Есен е цветна, красива, септемврийче навън не се спира - тема 10

  • 61 847
  • 696
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 453
Ние сме в болница след температурен гърч и диагноза чревна вирусна инфекция. Т+П+Р, а вече и сополи.тцтц
Румка, оправяйте се бързо! Praynig
С кое дете си в болница?

# 616
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ние сме в болница след температурен гърч и диагноза чревна вирусна инфекция. Т+П+Р, а вече и сополи.тцтц
Ужас! Бързо да се оправяте  Hug

# 617
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Бързо оздравяване на детенцето,Руми Hug

# 618
  • София
  • Мнения: 1 540
Ужас, бързо да се оправяте, Румка.

И ние сме болни (децата), но само кашлица и сополи. Каката вдигна температура тази нощ, но с нурофен я свали. Пак май някакви вируси върлуват Sad

# 619
  • София
  • Мнения: 1 811
Бързо да се оправяте. Ние пък сме с варицела, добре че каката я е карала. Откъде я хвана, незнам. Около нас няма болен, в яслата също не е имало карантина. Освен някой да не е съобщил.

# 620
  • Мнения: 5 259
Варицелата е заразна много преди да се появят симптоми, така че човекът може просто да не е знаел. Напълно е възможно да се е заразил от непознат, срещнат еднократно. В момента има бум на варицела.


Ние сме в болница след температурен гърч и диагноза чревна вирусна инфекция. Т+П+Р, а вече и сополи.тцтц


Ох, Румка! Бързо оправяне!  Praynig Това с температурният гърч е много страшно  Confused

# 621
  • Варна
  • Мнения: 457
Румка, аз до колкото си спомням ти беше казала, че си имунизирала с Ротарикс, а сега детето е с чревен вирус, аз и от други места чух, че тези ваксини са ала бала. Бързо оздравяване
Ние пък се побъркваме с тези кучешки зъби, от няколко дни не спи и не яде както трябва, спи повърхностно и постоянно се буди с рев и е кисел
Честит празник на имениците

# 622
  • Мнения: 495
Румка, бързо оздравяване на детенце! Скоро да сте вкъщи и да си лудувате здравички на воля!

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Бързо ознравяване, Румка. Много неприятно Sad

И аз съм болна - днес не мога да стана от леглото. В това хубаво време навън аз лежа в къщи и се лекувам. ММ и Вики се разхождат. Той изцяло пое грижите по нея тези два дни, малко нанагоре му идва Simple Smile) Дано не "успея" да я заразя, макар че сополите вече й текнаха  ooooh! 😕

Честит празник на именниците!!!  bouquet

# 624
  • Мнения: 9 912
Румка, аз до колкото си спомням ти беше казала, че си имунизирала с Ротарикс, а сега детето е с чревен вирус, аз и от други места чух, че тези ваксини са ала бала. Бързо оздравяване
Ние пък се побъркваме с тези кучешки зъби, от няколко дни не спи и не яде както трябва, спи повърхностно и постоянно се буди с рев и е кисел
Честит празник на имениците
Здравей, аз мисля, че от ваксината има полза-кара го леко. Тук отделението е пълно, някои деца са тук повече от 10 дена. И средния батко болен от същото, но у дома. Действително върлува нещо и е гадно. Дали ще оздравеем за Великден?

# 625
  • Мнения: 5 259
Със сигурност  bouquet Бързо да ви изписват, че яйца имате да боядисвате  Hug

# 626
  • Мнения: 9 912
Дано ни изпишат днес-не мога повече. Някой все реве, крещи, една жена почина. Ще изперкам...моят е ОК, сега се сдоби с много мощен сопол -но тук няма нищо, дори абокати и лепенки ни караха да си купим. И инжекции.

Искам у дома...брех..

# 627
  • Мнения: 1 453
Леле, Румка.....бързо да ви изписват. И аз два пъти вече бях в болница с малчо и съм потресена от условията!! И това ми били детски отделения! А пък това, което казваш, че сте си купували всичко, вече нямам думи! България скоро ще удари дъното!
За какво излиза, че ги плащаме тези осигуровки - за мръсното легло, на което спите ли?!?! Ужас! Стискам ви палци още днес да сте си вкъщи! Praynig

# 628
  • София
  • Мнения: 1 811
И ние бяхме в болница преди три седмици - в ИСУЛ, че малкия глътна стотинка, която заседна в хранопровода. Условията бяха прилични, но пак нямах търпение да се приберем. Друго си е в къщи, макар и с болно дете.

# 629
  • София
  • Мнения: 1 540
Румка, дано да са ви изписали. Болниците са ужасни, дано на никого не се налага престой там  Hug

Биби, това със гълтането на малък предмет ми е от най-големите кошмари. Бяха ми разказвали преди за детенце, глътнало монета от 50 стотинки  Shocked Те заседнали в стомахчето в най-ниската част и не можели да преминат надолу и се наложило да ги вадят оперативно. Направо изстръпвам като си помисля.

Общи условия

Активация на акаунт