Съжителство с бързак

  • 14 680
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 64 931
Фаина, какво харесваш в него?

# 76
  • Мнения: X
На мен ми е интересно какво работи. Дори да не е физически труд като простирането и готвенето, такива хора са малко неориентирани каквото и да правят. Ако ще кодове да пише, нали ще се наложи все някога да поговори с колега, да попълни документи или друго. Или си е паднал на пъпа, че има кой да му свърши работата у дома и пей сърце Whistling

# 77
  • Мнения: 64 931
И аз щях да питам с работата си как се справя.

# 78
  • Мнения: 43 617

Скрит текст:
Не искам да те филмирам, нито знам каква ви е ситуацията, просто ще спомена- не подценявай мъжете, впрочем. Той може да те гледа неразбиращо и да се чуди какъв е проблемът, че е нескопосан във всяко свое движение и да мислиш, че е много влюбен и така да ти изглежда, а може и да попресолява малко тази своя влюбеност и да вижда, че е намерил втора майка и животът му ще е песен откъм задължения. Той само ще седи, ти ще вършиш всичко  Naughty


Не само майка, ами и прислужница и бонус секс.  Laughing
Аз това се чудя тя дете ли иска или мъж. Той се държи едва ли не все едно от небето пада. Елементарни неща не знае. Едно е да си флегма, но да не те бива в такива елементарни неща говори много и лично аз от такива бягам като опарена.
Би трябвало един мъж и една жена като се събират и създават семейство да си помагат. А не единия да гледа тъпо и да е в тежест. Историята говори обаче, че такива бракове не траят дълго и свършват с гръм и трясък.

# 79
  • Мнения: X
Не се чуди. Ако си чела "творчеството" на Фаина, ще си наясно, че се чуди каква щуротия да измисли, иначе ѝ става скучно. Детска му работа.

# 80
  • Мнения: 2 625
Пиша ви във връзка с много сериозен проблем, с риск да се задълбочи като семеен. Няма с кого да споделя, щото  приятелките ми само ми се подиграват, а приятелите - верните - плачат. А аз не искам  да разстройвам никого. Та към проблема - запознах се с една хахава хубавелка, хубаво ми беше да си контактуваме , даже твърде забавно...ама тя пък взе, че си дойде от Германия заради мен и край - няма мърдане. Аз малко се дърпах, ама тя е толкова енергична, че дори не  осмислих какво става и изведнъж се озовах в нейното жилище, купено от тати, но необзаведено. Не знам как стана, сигурно е от зодията ми и асцендента, които не ги знам,  но тя  дълго и напоително ми ги обясни, та  ме съгласи. От както живеем заедно е някакъв ад. Тя все иска  да намирам неща, които нито знам  къде са, нито  за какво служат. Нарича  метлата  четка, после ми пили,  че  не  съм  схватлив. Кара ме да простирам и  на втората секунда, вече се е разврещяла,  че  не  простирам правилно, щипките не са  естетично и практично   нащипани...и изобщо каквото и да направя, за да й угодя, е невървежно, щото баща й го правел по-добре. Честно вече не издържам и въпреки, че си мисля, че това е любов, с нетърпение очакавам /даже нарочно провокирам/ поредната истерия, за да ме изгони и да си почина. Щото иначе  ми се налага да лягам рано само тормозът да спре. Дори ставам в  пет сутринта с надежда за малко спокойствие, обаче и тя почна да става тогава, та едвам се издържа вече. Иначе много я обичам и дори  тя май каза  че ще се женим... и аз май се зарадвах... ама как  ще се търпи товма не знам .Моля помогнете - как  да го изтърпя това и как да не я халосам с някоя четка по  хубавата главица.
П.П. Извинете ,че не ползвам емотикони, но толкова бавно ги намирам, че ми се губи мисълта.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 29 014
Зандали Hug

# 82
  • Мнения: 43 617
Пиша ви във връзка с много сериозен проблем, с риск да се задълбочи като семеен. Няма с кого да споделя, щото  приятелките ми само ми се подиграват, а приятелите - верните - плачат. А аз не искам  да разстройвам никого. Та към проблема - запознах се с една хахава хубавелка, хубаво ми беше да си контактуваме , даже твърде забавно...ама тя пък взе, че си дойде от Германия заради мен и край - няма мърдане. Аз малко се дърпах, ама тя е толкова енергична, че дори не  осмислих какво става и изведнъж се озовах в нейното жилище, купено от тати, но необзаведено. Не знам как стана, сигурно е от зодията ми и асцендента, които не ги знам,  но тя  дълго и напоително ми ги обясни, та  ме съгласи. От както живеем заедно е някакъв ад. Тя все иска  да намирам неща, които нито знам  къде са, нито  за какво служат. Нарича  метлата  четка, после ми пили,  че  не  съм  схватлив. Кара ме да простирам и  на втората секунда, вече се е разврещяла,  че  не  простирам правилно, щипките не са  естетично и практично   нащипани...и изобщо каквото и да направя, за да й угодя, е невървежно, щото баща й го правел по-добре. Честно вече не издържам и въпреки, че си мисля, че това е любов, с нетърпение очакавам /даже нарочно провокирам/ поредната истерия, за да ме изгони и да си почина. Щото иначе  ми се налага да лягам рано само тормозът да спре. Дори ставам в  пет сутринта с надежда за малко спокойствие, обаче и тя почна да става тогава, та едвам се издържа вече. Иначе много я обичам и дори  тя май каза  че ще се женим... и аз май се зарадвах... ама как  ще се търпи товма не знам .Моля помогнете - как  да го изтърпя това и как да не я халосам с някоя четка по  хубавата главица.
П.П. Извинете ,че не ползвам емотикони, но толкова бавно ги намирам, че ми се губи мисълта.
Joy  newsm20

Оправи ми деня направо  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 285
Зандали ти ме уби!!!!!!  Joy Joy Joy Все едно наистина той го е писал,а реално погледнато в неговите очи 90% изглежда така. Бас хващам!  hahaha

# 84
  • Мнения: 4 806
Пиша ви във връзка с много сериозен проблем, с риск да се задълбочи като семеен. Няма с кого да споделя, щото  приятелките ми само ми се подиграват, а приятелите - верните - плачат. А аз не искам  да разстройвам никого. Та към проблема - запознах се с една хахава хубавелка, хубаво ми беше да си контактуваме , даже твърде забавно...ама тя пък взе, че си дойде от Германия заради мен и край - няма мърдане. Аз малко се дърпах, ама тя е толкова енергична, че дори не  осмислих какво става и изведнъж се озовах в нейното жилище, купено от тати, но необзаведено. Не знам как стана, сигурно е от зодията ми и асцендента, които не ги знам,  но тя  дълго и напоително ми ги обясни, та  ме съгласи. От както живеем заедно е някакъв ад. Тя все иска  да намирам неща, които нито знам  къде са, нито  за какво служат. Нарича  метлата  четка, после ми пили,  че  не  съм  схватлив. Кара ме да простирам и  на втората секунда, вече се е разврещяла,  че  не  простирам правилно, щипките не са  естетично и практично   нащипани...и изобщо каквото и да направя, за да й угодя, е невървежно, щото баща й го правел по-добре. Честно вече не издържам и въпреки, че си мисля, че това е любов, с нетърпение очакавам /даже нарочно провокирам/ поредната истерия, за да ме изгони и да си почина. Щото иначе  ми се налага да лягам рано само тормозът да спре. Дори ставам в  пет сутринта с надежда за малко спокойствие, обаче и тя почна да става тогава, та едвам се издържа вече. Иначе много я обичам и дори  тя май каза  че ще се женим... и аз май се зарадвах... ама как  ще се търпи товма не знам .Моля помогнете - как  да го изтърпя това и как да не я халосам с някоя четка по  хубавата главица.
П.П. Извинете ,че не ползвам емотикони, но толкова бавно ги намирам, че ми се губи мисълта.
Joy Joy hahaha newsm62 newsm62 newsm62

# 85
  • Мнения: X
П.П. Извинете ,че не ползвам емотикони, но толкова бавно ги намирам, че ми се губи мисълта.
Joy Joy

С тази разлика, че той всеки път се връща като пале, защото иначе подхваща мопа да си мие зъбите. Ако му беше до гуша, имал е поне 5-6 възможности (доколкото разбрах) просто да не се върне

# 86
  • София
  • Мнения: 24 807
Пиша ви във връзка с много сериозен проблем, с риск да се задълбочи като семеен. Няма с кого да споделя, щото  приятелките ми само ми се подиграват, а приятелите - верните - плачат. А аз не искам  да разстройвам никого. Та към проблема - запознах се с една хахава хубавелка, хубаво ми беше да си контактуваме , даже твърде забавно...ама тя пък взе, че си дойде от Германия заради мен и край - няма мърдане. Аз малко се дърпах, ама тя е толкова енергична, че дори не  осмислих какво става и изведнъж се озовах в нейното жилище, купено от тати, но необзаведено. Не знам как стана, сигурно е от зодията ми и асцендента, които не ги знам,  но тя  дълго и напоително ми ги обясни, та  ме съгласи. От както живеем заедно е някакъв ад. Тя все иска  да намирам неща, които нито знам  къде са, нито  за какво служат. Нарича  метлата  четка, после ми пили,  че  не  съм  схватлив. Кара ме да простирам и  на втората секунда, вече се е разврещяла,  че  не  простирам правилно, щипките не са  естетично и практично   нащипани...и изобщо каквото и да направя, за да й угодя, е невървежно, щото баща й го правел по-добре. Честно вече не издържам и въпреки, че си мисля, че това е любов, с нетърпение очакавам /даже нарочно провокирам/ поредната истерия, за да ме изгони и да си почина. Щото иначе  ми се налага да лягам рано само тормозът да спре. Дори ставам в  пет сутринта с надежда за малко спокойствие, обаче и тя почна да става тогава, та едвам се издържа вече. Иначе много я обичам и дори  тя май каза  че ще се женим... и аз май се зарадвах... ама как  ще се търпи товма не знам .Моля помогнете - как  да го изтърпя това и как да не я халосам с някоя четка по  хубавата главица.
П.П. Извинете ,че не ползвам емотикони, но толкова бавно ги намирам, че ми се губи мисълта.
bouquet Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 24 807

С тази разлика, че той всеки път се връща като пале, защото иначе подхваща мопа да си мие зъбите. Ако му беше до гуша, имал е поне 5-6 възможности (доколкото разбрах) просто да не се върне
И тя е имала опцията да не го прибере обратно, но като няма кого да командва и не понася, пак го прибира.
ПП. Нали не си вярваш, че е оживял до тази си " чиченска" възраст без нея по случайност? Mr. Green

# 88
  • Мнения: 7 881
Първия месец съжителство само се причаквахме с моя да се награбим и бяхме на готова храна от Фантастико, вие се занимавате с посоката на пердетата и някакви супници...  hahaha

Иначе аз мисля, че няма по-лошо от това някой постоянно да ти дудне на главата за битовизми. В нас аз също съм бързачката, а приятеля ми не е бавен, но обича да се тутка и обикновено все аз го чакам да се оправи, но си го знам, свикнала съм му и използвам екстра минутите за книжка, бг-мама или нещо друго подобно.

# 89
  • Мнения: 2 052
Това е принос към златния фонд на СО - досега на никоя не ѝ беше стигнало въображението да се подразни от коя страна мъжът дърпа пердето.

Общи условия

Активация на акаунт