Нашите кухни - 66

  • 110 818
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 304
Спрях се на мивките на Фат. Като цена са ми ок. Някой който има може ли да сподели мнение или ако е чул нещо за тях?

# 31
  • Мнения: 2 208
Записвам се , ще правя кухня Peace

# 32
  • Раковски
  • Мнения: 2 168
Спрях се на мивките на Фат. Като цена са ми ок. Някой който има може ли да сподели мнение или ако е чул нещо за тях?

Ако е полимермраморна я смени с гранитна.

# 33
  • Мнения: 9 646
Здравейте, може ли някой да ми каже какво е минималното разстояние между шкафове и остров (или два реда шкафове). Благодаря!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 360
Спрях се на мивките на Фат. Като цена са ми ок. Някой който има може ли да сподели мнение или ако е чул нещо за тях?

Ако е полимермраморна я смени с гранитна.
Бихте ли обяснили защо?

# 35
  • Мнения: 1 010
moonriver, В първият пост има стандартни отстояния за мебелите в кухнята
Скрит текст:
Предполагам, минималното е ширината на една вратичка или дължината на вратата на съдомиялната  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 646
moonriver, В първият пост има стандартни отстояния за мебелите в кухнята
Скрит текст:
Предполагам, минималното е ширината на една вратичка или дължината на вратата на съдомиялната  Simple Smile

Благодаря! Само че аз търся минимумът, тъй като 1,22 не мога да си позволя за съжаление. Дам, това с врата за съдомиялната е логично, предполагам тогава, че около 90 см трябват. Исках да разбера горе-долу на какво разстояние, което е по-малко от препоръчаното, човек може да се чувства що годе комфортно, а не притиснат..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 6 870
Ами зависи от много неща. Колко човека обикновено се 'мотат' в кухнята. Какви, има разлика между 50-60 и  100 кг човек, Какви вратички като големина се отварят и т.н. . При мен ще са 80см между два реда долни шкафове и ще съм на ръба.  Wink

# 38
  • Мнения: 2 708
И при мен ще са около 90 см в някои ъгли  Peace.
И все пак си зависи и какви са обиколките на хората, които ще щъкат из кухнята. Прекрасна е картинката на Alcarin, не я бях видяла до сега, вече е прибрана на сигурно място  Wink
Там си пише 122 за комфортно отстояние, ние с нашите ограничения, дето искаме в една стая да поберем и дневна и кухня и трапезария...а те хората на помещение със същите размери му викат килер, но какво да се прави Simple Smile, кой 80, кой 90 см, важното е с кеф да си готвиш и да не се ядосваш много, че нямаш 122 см.

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 22:30 от пахистахис

# 39
  • Мнения: 9 646
Хах, ами обиколките са стандартни, но дали ще останат такива няма гаранция  Laughing вратичките ги смятам 60 см. А и като цяло няма опашка от желаещи да прави нещо в кухнята. Благодаря за препоръките! Дано да не се заклещваме все пак  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 010
Само да уточня, че снимката е от заглавния пост на Жолинар. Peace

Скрит текст:








Източник: maistorplus.com
И аз ще правя два реда с минимално разстояние - 80/90 см. Дано може да се свикне, че при мен няма начин за преразпределение.

# 41
  • Мнения: 2 708
Ми да бях го прочела  ooooh!. Благодаря ти. Тамън ме подсети да разгледам информацията там Simple Smile.

# 42
  • Мнения: 9 646
И да не свикнем с разстоянието поне после може да си се оплакваме тук, гледам вече се сформира група Супер Тесни Кухни  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 010
Усещам, че аз най-много ще се оплаквам - няма да имам горни шкафове, а за да имам макс. работен плот /и да не стърчи един хладилник в средата на нищото, че и радиатор ми се мъдри в кухнето/ ще имам два малки хладилника под плот, та в теснотията ще трябва и да клякам  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 708
Айде сега, ще си ги мерим шкафовете. Crossing Arms И аз нямам горни шкафове пък  hahaha

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 22:19 от пахистахис

Общи условия

Активация на акаунт