Смяна на ПИН

  • 2 349
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 408
Признавам си, че доста дълго време не съм сменяла ПИН кода на дебитна карта.Преди няколко дни получих подновената си карта от Пощенска банка.След указания срок от служителя се опитах да променя ПИН кода, въвеждах нов и стар код- но накрая резултатът беше -неразрешена операция.
Какво се разбира под нов и стар код и кога да използвам кода от плика.

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Кода от плика е този на картата.Когато се сменя и иска стар код се въвежда именно той.Нов код е този който ти си измислила да ползваш. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 408
Кода от плика е този на картата.Когато се сменя и иска стар код се въвежда именно той.Нов код е този който ти си измислила да ползваш. Peace
И аз така правих, но без резултат.Утре ще отида до банкомат на пощенска банка, а може да извикам и служител отвътре.Днес, като почивен ден,  повече опити няма да правя,за да не ми глътне картата.
Благодаря,Захарче!

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Смяната мисля,че става само от банкомат на съответната банка  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 4 270
Банкоматът няма значение, може картата още да не е активирана.
Звъннете на телефона за контакт с клиенти.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 408
А дали изобщо трябва да сменям кода или мога направо да си извършвам банкови операции с новия код от плика?

# 6
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Разбира се,че можеш да използваш този от плика.Не е задължително да го сменяш. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 408
Благодаря!В обедната почивка отивам да разплащам с  картата.
Още се чудя защо така се притесних с тази смяна и се обърках!
Благодаря много за насоките  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт