Жълти есенни листа сбъдват ни една мечта – мами 35+

  • 43 169
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Манди  bouquet Много хубава тема  Hug !

Лейди да си жива и здрава и да си носиш до термин най сладкото подаръче  Heart Eyes !

Патенце много много щастлив семеен живот ти пожелавам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes !

Шери какво ти е на колената ?

При нас си вали снежец  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13 941
Уф Ели, бързо да се оправяш  Hug добре, че майка ти е при вас.
Ида е сладурана, радвай се, че не стои като паметник  Grinning

# 17
  • Мнения: X
Ех, че хубава темааааааа!  Hug
Лейди,  bdbaloni hbday happy bd да си жива и здрава! Желая ти от сърце лека и позитивна бременност, увенчана със здраво и пухкаво бебче  Hug
Вземам си една розова чашка от батковците  Flutter

Танзу, благодаря ти за подкрепата  Hug

Шери и аз мисля, че със здравето компромиси не бива  Naughty

Ели, и аз съм имала такива пристъпи. Не мога да се сетя обаче от какво ми минаваше. Мисля, че от здрав сън и повече почивка.

Аз се вкиснах днес - никой не ми каза, че за ЖК доктора ми приема само в понеделник. Сега се оказа, че няма часове и ме записаха чак за края на месеца.   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Малко абсурдно ми се струва да коментирам изследвания правени преди месец и половина. И защо ще приема само в понеделник по ЖК??? Това си е дискриминация!  Crossing Arms

# 18
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Перу, замислих се какво ли ще стане ако ги съберем двете комуникативни хубостници...  Rolling Eyes

# 19
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ами не го мисли, а действайте.
Ракия има да се пие.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ами не го мисли, а действайте.
Ракия има да се пие.
Ох, аз бях казала на ММ, но сега след случилото се, може би е редно да поизчакаме да мине малко време...  Tired

# 21
  • Мнения: 5 037
Амини ,преди 4г направих гонартроза на едното коляно и бях пресукала колянни връзки.Тогава бях в гипсова шина 30 дин и после 20 дни рехабилитация.Доктора тогава ми забрани да съм повече от 50кг(а съм сега 65),да работя правя,да се пазя от топлото(а машината на работа цял ден грее в краката ми),да забременявам,да не вдигам повече от 2-3кг(на работа пачките с кожите са минимум по 25кг).Но....

Май е време да спечеля от тотото и да си стоя в къщи.

# 22
  • Мнения: 13 941
Шери, ако превърнеш хобито в работа може и да се получи  Hug

# 23
  • Мнения: 2 168
Благодаря за красивата тема, Манди  bouquet късмет на всички!!

Миме, благодаря Simple Smile в различни групи са, да, Т в градината, Х в ясла, една постройка, но не се виждат, не че питат един за друг.

Мистик, все забравям да ти кажа, че аз съм близо до Малмьо и ще се видим ако дойдеш напролет.

Тук е под нулата, голям студ и при нас прехвърча леко сняг. Днес на връщане ги взех с колелото и им стана май студено, в количката са мног топло опаковани и не се усеща.

# 24
  • Мнения: 8 529
Шери, ако си в такова състояние, минипно ТЕЛК.

# 25
  • Мнения: 2 472
Чудна нова тема си имаме! Браво на Манди! bouquet

Шери,  Hug  Знам колко са тежки  пачките с кожи, работила съм с тях и ти съчувствам! Вярно е, че не може да се избегне всичко това, което ти е казал доктора, но ти явно не трябва да работиш там, разбери го, защото си вредиш на здравето! Споменавала си и за лепилото също.  Не може ли сега покрай Коледа да сътвориш много неща от твоите на коледна тематика и да ги дадеш на консигнация или ти самата да наемеш нещо на някой базар и да си ги продаваш? А защо не и във Варна да опиташ, все пак е по-голям град и търговията върви по-добре там?  Дано да направиш правилен ход и да се опазиш здрава! bouquet Hug

Уанче, Мимче, значи при вас застудя, че и сняг вали. Ние се радваме все още на чудесно време, на слънчево и сравнително топло , + 15, +18.

Пате, честита сватба! Да сте все така влюбени един в друг! bouquet

Ели, и на теб да ти минава бързо! bouquet

# 26
  • Мнения: 316
Манди мн ми харесва новата тема. Нека се запиша и аз

# 27
  • София
  • Мнения: 6 302
Записвам се и аз в прекрасната тема на Манди, благодаря, миличка  Hug

Пате, честито, много безметежни дни заедно!  bouquet

Лейди, чула си най-хубавия звук  Heart Eyes Лека бременност до термин!

Илейн, дано по-бързо ти минава!

Шери, за другото не знам, но с коленните връзки шега не бива. Оперирана съм преди много години, сериозна операция беше, дълъг възстановителен период, сериозна атрофия на мускулите..... Мисли за себе си, моля те  Hug

Аз от днес съм на един курс и няма да имам много време за компютъра, но ще ви наглеждам все пак  Wink

# 28
  • Мнения: 3 406
Да се запиша и аз в прекрасната тема на Манди!  bouquet bouquet bouquet

Лейди, честит рожден ден мила!  bouquet bouquet bouquet Пожелавам ти да си здрава, спокойна и усмихната. И сбъдване на най съкровената ти мечта  Hug

Ели, да възстановиш равновесието в себе си  Hug

Шери, стискам палци неразположенията да отминават бързо. И скоро да си намериш по добра, по доходна и носеща ти удовлетворение работа  Hug

Аз тази вечер съм по добре. Прибрах се преди малко, но успях да свърша огромно количество работа днес. След стреса, разочарованието и обидата сякаш успях да се събера най накрая, успях да се концентрирам и да се мобилизирам. Изградих си стратегия за действие. Събрах голямо количество материали, нормативни актове, кореспонденция ... И се успокоих до известна степен. Каквото ще да става утре, поне съм сигурна в себе си и в работата си. 

# 29
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Танзу  Hug

Ели дано си по добре !

Зази приятен курс  Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт