До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 130 544
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 316
Мда, защото все треперим над децата и пропускаме профилактиките .Айде да ви събирам на форумна цитонамазка и ппреглед, вдигайте си ръцете  Mr. Green
Аз съм за януари, ама ако ще се събирате за обща да взема да дойда и аз  Peace Party

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Мда, защото все треперим над децата и пропускаме профилактиките .Айде да ви събирам на форумна цитонамазка и ппреглед, вдигайте си ръцете  Mr. Green
Аз съм за януари, ама ако ще се събирате за обща да взема да дойда и аз  Peace Party

Ела де, тъкмо не сме се виждали отдавна  Crazy И аз съм ЗА течната цитология.

# 17
  • Мнения: 24 349
полагат ли се някакви безплатни профилактични изследвания, аз все си плащам
Според моя ЛЛ не се полагат, но ми дава направления и за преглед, и за цитонамазка, че гинеколозите все нямат......Ако не можеш да си вземеш направление, в Света София на нечетен месец има промоция за 29лв Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
аз цитонамазки правя редовно веднъж в годината, но досега никога не съм ходила на мамограф или ехограф за гърдите, а отдавна ми е време, някой може ли да препоръча къде да отида

# 19
  • Мнения: 24 349
Пак в Света София, но на четен месец, ехограф на млечни жлези е 10лв. Лекар не мога да препоръчам

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Пак в Света София, но на четен месец, ехограф на млечни жлези е 10лв. Лекар не мога да препоръчам
Аз съм ходила по тази програма при Радева. Изключително груба и арогантна жена. Два пъти съм ходила при нея и двата пъти се държа ужасно. Направо ми идеше да й тегля една майна и да си тръгна ако не бях притеснена. Още ме е яд, че не подадох оплакване срещу нея.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ходила съм на ехограф там при д-р Грънчаров и д-р Радева, доволна съм и от двамата.
Преди време и при д-р Велева съм ходила, също ми свърши добра работа.

# 22
  • Мнения: 2 836
Дами, добър хирург в Бургас да препоръчате ?

# 23
  • Мнения: 1 280
http://www.devamaria.com/bg/medical/doctor/40/70 Препоръчвам с две ръце.  Peace

# 24
  • Мнения: 2 836
многооо благодаря, точно такъв специалист търся за майка ми

# 25
  • Мнения: 1 280
Той е и доцент,началник е и на хирургическото отделение в Стара Загора.Готин човек е,дано всичко с майка ти бъде наред.  bouquet

# 26
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
В Девата правят ли мамография, имат образна диагностика, но конкретно не знам? Аз още кърмя, но също никога не съм си правила.
Била съм на консултация при Карамашлъков, също съм  Peace

# 27
  • Мнения: 1 280
Vermilion в една тема го коментираха това вчера,но забравих в коя.  ooooh!
В Света София се извършвали такива прегледи,а цената май беше 10лв. newsm78 Погледни в началото на тази страница и ще видиш инфото.  Laughing

# 28
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Да, аз за СС разбрах. Въпросът ми беше дали правят и в ДМ, ако някой има инфо.

# 29
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
+ мен за профилактика ,когато решите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт