресипвам в чинии поръчана храна.Нали за да не мия съдове и чинии съм я поръчала.
АКо ще целия форум да се изреди да ми обяснява, че си яде така, кой от вестник, кой от пластмаса, кой от стиропор, няма да промените моето виждане по темата, особено пък да посрещаш и хора по този начин. Вие си яжте както си искате.
Аз пък си купувам готова храна, когато не искам да готвя, а чиниите ги мие машина. Wink.

milasara и vrabcho -приемам Вашия аргумент, звучи наистина логичен и точен.

# 4 904
  • Мнения: 7 195
пахистахис, успокой малко топката. До вчера бяха затворени, едва ли им е останало време да домакинстват и подреждат софри. В случая ме кефи това, че всички се забавляват, радват се, че са отново заедно и това е.

П.П.ГолЕм праз да ям в скъпи чинии скъпи ястия и да съм в компанията на хора, от които ми се драйфа.

Общи условия

Активация на акаунт