Жълти есенни листа сбъдват ни една мечта – мами 35+

  • 43 183
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Манди,темата е супер  bouquet  Hug
Лейди,честит празник! Желая ти всичко,за което мечтаеш!  bouquet
Танзу,аз така и не разбрах какъв е точно твоя проблем,къде тоя лимфен възел,доста дълго страда заради него.
Шери,повярвай в себе си,и не се занимавай с работа,която ти носи толкова негативи  Naughty

# 31
  • Мнения: 2 473
Лейди, Честит Рожден Ден!  bouquet Забравих по-рано да те поздравя, затова сега със закъснение ти желая да си много щастлива и усмихната от факта, че ще ставаш мама! Бъди и много здрава! bouquet

# 32
  • Мнения: 3 758
Да се запиша и аз в темата на Слаънчевата Манди. Манди, аватарът ти е страхотен!
Благодаря ви още веднъж момичета за милите думи, прегръщам ви!
Шерифче и аз съм на мнение, че не трябва да си рискуваш здравето дори за най-добре платената работа. Дано ти се развие хобито като бизнес!

# 33
  • Мнения: 3 406
Добро утро девойки
Днес е Архангелов ден! Да са живи и здрави всички именници!

Пожелавам ви топъл ноемврийски вторник и много усмивки!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Добро утро!
Честит празник на всички именници bouquet

Пате,забравих да ти честитя-живи и здрави да сте и да се обичате дъъълги години! Peace

Мимче,дано да се уреди ММ и да го пратят в командировка.Въпреки,че няма да е лесно...аз надали ще дойда.Ама ми се иска...някой ден Thinking Благодаря за предложението Hug

# 35
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Честит Имен Ден на всички именници!

Шери, това което си преживяла с коленете е много сериозно  Shocked  Дано да свикне бързо малкия с яслата и да имаш много поръчки за красотите, които твориш  Praynig

Танзу, благодаря за кафето и дано се разреши проблема с недоволния клиент.

# 36
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честит празник на всички празнуващи !
Ние сме на път за курса по масаж да видим как ще е. Снежецът си вали и вали и е доста бяло и светло поне.
Ели как си?

# 37
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Добро утро Simple Smile

Уанче доста по - добре съм - благодаря  Hug Още ми се вие свят но доста по-слабо.

Танзу мерси за кафето Simple Smile

Аз имам двама именици днес - мама и малкият племенник Simple Smile да са ми живи и здрави.



# 38
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Честито на всички именници  Peace

Шери, ама то е лесно да се каже да си под 50кг., но как сатва това  ooooh! Само Амини е способна на такова геройство.

Пате, няма май снимки още.

Тук и днес е вече 20 градуса.

Вчера майсторите наредили плочките на пода на лятната кухня, но забравили, че ги искам на диагонал, сега стоят грозно, все едно е някаква мрежа. Сега отлепват и ще пренареждат.



# 39
  • Мнения: 2 497
Честит празник на всички именници bouquet
По вина на Дари ям картофено пюре в леглото - да се яви и да се засрами, че ме подведе smile3534

# 40
  • Мнения: 8 532
Айде сега аз виновна! Извинявай, ама аз готвя миш-маш. Това какво общо има с твоето картофено пюре и бременен мозък?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Айде сега аз виновна! Извинявай, ама аз готвя миш-маш. Това какво общо има с твоето картофено пюре и бременен мозък?
hahaha
Ай отвори и пак работа...

# 42
  • Мнения: 2 473
Хайде към картофеното пюре да ви почерпя, че съм именница днес.

Скрит текст:

Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 13 965
Честито на всички именнички в темата  Hug
Перу, не съм предполагала, че мога да сваля толкова кг  Shocked минус още едно кило съм.

# 44
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Тите да си жива и здрава и да изкарате чуден празник  bouquet !

Амини  Hug храни се, че съвсем ще се загубиш. Представям си колко си финна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт