Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 087 301
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 28 845
  • Мнения: 10 073
Мартин Зелнер пред правосъдното министерство за Австрия:

Скрит текст:
"Това тук стана централа на неправдата. През 2016 беше взето решение за по-строг параграф за "нахъсването", както и параграфа за основаване на криминална организация. Де факто, с това патриотичният активизъм в Австрия беше криминализиран. През 2016 имаше 672 процеса за "нахъсване" (някой ако има по-точен превод на Verhetzung, да каже. Да речем пропаганда по патриотични подбуди). 876 бяха процесите през 2017. Какво, според прокурорите е "нахъсване" - например думите "ислямизацията убива" или "сега трябва да говорим. Защо не говорихме тогава, когато дойде бежанският хаос? Със сигурност няма да дам гласа си за тази предателка на народа, която ни вкара масово убийци и изнасилвачи". За последните думи един пенсионер лежа 3 месеца в затвора. Неговите думи след процеса - "всички новопристигнали в тази страна могат да говорят лошо за мен, само аз не мога. Няма вече свобода на словото, демокрацията е мъртва". Това е самоедин от стотиците случаи, които биват накарани да млъкнат в тази сграда, от това правосъдие"

Процесът срещу нашето движение беше огромен. Тебешири, спрейове, ваденки, смешни, мирни актове на съпротива, бяха криминализирани. След обявяването ни за невинни един каза - ако нямаме достатъчно закони да ги осъдим, трябва да си измислим нови (превод по смисъл).

Това, което правосъдното министерство в последните години постигна е, ние патриотите, да се чувстваме с всеки ден все по-несигурни. Те превърнаха критиката на ислямизирането в риск. В опасна зона, където всеки, който навлезе, може да влезе в затвора.

Това, което те НЕ направиха:

Например опитът за убийство на един от нашето движение, чийто череп беше разбит с камък - процесът беше прекратен. Те пуснаха на свобода заподозрени в тероризъм по време на нашия процес в Грац, защото НЯМАХА ДОСТАТЪЧНО КАПАЦИТЕТ. Те не екстрадираха изнасилвачи - например бруталния случай с масовото изнасилване на УЧИТЕЛКА от 8 иракчани - неекстрадируеми. Не екстрадираха (изброяват се имена на изнасилвачи и убийци). Това, което също не направиха беше да защитят границата на правовата държава. Стотиците призиви за трафикантство, активните трафиканти, които всекидневно караха нелегални в страната, които вършат ужасни престъпления - не бяха преследвани.

В последните години те бяха заето с това да завлекат австрийците пред съда, които се ядосаха и възмутиха на тази неправда!

Това, което също не направиха - те не предотвратиха ислямизацията, те не протестираха, нищо юридическо не предприеха, за да се предотвратят 11-те убийства от мигранти. Това правосъдие се превърна в инструмент на масовата миграция и ограничаването на свободата на мнение. Тук се зачита правото на ЕС, а не националното право. Изгасиха обществената дискусия и защитиха импортирането на изнасилвачи и убийци.

Разказват ми за местни, които слагат забрадки на жените и дъщерите си, като минават през определени места. Ако аз самият нямах годеница , бих го сметнал за шега. Колко от изнасилените и убити момичета бяха вярващи мюсюлманки, със забрадка? Никоя от тях. Тези убийци имат респект към забрадените. И скоро в определени ерии това ще бъде единствената гаранция за сигурност - да не бъдат закачани, да не бъдат нападнати, или изнасилени и убити - да сложат забрадка.

Ние трябваше да сме под закрилата на правовата държава, но тази правова държава вече не ни защитава, напротив - забива ни нож в гърба.

Последното, което направиха беше да предотвратят затварянето на джамия на ислямисти, защото било против закона.

Въпросът е защо още е така? Мнозинството в Австрия не иска това. Мнозинството в Австрия би искало тези убийци и изнасилвачи да бъдат екстрадирани. Обаче ни се обяснява, че не става, защото трябва да се спазват насоките на ЕС. Ето затова, въпреки че имаме едно много добро правителство, което иска да се бори с това, все още сме на това положение. Съдъебната система блокира правовата държава. Те възпрепятстват да се говори открито за мултикулти и ислямизацияи те възпрепятстват екстрадирането на опасни хора, за да можем да защитим живота си.

Ние искаме от политиците защита на живота ни, защита на идентичността ни, срещу подмяна на народа и нелегалната масова миграция и искаме защита на свободното слово - за абсолютно всички!

Ние сме тук в името на жертвите на правосъдието, които още щяха да са живи, ако правосъдието си беше свършило работата. Ако бяха екстрадирали опасните хора, сместо да се занимават със стикери и тебешири.
от линка:
Цитат
Процесът срещу нашето движение беше огромен. Тебешири, спрейове, ваденки, смешни, мирни актове на съпротива, бяха криминализирани. След обявяването ни за невинни един каза - ако нямаме достатъчно закони да ги осъдим, трябва да си измислим нови (превод по смисъл).
Малко им се виждат законите против истината, та ще мислят за още.
**************************************************************************

Може и като руска пропаганда да се охарактеризира, но си спомням подобна информация още
от първата тема.
Ето как немската полиция „препипва“ докладите за да прикрие престъпленията на мигрантите
Полицейският служител искрено е заявил пред журналиста, че „Няма лъжа, нищо не се прикрива, но има неща, които са изпускани… Има заповеди да прилагаме пълна свобода на интерпретирането за да се запази гражданския мир“.

„Няма писмена инструкция да се фалшифицира статистиката. Има определени термини, например убийствата на честта или сексуални нападения, които – ако е възможно – не трябва да се появяват в докладите. В случай, че тези термини се появят в полицейските доклади, от това, което аз разбрах, полицейският началник ще напише забележка върху доклада, която гласи „Моля, прегледайте това““.


и се пише наново например "сексуално престъпление" се заменя с "престъпление" без подробни обяснения.
От Тук

# 28 846
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Все повече млади хора се чувстват не на място в средата, която живеят, потиснати и депресирани от ситуацията. Много ученици проявяват смелост в социалните мрежи, блогове, влогове и т.н. През техните очи нещата са още по-зле, милите деца...

Ето например този ученик е публикувал плакатите от неговото училище, което се опитва да прекърши от рано усещането на децата за правилно и грешно. Училищата иначе би трябвало да са политически неутрални.



"Скъпи ученички, скъпи ученици,
Този район е свободен от мобинг! Тук не тормозим вербално! Расистки, антисемитски и сексистки изказвания срещу другите нямат място тук!!!
Приемам го лично"

Мда, а за мобингът в обратна посока, точно от "другите" - нищо. Той не е проблем на ръководството. Нищо, че в 99% идва точно от" другите ".


Реклама на При Азил :

" Расизмър води до грешни възприятия и причинява некомпетентност"
" Расизмът води до загуба на съчувствието ви"
"Расизмът подлага на опасност духовното и емоционално развитие на децата ви"
"Расизмът създава смъртоносно поведение"
"Расизмът причинява на вас и околните огромни щети "

Каква изкривена действителност. Но ако заменим расизма с либерализъм или ислямизъм, би било вярно...


Ок е да бъдеш гей.
Не съм гей, обаче ми се ще да бях, само за да дразня хомофобите.


Това няма да го превеждам.

# 28 847
  • Мнения: 60
Това изглежда като някаква пропагандна форма на вече поовехтялата "labeling theory".Само че тук систематично лепиш скандални "етикети" (расист, хомофоб, etc) на хора, които не проявяват такива нагласи в действителност, с цел да маркираш девиантно поведение от наложената норма. Така създаваш чувство на вина и страх от потенциален социален остракизъм... Времената се менят, но баналните похвати си остават Bowtie

# 28 848
  • Мнения: 15 960
Аз пък мисля, че  либерастията сама ще се погуби, защото вече съвсем прекалиха. Гледайте сега докъде са стигнали вечните "жертви на расизъм и хомофобия":
https://www.dnes.bg/mish-mash/2019/02/22/ot-glupav-po-glupav-dju … a-si-poboi.402733

Ей така един по един ще ги изобличават и наивните им симпатизанти ще разберат в какво са ги лъгали години наред. Всичките им фейкс нюз ще дадат фира.

# 28 849
  • Мнения: X
Ето как немската полиция „препипва“ докладите за да прикрие престъпленията на мигрантите
Полицейският служител искрено е заявил пред журналиста, че „Няма лъжа, нищо не се прикрива, но има неща, които са изпускани… Има заповеди да прилагаме пълна свобода на интерпретирането за да се запази гражданския мир“.

„Няма писмена инструкция да се фалшифицира статистиката. Има определени термини, например убийствата на честта или сексуални нападения, които – ако е възможно – не трябва да се появяват в докладите. В случай, че тези термини се появят в полицейските доклади, от това, което аз разбрах, полицейският началник ще напише забележка върху доклада, която гласи „Моля, прегледайте това““.


Код 291

" Код 291 " е код, който шведската полиция започна да използва през 2015 година, за да скрие полицейските случаи, свързани с новопристигнали мигранти в Швеция. След като едно престъпление е регистрирано в полицията с код 291, това престъпление трябва да се пази в тайна от медиите и обществеността.

Според изтекла вътрешна информация от полицията,  на 26 октомври 2015 г. шведската полиция е въвела специален код 291, с който обозначават случаите, в които заподозряният е мигрант или бежанец.  Под код "291" полицията прикрива разследвания за насилие, сексуални нападения, заплахи и други престъпления, които са свързани с бежанци и мигранти, пише Dagens Nyheter.

"Нищо не трябва да се публикува в медиите ", казва вътрешната директива, до която медията Dagens Nyheter се е добрала чрез свои източници. Решението за секретност е взето от полицейския комисар Хокан Нилсон.

Разкриването на подхода на шведската полиция и кода 291 дойде скоро след като медията Dagens Nyheter разкри, че полицията не е съобщила на обществеността за сексуалните посегателства срещу момичета на младежкия музикален фестивал "We are Stockholm" през 2014 и 2015 г.

През следваща 2016 година, когато въпросният музикален фестивал се проведе за пореден път, полицията все пак реши да информира обществеността, че и тази година е получила десетки сигнали за сексуални посегателства. Жертвите на предполагаемите нападения са момичета и млади жени. Те описват нападателите си като "17-18-годишни момчета, които не са от шведски произход, вероятно бежанци".

Млади момичета твърдят, че чужденци са упражнили насилие върху тях. Поне 35 момичета на възраст между 12 и 17 години са били опипвани от непознати момчета. Това се е случило многократно, въпреки ясните сигнали от страна на жертвите, че е нежелано. При опита да се защитят, момичетата били обиждани.

Органите на реда коментират, че извършителите са "млади мъже - чужденци". Арестувани са две момчета, които живеят в близкия център за предоставяне на убежище на непридружени "деца" бежанци. Останалите се издирват.

https://www.svd.se/polisen-hemlighaller-fakta-om-flyktingarbete


# 28 850
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Хубавото е, че има будни деца. Самият автор на поста го нарича "ляворадикална пропаганда". Отдолу се включиха много други ученици, разказвайки как е при тях, например за джендърмеризма. Водят дискусии с опоненти на много високо ниво, пишат по-правилно от горния ръкопис - някои родители са свършили добра работа.

Лошото е, че в ученическа възраст последното, което трябва да ги интересува, е политиката... А най-лошото, че системата може би и тях ще прекърши.

Нина, като каза фейк нюз, наскоро разобличиха нашата приятелка Клаудия Рот точно в това - тотално грешни, преувеличени числа и откровени лъжи в пропагандата й.

Обаче - на кой му пука - машината си работи с пълна пара.

# 28 851
  • Мнения: X
Аз пък мисля, че  либерастията сама ще се погуби, защото вече съвсем прекалиха. Гледайте сега докъде са стигнали вечните "жертви на расизъм и хомофобия":
https://www.dnes.bg/mish-mash/2019/02/22/ot-glupav-po-glupav-dju … a-si-poboi.402733

Ей така един по един ще ги изобличават и наивните им симпатизанти ще разберат в какво са ги лъгали години наред. Всичките им фейкс нюз ще дадат фира.

Ох, искрено се посмях, благодаря Нина*!

В Twitter Доналд Тръмп Джуниър написа: "Виждам, че повечето от вас сте изтрили постовете си „справедливост за Джуси“. Не искате ли вече справедливост за него?“ Joy

# 28 852
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


В Twitter Доналд Тръмп Джуниър написа: "Виждам, че повечето от вас сте изтрили постовете си „справедливост за Джуси“. Не искате ли вече справедливост за него? Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 28 853
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Венета - подстрекаване, точно така - благодаря. Макар че се отнася по-скоро за създаване на мнение, отколкото подтикване към действия. Така че и "насъскване" е вярно. Сетих се и за думата, която търсих относно съседът с камилите - тормоз беше Grinning

Този, дето платил да го пребият напомня на онази изнасилена лява, дето докладвала в полицията, че били германци... Индоктринацията е по-силна от всичко.

А за новата песен на най-бездарните "рапъри" Fettes Brot чухте ли? Имам предвид новият хор на правителството. Казва се "Отклоняваш се на дясно"... Ми не, вие се откланяте на ляво, вместо просто да правите музика...Rolling Eyes Повдига ми се от всички вече...аман...

# 28 854
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Нина, имаше едно видео на Martin Sellner по този въпрос, но на мен ми дойде в повече, това че тук някои пишещи в темата и уж против преселението, а така лесно оправдаха деянието на кандидат жениха с камилите и затова не писах повече.
**************************

OnDiNe_, те нарочно използват такива силни и несъответстващи на истината думи. Целта е да повярваме, че те ни подстрекават, насъскват, подтикват към негативни действия. Нима когато се възмущаваме от ненаказаните изнасилвачи, убийци и от ред други престъпления извършени от мигрантите сме нацисти, расисти и ксенофоби, но те така ни наричат, за да имаме страх и да си мълчим.
********************

Дива свиня атакува джамия и напада мюсюлманите

Скрит текст:
Статията ме развесели и се посмях от сърце. Интересно ми беше да чета, какви изрази използват германците, за да опишат престъпницата дива свиня. Те я описват като агресивна дива свиня, която нахлула в джамията и създала суматоха. Първо нахлула в двора и после галопирайки навлязла в сградата, точно когато няколко вярващи изричали стихове от задължителната вечерна молитва.
Имам Ungku Ahmad Hazwan Ungku Kamarudin казва, че дивата свиня целенасочено е атакувала посетителите и децата в джамията при което един човек е получил наранявания на врата.
Докато някои избягали, други се опитвали да изгонят дивата свиня от джамията и накрая един вярващ я застрелял.
Счита се, че 2/3 от божия дом бил напълно омърсен, осквернен.
След което под зоркото наблюдение на двама имами джамията била почистена и после отново осветена.
Представям си ако това не се беше случило в Малайзия, а тук в Европа, какви глупости още щяха да напишат. Но аз пък се питам, къде са защитниците на животните, къде са зелените да защитят бедното животно!? То откъде да знае, че не му е позволено да влиза в джамия! Как така жестоко ще го застрелят???
https://www.unsertirol24.com/2018/03/08/wildschwein-stuermt-mosc … GCyU4Kz8m-3Ewnw9s

Някой да има каже нещо по въпроса???  Wink Grinning

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 20:59 от Venetta

# 28 855
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Е, как без патлак на молитва? Joy

# 28 856
  • Мнения: 10 073
Ха, ето ги. Пак като две капки вода Joy
Скрит текст:

Спомням си за една група мигранти в Швеция, които не искаха да обитават къщички в парк-резерват
заради дивите свине.
Е, с тях се оправдаха, де. И елените ги плашели с рогата си.
Свикнали са на камили хората. Wink

*************************************
PURE, не е ли излязла информация колко на брой са полицейските случаи с код 291, поне за една от последните години?
Любопитно ми е.

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 21:46 от delpel

# 28 857
  • Мнения: X
PURE, не е ли излязла информация колко на брой са полицейските случаи с код 291, поне за една от последните години?
Любопитно ми е.

Не знам дали има информация колко на брой са тези случаи, но щом излезе информацията за този код 291, алтернативните шведски медии (да не се бъркат с българските блитц, пик и тем подобни, защото аналогията е неуместна), чрез свои канали в полицията, прокуратурата и съда успяват да се сдобият с информация за криминалните случаи и да пишат за тях. Винаги в тези статии се посочват и документи от полицейското разследване, снимка и име на извършителя, откъде е довтасал и кога, с какъв статут е, решение на съда и т.н. Подобна информация не може да се намери в мейнстрийм медиите. Пак пишат за случаите, но завоалирано и без да споменават етнос, гражданство и други подробности.

Аз досега от тези алтернативни медии не съм прочела нито един фейк нюз. В шведския форум също никой (дори батик-вещиците) не оспорва достоверността на тяхната информация.

ВСИЧКО трябва да бъде заметено под килима!

Шефът на националната полиция Дан Елиасън затъмнява всички престъпления, свързани с имигрантите под новия "код 291", където цялата информация за тези престъпления не трябва да се съобщава на шведските мейнстрийм медии. Затова ние от Шведските демократи сме наистина щастливи, че днес имаме много нови алтернативни медии, в които можете да прочетете за тези криминални събития и да формирате свое собствено мнение за състоянието на демокрацията в Швеция! Карикатурата е от карикатуриста Ян-Ерик Андер и неговия подпис "JEANDER" .

# 28 858
  • Мнения: 10 073
Никой не се наема да си прибира цъкащите бомби.
Предложение на австрийския вътрешен министър с интересен коментар за последствията от това
мероприятие.
Австрия предлага да се създаде специален трибунал за джихадисти в Близкия изток
https://www.24chasa.bg/novini/article/7314054

# 28 859
  • Мнения: 4 386
Никой не се наема да си прибира цъкащите бомби.
Предложение на австрийския вътрешен министър с интересен коментар за последствията от това
мероприятие.
Австрия предлага да се създаде специален трибунал за джихадисти в Близкия изток
https://www.24chasa.bg/novini/article/7314054

Експресен съд, на който да се осъдят и да си излежават присъдите там, където са? Съгласна. Тръмп в този случай греши. Нито на Европа, нито на САЩ им трябват още терористи.

Общи условия

Активация на акаунт