ТРЪМП!

  • 341 809
  • 5 072
  •   1
Отговори
# 4 425
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
Събуждам се с новината, че тестът на Тръмп е положителен. На Мелания също.

# 4 426
  • София
  • Мнения: 27 218
Чисто конспиративно, това с положителния тест бе един много умен ход на щаба на Тръмп... Wink

# 4 427
  • Мнения: 6 166
Стига с този социализъм. А тоталитаризъм чрез Тръмп повече ли ти допада?

И аз не го вярвам че са наистина положителни и двамата.

# 4 428
  • Мнения: 18 250
Байдън е по-голямото зло, но ще изберят него. Това е човекът разпалил - по неговите собствени думи - войната в Босна. Освен това е ултрарадикал, а пък синът му е замесен в корупция и лобиране в Украйна. Тръмп като цяло се оттегли от Европейския регион, намирам това за добре. Европа трябва да бъде оставена сама на себе си.

Тръмп свърши доста неща в по отношение на икономиката, но грубия му изказ, пандемията срещу която той не взе мерки и расовите проблеми ще му вземат хляба.

# 4 429
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 796
Стига с този социализъм. А тоталитаризъм чрез Тръмп повече ли ти допада?
Като американски гражданин да, повече ми допада. Тоталитаризъм не съм видяла за толкова години в САЩ.

# 4 430
  • Мнения: X
Странно е, че в  тези сложни времена , за управлението на най-силната държава в света , се борят двама старци . Байдън , ако спечели , ще прехвърли 80 по време на мандата си , а другият ще стане на 79 към края. Толкова стар човек досега не е управлявал САЩ и глобалното развитие.
 Тръмп ще затвърди правилото, че не се преизбира американски президент, който не е разпалил война. Последният такъв случай беше Джими Картър през 1980 г. ,който не знам как беше стигнал до там с пацифизма си.

# 4 431
  • Мнения: 2 280
Чисто конспиративно, това с положителния тест бе един много умен ход на щаба на Тръмп... Wink
A защо?

# 4 432
  • Мнения: 6 166
Не съм сигурна, че няма да го преизберат та дори и с изхвърляне на писма с гласуване по пощата.

За 4 години нищо не е свършил.

Единствено с Китай започна икономическа война и Помпейо ходи да лобира навсякъде да се бойкотира фабриката на света, но това така или иначе Австралия и Индия го инициираха преди щатите.

# 4 433
  • София
  • Мнения: 27 218
Е, ще бъде един от народа. И той повален от короната. Такива стават по-симпатични. Ще го пребори естествено, ще вдъхне кураж на нацията. Повечето американци много лесно се манипулират. Всяка реклама е добра. Определено дебата бе разочароващ и за двамата, но макар и Байдън да не го спечели, то Тръмп го загуби. Той трябваше да се представи по-убедително там. И предвид пандемията и БЛМ, няма много опции за действия, които да променят нещо. Близки са нещата, но към днешна дата губи.

Последна редакция: пт, 02 окт 2020, 21:46 от Diavolo

# 4 434
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 796
те го харесват американците, няма нужда от вируси

# 4 435
  • Мнения: 2 280
Харесват го само средните щати.

# 4 436
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 796
Щом казваш.

# 4 437
  • Мнения: X
Харесват го само средните щати.
  Другите не смеят да си кажат. Тръмп не е  за харесване , но другият либерален ултрас си е плашещ за мира и нормалността на света. Плашещо е , че точно такива са кандидат-президентите на Америка.

# 4 438
  • Мнения: 14 491
Аз също се чудя няма ли 50 годишни мъже в американската политика? Или всичко се свежда до икономически обвързаности?

Преди 4 години гледах един обикновен американец като коментира - е, от 300 милиона точно това ли са хората, подходящи за президент?
Та и сега така.

# 4 439
  • Мнения: 6 166
Уорън като се отказа каза нещо много важно: Преди да започна кампания ми казаха, че има място само за един умерен демократ и това място е определено за Джо Байдън".

Не че няма други кандидати, но системата не ги допуска нагоре. Пит Будаджедж беше според мен перфектен за президент, обаче не го допуснаха.

Не си запаметих един туит да го постна тук, но към 20ти Септември някой бе написал, ще Тръмп ще се направи на болен през Октомври (точно преди изборите в Ноември) за да доминира новините. В този туит се твърди, че след 14 дни ще обяви, че е оздравял с дехидрихлорокин така че всички които умряха от следването на съвета му да бъдат дискредитирани.

Общи условия

Активация на акаунт