Мама е с коремче вече, а отвътре я побутва АПРИЛското човече - Тема 8

  • 48 355
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Мами, а как сте със секса и оргазмите?
Правите ли секс, ако правите не се ли плашете, че от оргазмите може да получите контракции. Аз откакто съм забременяла не съм правила, но съм много възбудена  Laughing Blush

На този етап от бременността не би трябвало да имаш проблем, освен ако нямаш кървене, болки и забрана от аг-то ти Wink Ако се чувстваш добре и имаш мерак, направо си е грях да се лишаваш  Naughty

# 46
  • Мнения: 255
Уф и ние пасуваме, а аз само сънувам разни сънища, но нещо и двамата имаме някакви страхове и задръжки. Пък то сега по - добре, докато е малка пупата, после съвсем няма да ни е до това, а си трябва Simple Smile

# 47
  • Мнения: 31
Няма да се притеснявате, наслаждавайте се един на друг и се забавлявайте Mr. Green Щом мама е щастлива и бебо се чувства добре  baby_neutral Sunglasses

# 48
  • Мнения: 301
Ох, момичета, успокоихте ме. Дано само таткото се съгласи, че е по-плашлив от мен. Така ми се иска вече, че едва издържам и само там ми е акъла.. дано се съгласи ММ.
Иначе ми беше забранен секса, когато бях в 6.г.с с отлепяне и кървене. Но нещата се оправиха и одавна съм спряла хапчетата, а и болки нямам вече. Много ми се щееееее Joy

# 49
  • Мнения: 255
хихиххи и аз трябва да го кандардисвам ММ, че той явно е по - голямо шубе
Дими, хайде мнооого хубава вечер ти желая, ако не ми се приспи на мен, може и аз да се запиша след дългата суша Laughing

# 50
  • Мнения: 31
И аз имах същия проблем в 5 г.с и и аз имах забрана до 14 г.с. След това всичко си беше повече от добре  Mr. Green Пробвайте, пък ако има болки спирате и така. Успех и без напрежение  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 779
Manhamanha, ей тук гледах и на приложението ми същото излза, че 22 седмица е 6 месец календарен:
http://m.moetodete.bg/vuprosi-i-otgovori-573/koya-gestacionna-se … ta-otgovarya.html
Не че има голямо значение

# 52
  • София
  • Мнения: 5 444
Мами, а как сте със секса и оргазмите?
 
Не правим,нямаме забрана,но мен много ме е страх и хич не мога да се отпусна,чак желанието ми се губи като дойде момента на същинската част.
А за мъжа ми си има и други начини да го направя доволен,а аз спокойна.

.Кристална  ,честита количка,едни приятели с малко бебе имат точно такава и са много доволни,обещали са ми кръгче като се видим.

После ще дописвам,чеее май изгорих вечерята ...

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мами, а как сте със секса и оргазмите?
 
Не правим,нямаме забрана,но мен много ме е страх и хич не мога да се отпусна,чак желанието ми се губи като дойде момента на същинската част.
И мен ме е страх, въпреки че като питах гинеколожката ми, тя каза, че може, стига да сме внимателни, но аз пак не посмях. В края на 4 тия месец пък ми установиха контракции и съвсем се отказах от тази идея.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 594
Здравейте. Най накрая да седна и да имам време да пиша и аз.
Започнахме ремонт всичко е с главата надолу  Simple Smile
Бебо и мен ме подритва все по осезаемо, а снощи, нещо не можех да заспя до късно - 2-3 ч. и като започна да шава светнах фенера на тел. за да си погледна корема, и да, видя се че помръдва!  Grinning
Мъжо обаче не знам дали ще успее да забележи, аз знам в коя част на корема да погледна, защото усещам, но той гледа като изкопаемо  Laughing
Я да ви попитам, само мен ли бебчо ме подритва 90% САМО в пик. мехур??? Вече имам чувството че е свикнал да стои прав в корема ми като войник  newsm78 Rolling Eyes Ако поотрасне още, и не смени позата, мога да започна да ходя с памперси. Един по силен ритник там, и може и да се изпусна  Crazy
И да се оплача....... 3-4 дни ме сърбя срамната кост (така ли се казваше, там, на триъгълника) и от вчера започна да ме боли, днес още по силно. Мислех, че ще ме подмине тази болежка от която и вие се оплаквахте, но уви  Flutter
Секс, ами ние си правим и не сме спирали по принцип... по рядко го правим от обикновенно, но то е главно поради други причини, бременността не е голяма пречка за сега. ММ ходи на преглед, че нещо го наболяваше корема ниско долу, и леко и интимните части, и се оказа че е начален стадий пред изсипване.... тааа ще си прави операция Декември или Януари  Confused Това малко му убива желанието, особено сутрин + физическото натоварване на работа му идва в повече, а и аз повечето пъти съм готова заспала към 10 вечерта...  Rolling Eyes и така, до секса се стига само при по голям мерак  Laughing . А, и все пак внимаваме да не сме груби, че не знам как му действа всичко това на бебчо  Laughing За оргазъм не съм се притеснявала, даже сега ми е с една идея по хубаво  Crazy
Килограми... само ще кажа че съм +6 и млъквам, че ще изпадна в депресия каква бях мин. година лятото, и каква съм т.г. зимата  ooooh! Може да постна една снимка да видите разликите преди-след. Преди да откажа цигарите : 48 - 50, отказах цигарите, след 5 месеца -55кг. Спортувах, стегнах се малко но останах 55. Забременях... и вече съм 61 ! #Crazy
Извинете за дългия текст... спирам се  Grinning

# 55
  • Мнения: 454
Вчера имахме гости и си изкарахме много весело. През телефона ви проверявах какво правите  Grinning
Взехме си една от непопулярните колички, но пък много си я харесах. Имам и отзиви след употреба - доволни са родителите. Количката е Carra Tesoro в цвят Vanilla Lace. В Хиполенд цената без намаление е 600лв, с намалението ни излезе доста по-изгодно.

Днес я видях на живо и е мн сладка

# 56
  • Мнения: 454
Мами, а как сте със секса и оргазмите?
Правите ли секс, ако правите не се ли плашете, че от оргазмите може да получите контракции. Аз откакто съм забременяла не съм правила, но съм много възбудена  Laughing Blush
Толкова ми се прави, че си мисля постоянно, че забраната е причината за нервните ми кризи. Аз съм със забрана заради ниска плацента Sad надявам се да се вдигне.
Една моя приятелка ми разказва, че когато е била бременна нейният съпруг не е искал да прави секс с нея, не можел чисто психически.

# 57
  • Мнения: 1 280
Аз на моя съм му намерила резерва.  Twisted Evil  Laughing Майтапа на страна,аз имам желание,но той си умира от страх.За пръв път от месец го правихме вчера,нежно. Бях чела,че е хубаво да се прави секс.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 152
Аз поизтървах темите, но вече ще съм активна. Представям се пак, че...

Бременна след инвитро с момиче. Всичко за момента е наред, никой няма забележки към нея. Сигридов е доволен, дори не ми изписва обичайните неща за пиене и онзи ден му се оплаках, че съм изритана от матрицата, а той каза, че скоро ме почва. Да видим.  Crazy Чувствам се отлично. Работя си, тя си мърда вече съвсем ясно. Предната вечер 30 минути не спря, а аз не заспах, за да я усещам. Бях спряла да вярвам, че ще ми се случи и ...още не мога да повярвам, че е реалност, а не сън. Бях в хиполенд и аз и купих доста неща, предимно за кърмете и хранене, както и някои други. Коледните намаления ще ползвам за количка и дрехи от английските сайтове.

Ох...голямо вълнение ми е. Направо съм на седмото небе.

За секса- ММ много иска, но аз се дърпам. Сигридов каза, че има шанс за прокървяване, което би било нормално и не опасно, но аз не мога да си го причиня това. Психически няма да издържа и дори 1% да има такава опасност отказвам. Та така, той ме наобикаля, аз повтарям думите на доктора. Иска ми се, но пуст страх... Sad

# 59
  • Мнения: 255
Люксенчеееее Hug
Браво на мама и бебка, и браво за покупките. Аз мисля скоро да правя списъци и да почвам и аз, че нямам търпение да пазарувам бебешорски неща ♡ Споделям радостта и вълнението напълно, неописуемо е, пък ни чакат още по - хубави неща  Hug

Общи условия

Активация на акаунт