Домакини 58/ Снежни забавления и топли празници!

  • 56 942
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 330
Вале, и аз гледах предаването. Гледам с отворена уста пълна със слюнка. То не беше шоколад, та плодове, ядки....мляс, мляс. Е, някои неща се преиграват доста, но ги игнорирам.
Мони, по- добре звучиш!  bouquet
Смърфи, като няма украса си седни на .....дивана и си я измисли. Ще стане по- хубава даже. Теб те бива, момиче!
Жената в червено, я дай малко инфо за страната, за обичаите, за храните. Ай стига с тез диети!
И аз само се мъча. Кръвната захар нали ми беше висока и сега никакви сладки неща( по малко хапвам 99% шоколад), въглехидрати и алкохол. МЪ-КА! Ама нали е за добро! Да сме здрави и красотни!
Мимито, моята щерка мажеше с лак ноктите на барбита на една компютърна игра. Това ми се е останало в съзнанието. Но не го препоръчвам.

Edit
Добро утро!
Още малко остана от учебната седмица!

Последна редакция: чт, 17 ное 2016, 08:01 от mariat

# 31
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро!


Някой да знае дали някой мебелен магазин ще има черен петък?

Мони, стискам палци да ви оставят вече здравословните притеснения!
Мария, а прави ли пак изследване на захарта? Обикновенно назначават за след известно време да видят има ли промяна
Смърфи, важно е на теб да харесва украсата. Браво за хубавото изкарване на острова и за есктремните преживяванеия. Човек има нужда от време на време от такива
Вале, аз ако стигна до мойта докторка по повод топчето, ще питам на какъв лекар се ходи.
СлавеHug не знам какво да ти кажа. Тинейджърите понякога хващат в изненадваща посока. Баткото не може ли да помогне?
Мушкатова, как беше представлението?
Вио, а баба ти как е? От известно време все забравям да те питам
Калинче  Hug

Гуш на всички, че много се разписах рано, рано  Hug

# 32
  • Мнения: 11 622
Добро утро прекрасници!
Цоп на кафенцето.
Вале по принцип областа, където е въпросното нещо е за стоматолог, или лицево-челюстен хирург  - имаш мнение от стоматолог вече...
Вчера ходих да разговарям с радиотерапевта - по план ще имам 15 облъчвания някъде февруари месец, като ми свършат химиите и мине скенера.
Аз още не съм започнала с Коледната украса, че първо на детето да мине РД. Вчера си хареса колело и днес ще ходим да го купуваме - имаме 3 ама са му малки... Това, което сега ще вземаме може и аз да го карам  Joy Да се похваля - купих си нови гумени ботуши   hahaha червени!!! Съответно шапка и ръкавици в същия цвят, че червеното не ми е в "нормалното" облекло.
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 169
Гуш на всички, че много се разписах рано, рано  Hug
Що бе, говори си, не ни пречиш  Mr. Green Heart Eyes
Баба ми е по - добре, започна да се движи с проходилката из къщи и поне се обслужва сама. На тоя етап и на нейната възраст това си е постижение, пу - пу. Иначе аз се грижа основно за нея - храна, пазаруване, пране, къпане....абе всичко кажи - речи минава през мен. И така, оправяме се. Благодаря, че попита  Peace
Лейдибърд, честити ти покупки  Hug

# 34
  • Мнения: 3 841
Привет и от мен! Днес сме на тиквена крем супа, а за мм и печена тиква. От утре следобед и целия уикенд започват някакви протести (не разбрах кой за какво се бори  Laughing), та се очаква градът да е задръстен, а ние тъкмо си правихме някакви планове за по-голямо пазаруване. Май ще трябва отида утре до магазина с такси и да купя по-важните неща.
Иначе съм задълбала в дебрите на немския.  ooooh!

Калинка - честити ти червени ботушки! Сетих се за песента: "...с червените ботушки потропва Дядо Мраз.." Party

Мариа - коледната украса вече е сложена и подредена.  Wink Хич не ми се мисли какво и как. С каквото разполагам, на това ще се радваме.

Вио - мина ли прегледът при пулмолог? За днес ли беше?

Гледах реклама, че започва Аз обичам България по Нова тв. Навремето много ми харесваше. Дано сега го качват някъде за такива като мен из чужбинско. Иначе много гледам кулинарните предвания, ама тук понамалих, че не ми се гледа азиатска кухня.

Продължавам с готвенето...

# 35
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
привет и от мен
Калинчето е точно Дядо Мраз , с червени ботушки и ще раздава подаръци ..Калинче - ако ти се минава насам -заповядай ..само с елените не знам как ще се оправим , ама ти ела не му мисли ххиихи
Гледах го това новото по нова Bake off ..ми не съм очарована , много сухо някак си , няма тръпка
гледала съм англ.вариант - еми много много по добре е
то това е вторник и сряда , ще го изгледаме де , че и без това няма нищо друго интересно , чакам новия сезон на Мастър шеф , ама то кой знае кога ще почне
едни пълнени тиквички с кайма и ориз ще правя и това е ..мислех си за някакви домашни солети , обаче това ще е ако не ме домързи много

# 36
  • Мнения: 39 330
Ма ко, изследване ще направя след около месец от първото изследване.
Какво точно ти трябва от мебелен магазин? Преди бях дала линк към фирма с евтини гардероби, бюра и шкафове. Бяха одобрени в друга тема. Мога пак да го изнамеря.
Лейди, да ти е честит червения цвят. И аз все искам цвят и все наблягам на черно, бяло, кафяво, сиво. Покрай една сватба лятото се сдобих с рокля в бонбонено розов цвят и друга в червено. Е, отидох с черна. Само обувките и клъча бяха цветни.
Смърфи, ще преживеете и тази стачка. Лежеееерно и спокоооойно. Само не си давай зор.  Heart Eyes
Мимито, и аз не харесвам формата на това сладкарско шоу. Всички си помагат....едно захаросано.... Пък и журито нещо не ме кефи. Представям си жената как оценява по същия начин някоя баница от снаха си.   Joy Гледам го, за да оплакна очи, да открадна идея...
Аз украсявам по стара традиция на Никулден.
Спомняте ли си моята сага с пердетата от лятото. Започва втори сезон- от спалнята!

# 37
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Още си търся стъклена холна маса, със столчета. Има по веригите един вариант, който бях харесала преди модела на Виденов и сигурно нея ще взема, но исках и друго да разгледам.
Оказа се, че тези по веригите и на Виденов са китайски, нито една мебелна фирма тук, не прави стъклени маси. Всичките работят или с масив, или с ПДЧ и затова нямат собствена производство на стъклени маси. Стъклото е хванато на метал и затова. Намерих едни представители на полска стока, всичко друго е китайско. Ама по веригите поне са налични, а не като Виденов да ти я поръчат от Китай всяка бройка по отделно, че да не се минат с някоя маса и да чакаш, все едно от Марс идва.
Не, че по веригите са кой знае колко по-скъпи от Виденов, ама ако някоя има черен петък, ще се възползвам

# 38
  • Мнения: 3 841
Ние тук сме с две маси с черни стъкла - едната трапезарна, другата холна. Е, няма такъв кошмар. #2gunfire Трапезарната й метнах една покривка отгоре, сложих една красота по средата, ядва се. Но холната няма как да я покрия. На нея си държим дистанционните, лаптопа, някоя книга, чаша с поставка отдолу, но това нещо става на пръсти за секунди. Да не говорим за прах и т.н. Сега си тръгна жената, която чистеше и вече е покрита с разни прашинки.  ooooh!От декораторска гледна точка изглежда красиво, но от потребителска е направо кошмар за поддържане.
Жената, която чисти е филипинка. Там са основно католици. Днес се радваше като малко дете на украсата. Смятам да й купя една малка елхичка да й подаря.  Peace

# 39
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Аууу , сега като записахте за украсата се замислих за нашта елха
как ще я опазя от тва мойто рогатото , миналата година тъкмо прохождаше и бях закрила всички пътища до елхата , за да не я стига
Ама сега , тя се катери навсякъде , скача , пада , пак скача .. за тавана все още не ми се закача  Laughing Laughing
майкооо мила , хвърлихте ме в размисъл ..

# 40
  • Мнения: 3 841
Мими, вземи някоя малка елхичка, която да я държиш върху секция, маса или нещо такова. Съседите българи имат един малък звяр, повярвай ми, няма опазване, особено по-голяма елха.  Peace
Друг вариант е ето това, ама не знам колко би струвало при вас:
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 39 330
И аз бих заложила на малка елха качена високо, вместо да се притеснявам от пакости.

Спомням си първата осъзната година на малкия. Значи е бил на година и 2 месеца. Като се нагледа на една голяма златна топка, която беше по- голяма от главата му, отива маха я и я хвърля на земята. Всеки път едно и също. И така всяка година. Не можах да разбера причината. Обаче, аз пазя играчката, която е вече счупена. Миналата година му разказвах. Смее се, ама не помни защо причиняваше това на клетата играчка.

# 42
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
ММ каза , че имал идея
Бодлива тел хахаххах

# 43
  • Мнения: 39 330
ММ каза , че имал идея
Бодлива тел хахаххах
Е, как само тел? А ток? Twisted Evil

# 44
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Шефа като малък имаше колани за прохождане, дето са като каишки за кучета, с нагръдника. Мъжа ми го закачаше за крака на масата . А като се сетя за идеите му преди да се роди, се замислях дали изобщо детето да не се води с баща неизвестен.  hahaha

Смърфи и тук има черно стъкло, аз искам прозрачно. Но основата искам да е черна. то по всичко пада прах, а стъклото поне е лесно за поддържане и лесно се чисти. То само следите от пръсти да са ми проблема. Шефа слага всичко на масата и играчки и храна, изобщо каквото му попадне. Пръстите и прахта ще са ми последна грижа, бърша няколко пъти на ден. Ако си прибере играчките  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт