Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 93 336
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 598
Девойки,апелирам,за да не разводняваме  излишно темата,нека похвалите и размените да започнат,като се получат стоките.Да не урочасаме нероден Петко  Mr. Green
Благодаря!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Черния петък ряпа да яде Mr. Green
Сега ако излезе и линк с евтини дрехи и обувки Blush
м дааа...много хубаво ще е! Laughing

Мерси за темата!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз си харесах ютията на Ровента, ама не се престраших, ако някой не си иска неговата, моля да ми пише.

# 18
  • Мнения: 3 137
Не че не го поръчах, ама да попитам този робот
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 061RLOWY&fc=1
Става ли?
И аз го бях поръчала, но го канселирах. Гледах разни ревюта и не открих да прави нищо смислено, освен да реже картофи на чипс. Огромен тукмак, които кълца на стърготини разни зарзавати. Има и миксер функция, но с една бъркалка.

Аз се надявам някой да ми метне една електрическа метла - мога да разменя  с нещо друго.

Сякаш вече ми се иска да ни откажат поръчките, иначе тази лудост няма да има край. Години наред сигурно ще се тюхкаме "що не си го взех тогава онова нещо" и поне една година ще разменяме разните му уреди. Свръхдоза за шопингманиаци ...

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 23:02 от GG_BG

# 19
  • София
  • Мнения: 2 401
Благодаря за новата тема  bouquet

Пожелавам на всички да си получат придобивките от тази феноменална кампания  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 847
 Mr. Green тоя тутмак аз го поръчах на мама и още един на приятелка!Реже зеле ,моркови,картофи,тикви...... е зарзавати да  HugАз имам на бош и много си го позвам ,ама зависи кой колко и какво готви ,ако въобще готви  newsm78 Сестра ми готви за два човека 4 картофа ,аз готвя за 6 човека в една неделя за цяла седмица  #Crazy. Предполагам ,ко дай боже дойде всичко ,че ще се напълни продавалника ?!Дано е на разумни цени  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 339
Ще сме по-щастливи ако получим това, което сме поръчали. Не може да имаме всичко. Но ако окажат поръчките - ще сме много .... разочаровани. Остава да чакаме и да дебнем за други такива намаления.
Благодарности за споделения линк.

# 22
  • Мнения: 3 727
Много се  се чудя на тази парогладачка дали да я оставя
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B006WFY4H2
Някой ползвал ли е такова нещо,струва ли си да ти заема място?
Тръгнах да я канселирам,после се отказах..много се двоумя
тази Rowenta Centro De Planchado IS6200  не знам защо линка отваря началната страница. Голямата,която е на стойка и със закачалка.

# 23
  • Мнения: 4 032
Бях спряла да следя темата и сега като виждам коментарите в тази, май съм пропуснала бая. Нищо спестих някой лев, сега ще чакам черния петък.

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Доста неща съм заредила за подаръци,дано всичко дойде  Peace

# 25
  • Мнения: 3 020
Надявам се да си получим поръчаното. Simple Smile
Късно, но успях да се включа за някои неща.

# 26
# 27
  • Мнения: 4 841
Как ви уведомяват за поръчате като пристигнат? В смисъл ако е куриер звъни ли предварително по телефона?  От пощата предполагам идва известие?

# 28
  • София
  • Мнения: 638
Много се  се чудя на тази парогладачка дали да я оставя
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B006WFY4H2
Някой ползвал ли е такова нещо,струва ли си да ти заема място?
Тръгнах да я канселирам,после се отказах..много се двоумя
тази Rowenta Centro De Planchado IS6200  не знам защо линка отваря началната страница. Голямата,която е на стойка и със закачалка.
Не знам дали си струва. Аз я поръчах, защото отдавна търся такава. Отзивите са доста добри, въпреки, че според някои,не замества съвсем стандартната ютия. Аз се каних на по- новият и по - голям модел с платно (според отзивите мнооого добър), но реших да взема този, заради цената, пък ще видим Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз все пак се надявам нещо да пристигне.Миналата година на Бергхоф всичко пристигна

Общи условия

Активация на акаунт