До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 130 773
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 449
И аз съм с две ръце за профилактиката. Да попитам до колко месеца след раждането е добре да си пусна цитонамазка и  МБИ? А за мамографията - никога не съм ходила, предполагам след като спра да кърмя трябва да отида и на мамолог, така ли е newsm78

# 31
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 561
И аз не съм ходила никога за гърдите , признавам си .

# 32
  • Мнения: 316
И аз съм с две ръце за профилактиката. Да попитам до колко месеца след раждането е добре да си пусна цитонамазка и  МБИ? А за мамографията - никога не съм ходила, предполагам след като спра да кърмя трябва да отида и на мамолог, така ли е newsm78
Ако няма други предпоставки , 6 месеца след раждането е ок и цито с МБ, а ехография/мамогра 2-3 месеца след приключване с кърменето

# 33
  • Мнения: 2 571
Здравейте, още един запис  Peace
В неделя на 11 ти имам час при Сияна Пеева в Дева Мария  имате ли пресни мнения за нея ? До сега бях при Ангелов, но реших че е време за друго мнение относно моите терзания.  Цветна снимка да е правена на някоя от вас в Девата?

# 34
  • Мнения: 66
Момичета, трябва да мина профилактичен преглед. По принцип съм при д-р Градева, но тя няма ехограф в кабинета си. А бих искала по-обстоен преглед. В Бургас ми е трудно да попадна на точния човек, обикновено ми поставят страшни диагнози преди каквито и да е било изследвания.

Една така ме беше нашашкала, че стигнах до София, където онколог отхвърли всичко. Има ли достатъчно надежден лекар в Бургас за микробиология, колпоскопия, ехограф и т.н. с цел профилактика. И да не се държи арогантно. През годините съм оставала с ужасни впечатления от Ризова, Лазарова и една, на която не й помня името в трета, но заради нея пътувах чак до столицата за елементарен преглед, както се оказа накрая.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, още един запис  Peace
В неделя на 11 ти имам час при Сияна Пеева в Дева Мария  имате ли пресни мнения за нея ? До сега бях при Ангелов, но реших че е време за друго мнение относно моите терзания.  Цветна снимка да е правена на някоя от вас в Девата?
Имаш предвид Сияна Драгнева. Аз лични впечатления нямам и по-добре, защото слушам само лоши неща за нея.

# 36
  • Мнения: 2 571
Здравейте, още един запис  Peace
В неделя на 11 ти имам час при Сияна Пеева в Дева Мария  имате ли пресни мнения за нея ? До сега бях при Ангелов, но реших че е време за друго мнение относно моите терзания.  Цветна снимка да е правена на някоя от вас в Девата?
Имаш предвид Сияна Драгнева. Аз лични впечатления нямам и по-добре, защото слушам само лоши неща за нея.

Да за нея Драгнева -Пеева .
Записах си часа през страницата им ,тъй като  ми е най-удобен нейния график.  Thinking
Дано да не остана с лоши впечатления и аз. Изобщо няма да се церемония ако усетя лошо отношение. Плащам си искам адекватно лечение и внимание. Там им оставям по 70-80 лв след преглед.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, още един запис  Peace
В неделя на 11 ти имам час при Сияна Пеева в Дева Мария  имате ли пресни мнения за нея ? До сега бях при Ангелов, но реших че е време за друго мнение относно моите терзания.  Цветна снимка да е правена на някоя от вас в Девата?
Имаш предвид Сияна Драгнева. Аз лични впечатления нямам и по-добре, защото слушам само лоши неща за нея.

Да за нея Драгнева -Пеева .
Записах си часа през страницата им ,тъй като  ми е най-удобен нейния график.  Thinking
Дано да не остана с лоши впечатления и аз. Изобщо няма да се церемония ако усетя лошо отношение. Плащам си искам адекватно лечение и внимание. Там им оставям по 70-80 лв след преглед.

Ти може да получиш много добро отношение, но ще може ли да прецениш дали лечението ти е адекватно. Честно казано от всички гинеколози в Девата, Драгнева е последната, при която бих отишла.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Драгнева ми води второто раждане (в Девата, когато раждането още не беше безплатно и нивото по-високо). Това ми беше първия и последния сблъсък с нея. Не искам и да я виждам.

# 39
  • Мнения: 2 571
Чак толкова ли е зле ? В случая съм за цито, микробиология и т.н. Да вземе пробата, че се глася за цветна снимка.
Кой от всичките извършва процедурата свързана с фотото? Или който си избереш?  

А така още един лош коментар. .. newsm78
Ще се наспа добре и утре ще реша , да сменям или не ...Груба ли е ? Или ...какво ?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Ами предвид това,  че болницата още беше нова и градеше име, нейното отношение беше като селска фелдшерка. Приеха ме в 2:00 посред нощ и бях сама почти през цялото време, т.е. спокойно, без родилките. Тя беше изнервена,  говореше с досада. Като разбра коя ми е лекарката прозираше и лично отношение.  Накрая ме цепна и то с ръка, без да е необходимо.  За това акушерката ме предупреди предварително.  Било и практика, за да мине раждането по-бързо??? Имам толкова лоши спомени, че и последната лекарка да е няма да стъпя при нея.

# 41
  • Мнения: 4 087
Или Варна. Ако е в Бургас-  Ирмов или Татарова,но само не  и Драгнева ooooh!

# 42
  • Мнения: 119
Или Варна. Ако е в Бургас-  Ирмов или Татарова,но само не  и Драгнева ooooh!
[/quo

При Ирмов не бих стъпила отново за нищо на света, а  д-р Татарова се занимава основно с бременности доколкото знам.
Моето ХСГ е правено в Пловдив и никога не съм мислила да го правя тук, честно казано.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Татарова не се занимава само с бременни. Ходила съм при нея и преди да забременея.
За Веселин Димитров в Транспортна също съм чувала добри отзиви.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Д-р Татарова не е специалист в работата с колпоскоп  Peace За бременни и т.н. става.
Д-р Димитров може да извърши качествена профилактика /преглед, колпоскоп, цитонамазка, микробиология, ехограф/ и не само, за мен той е един от добрите АГ в Бс. Плюс, че нещата, които той прави повечето АГ не могат най-малкото поради липсата на колпоскоп в кабинета, а и голяма част - поради липса на знания как се работи с колпоскоп, по-точно какво виждат и какво значи видяното.

Общи условия

Активация на акаунт