Аватарни игри 31

  • 26 130
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Ама ние трябва ли да ги пращаме вече? Има ли някаква тема?
Уфф, нищо не съм разбрала явно  ooooh!
Избираш си 3 твои комбинации, които си направила през годината и ги изпращаш на Випче. Не е задължително да са участвали в игри. Може и да си ги подарила или играла оттатък с тях. И тези 3 комбинации участват в различни категории. Отделно ти ще бъдеш и в номинации на дебютантките Mr. Green
Дарче  Hug ще дадеш ли линк от миналогодишната игра Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 558
Да, нещо такова ще е.
Бях пускала предложения в предни теми. Ще го избистрим, още е рано за пращане. Peace
Сега е време за още свежи идеи. Grinning

# 32
  • Мнения: 5 128
Да, нещо такова ще е.
Бях пускала предложения в предни теми. Ще го избистрим, още е рано за пращане. Peace
Сега е време за още свежи идеи. Grinning
Значи не съм недоразбрала  Grinning

Скрит текст:
Леле, големи драми, нов президент  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 2 806
Да ни е честит новият президент!


Представям пясъчна буря за играта:



# 34
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Да ни е честит новият президент!




Да му е честит, на който си го е избрал! Е, в село кое беше какво хорце тропат. Joy Аз гласувах с НПН.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 806
Хорце тропат в родното му село Славяново. А генерал Румен Радев е новият български президент, защо да не ни е честит?! Не сме президентска република, но въпреки всичко...

# 36
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Така, де, забравих му името на селото. Ами честит да е, в смисъла на дано донесе радост и да е на добро, но аз не го смятам за победа, за спечелването на която съм участвала, затова от тази гледна точка на мен лично не ми е честит. Peace

# 37
  • Мнения: 1 889
И на мен  Wink.

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
И на мен  Crazy Но не мога да не призная, че поне е по-представителен пред Цецка  Grinning

# 39
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Аз още не мога да повярвам Shocked Но дайте да не говорим за политика Peace

Днес бяхме на кино и гледахме един филм,който много ми хареса - Първи контакт Heart Eyes (с извънземни).

Дар,благодаря за темата bouquet

# 40
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Президента не трябва да има нищо общо с партиите и всички партийни разговори трябва да са излишни. Президента няма почти никакви права, а да кажем представителна функция и няколко малки ключови роли, които я изиграе, я не. Всички партийни сръдни са ми смешни при положение, че от Президента "нищо не зависи".  Мога да говоря до безкрайност за Президент  и що е то в България , това ми се падна на държавния изпит...

Аз спирам до тук с темата.

# 41
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Готова съм с бурята:



# 42
  • Мнения: 5 128
Великолепна Акаша!

И аз мога да говоря много по темата за новия президент, но някак ми се е събрала прекалено голяма горчилка от всичко случващо се  Stop Confused

# 43
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Тиф,тези неща ги знам,аз също съм ги учила,мисля,че и всички други хора го знаят.Но червен президент #Crazy

# 44
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Червен,зелен има ли значение............Всеки си гледа собствения г*з.
Политика хич не ми се нищи  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт